Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Elementų išdėstymas


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Kaip teisingai koduoti dizainus, kad visa struktūra būtų vidurį ekrano? Float:left ir float:right kabina prie šonų, o pakeitus mastelį, elementai pabėga. Ir kaip teisingai sutalpinti kelis blokus viename lygyje? Belenkiek informacijos perskaičiau ir išbandžiau, iš w3 ir panašiai, bet mano atveju netinka arba nepadeda. Bandžiau flexbox, bet tai irgi ne tai ko man reik.

Šedevras: čia (nuoroda).

P.S: Įmėčiau visą kodą į bloką:

.mainBlock {
        width: 1920px;
        height: auto;
        margin: 0 auto;
}

tai lyg susitvarkė taip, kaip norėjau. Bet kaip išeiti už šio bloko ribų, pvz jeigu noriu nudažyti foną tam tikruose vietose? O ir gal kas kokių patarimų šią temą galėtumėte duoti?

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.centrinisblokas {

margin-left:auto;

margin-right:auto;

}

Paprastas prikolas kontentas eina i main div vadinamas pagrindiniu konteineriu norint kad visada sudėtų per vidurį kodas virš mano teskto bet kiekvieną divo gabaliųką turi aprašyti atskirai pvz. tai gali padaryt su selectoriais. https://www.w3schools.com/cssref/css_selectors.asp

Dėl savo klausimo kaip eipeit bloko ribas nu vienas iš budų dar sudaryti vieną bloką,

Tas pats per chrome inspect element tau kiekvienoje svetainėje parodys pagrindinius divus (blokus).

Redaguota , nario URAGANAS
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 16 valandas(-ų), ES.^ parašė:

Bet kaip išeiti už šio bloko ribų, pvz jeigu noriu nudažyti foną tam tikruose vietose? O ir gal kas kokių patarimų šią temą galėtumėte duoti?

pirmiausia statai kažkokį div'ą pvz container, kuriame statysi fonus ir pan, tada statai wrapper'į kuriame bus bloko dydis per viduri kad stovėtu (jei aš taip supratau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...