Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Timber parašė:

Gali būti pawno failiuke parašyta funkcija kad užbanintų rcon, bet jeigu sakai, kad 3 išbandei, tai tikimybė maža.

Juk sakė kad kėlė 3 gamemod'us :D nors kas žino gal trys .pwn failas o cfg nepakeitė :D neaišku čia, mokintis reikia dar jam daug, kadangi nėra viskas taip paprasta jeigu net nežino kaip rcon naudojamas.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

12 minutes prieš, A'j parašė:

Aš žinau, bet jai ištrynus samp.ban vistiek nein prisijunkt, tai metas prisijunkt į mysql ir ten tikrint, gal pas jį ne rcon arba tiesiog yra gm klaida dėl kurios neprileidž žmonių..

Tai tada jau čia jo bėda kad pavadinime klaidingai rašo :D jei Mysql tai reikia taip ir sakyti :D nes rcon ir mysql nieko realiai bendro neturi :D kadangi ir be mysql funkcionuoja rcon'as

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

(redaguota)

Jeigu RCON ban, tai vos bandant jungtis jau rašo, kad bane sėdi, neleidžia prisijungt.

Tavo atveju paminėjai, kad pažaidi šiek tiek ir restartuojasi serveris + rašo, kad banas. Tokiu atveju bėdos kode kažkur arba duombazėje, nes serveris tikriausiai tau užlinksta jau vos pradėjus jungtis/dar net neprisijungus, tiesiog tu spėji prisijungt, kol tavęs nepraspyrė timeout'as. Patikrink serverio ir duombazės logus, ką rašo. Gali papostint čia, gal kas netingės peržvelgt.

Man nuojauta kužda, kad tu tiesiog atsitiktinį gm bandai pasileist nieko nesutvarkęs normaliai, neturėdamas duombazės tinkamos ir dėl to lūžta tau viskas. Nu arba jei seniau veikė, tai kažkur kode klaidelę padarei ir pakimba dabar viskas šiek tiek, pvz. sql sintakse susimovei rašydamas, nežinau.

Žodžiu, logus skaityk ir rodyk visiem čia.

EDIT: ai sakei ne sql gm'as. Nu tai vistiek logus tikrink, nes kažkur bėdelės matysis tikriausiai. Mintis ta pati išlieka.

P.S.

prieš 2 valandas(-ų), Arvydas.exe parašė:

Pirk RCON unban.

:DDD

Redaguota , nario JonasP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...