Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmonių norinčių prisidėti prie mano kuriamo žaidimo.


Amxxl

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi ieškau žmonių norinčių prisidėti prie mano kuriamo žaidimo. Žaidimas kolkas dar pradinei stadijoj tvarkoma architektūra grafikos renderinimas ir pan.
Kurimui naudoju C++ programavimo kalbą, Direct3D 11, DirectXTK, FMOD, Assimp, ImGui. 
Reikia žmogaus mokančio dirbti photoshop programa labai didelių reikalavimu nekeliu reikia papaišyti GUI Healthbar, Spellbar, Minimap ir pan.
Tai pat reikia žmogaus mokančio dirbti su 3D modelių kurimo programomis, neprašau modeliuoti svarbiausias reikalavimas mokėti iš interneto resursu paruošti modelius
žaidimui nesupykčiau jei žmogus mokėtu ir modeliuoti :D. Iš programavimo puses pagalbos nereikia bet jei yra norinčių tai irgi nepamaišytu.
Jei domina į PM. Dabartinėje stadijoje viskas atrodo taip:Screenshot.thumb.png.bcb80b8bd1d0e0825237058fadb92c62.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-31 02:42, GBandza parašė:

Nenaudoji varikliuko? jei ne tai pradėk naudot 10x speed tau bus
čia aišku jei tu nori kaška realaus vienas sukurti
rekomenduoju unity kaip programuotojui

Aš pats rašausi varikliuką. Ir tuo pačiu metu kuriu žaidimą. Viskas būtų greitai pas mane jei mokėčiau grafika piešt ir modeliuot.
Kažką realaus galiu sukurti ir su C++ kadangi programuojų jau nuo 12 metų o man 23 tai jau 11 metų. :D Aš naudoju pagalbines bibliotekas tam dėl ko neverta gaišti laiko pvz: Assimp (3D Modelių formatams nuskaityti), FMOD (Audio garsams žaidime), (DirectXTK Kaip pagalbini įranki dirbti su Direct3D 11), ReactPhysics3D (Žaidimo fizikai). Kas gali būti 10x greičiau kai aš su keliom eilutem kodo galiu drawint 50 modeliu :D arba biški papaišes teksturą tureti naują žemelapį žaidime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Amxxl parašė:

Aš pats rašausi varikliuką. Ir tuo pačiu metu kuriu žaidimą. Viskas būtų greitai pas mane jei mokėčiau grafika piešt ir modeliuot.
Kažką realaus galiu sukurti ir su C++ kadangi programuojų jau nuo 12 metų o man 23 tai jau 11 metų. :D Aš naudoju pagalbines bibliotekas tam dėl ko neverta gaišti laiko pvz: Assimp (3D Modelių formatams nuskaityti), FMOD (Audio garsams žaidime), (DirectXTK Kaip pagalbini įranki dirbti su Direct3D 11), ReactPhysics3D (Žaidimo fizikai). Kas gali būti 10x greičiau kai aš su keliom eilutem kodo galiu drawint 50 modeliu :D arba biški papaišes teksturą tureti naują žemelapį žaidime.

Jei C++ tavo arkliukas tada Imk Unreal engine nes unity C#

ka turiu omeny kad tu niekad nepasieksi varikliuko lygio su programine grafika kaip post processing shaders ir t.t. tesiog pabandyk jei rimtai žiuri i žaidimu kurima aišku jei žiuri kaip tobulėjima programavime tai taip tavo budas yra geras nes supranti kas varikliukose dedasi tuo atveju rekomenduočiau prisijungt prie opensource varikliuku ir ju tobulinimą. beto atrodo unity turi lietuvoj atstovybe bet nežinau kuom užsiima bet gali pasidomėti gal ieško programuotoju jei tavo toks tikslas

o jei tikslas yra kurti žaidimus šok i UE ar Unity nebegaiši laiko varikliukui ir daug daug problemu sumažės ipač su grafika

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...