Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPS 4.3.x Dizainas


AtomicDesign

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi, pirma karta kartą prisėdau normaliai prie forumo dizaino, bei sukuriau ji. Kuriau aš ji apie 3d., dirbau kaip sakant diena nakti, ir galima sakyti kad jau ji padariau, tad noriu paprašyti jūsų kritikos, bei kokiu nors patarimu ar kažko, galbūt kažkas negerai ar gal kažką reikėtu patobulinti, na tiesiog noriu sužinoti savo klaidas, kurias manau nematau, taip pat dar tvarkiau ir ant telefono versijos, gaila neturiu nuotrauku, na bet nesunku nueiti į vsfg.lt forumą per telefoną, tad štai forumo nuotraukos per kompiuteri, laukiu kritikos, o galbūt net paskatinimo ar kažko.

IMGUR LINKAS: https://imgur.com/a/75xAK26

LIVE PERŽIURA: Spausti čia

 

Laukiu komentaru, dėsiu +REP už komentara.

Redaguota , nario |>>SUPREME<<|
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, Nenaudojama paskyra parašė:

Realiai nieko gero, vcounty edita padarė ir skaitosi pro esi? *Myliu SuperGames.lt* tu ne webu koduotojas

Taip, viska dariau nuo vcounty, bet niekur aprašime nerašiau kad esu koduotojas, tiesiog kaip ir @dizaino paslaugos minėjo, dariau edita mokymo tikslais, o visa antra, niekur nebuvo parašyta kad esu pro, ir kažkaip su logika nesueina, kaip žmogus darantis pirma dizaina gali būti pro ? Na bet nevermind.

7 minutes prieš, Kᴀʀᴋɪx parašė:

Tiesą sakant tai akies netraukia visiškai, jau gal gražiau viena spalva viskas atrodytų nei vien to gradient blynai, išdėstymas man nepatinka, daug kas nedera ir nieko ypatingo apskritai.

EDIT: nvm čia kodavai ;D

Taip, tai ne mano dizainas, tiesiog aš ji editinau, na kadangi pirmas darbas, klaidu galbūt daug padariau, o koks išdėstymas tau patinka būtų įdomu sužinoti, o dėl spalvu, parinkau tokias, kurios man traukia akį, visi žmonės turi savo mėgstamiausia spalva. Na bet nevermind, dėkoju už komentarą.

Redaguota , nario |>>SUPREME<<|
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ammmm, atsiprašau bet ką čia vertinti? Tai kad monitorių vieta pakeitei? Ar kad spalva ir maintitle ir visų tų nesąmonių dydžius pakeitei?  Ar tai kad vietoj to kad pakeistum spalvas įdėjai "gradient overlay"???

Na kai seniau pats bandydavau ir dabar karts nuo karto pasi žaidžiu su dizainų "EDIT" tai čia darbas manau 15-20 minučių su ieškojimu informacijos su google. Tai 3/10. TOBULĖK! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, konkrechiai parašė:

paplatintas gi yra jis :D

Hmmm... Sakai platintas, jis darytas nuo vcounty, o jei turėjai omenyje kur yra dabar idėtas platintas, prašau numesk lygiai toki pati.

14 minutes prieš, Daniel. parašė:

Ammmm, atsiprašau bet ką čia vertinti? Tai kad monitorių vieta pakeitei? Ar kad spalva ir maintitle ir visų tų nesąmonių dydžius pakeitei?  Ar tai kad vietoj to kad pakeistum spalvas įdėjai "gradient overlay"???

Na kai seniau pats bandydavau ir dabar karts nuo karto pasi žaidžiu su dizainų "EDIT" tai čia darbas manau 15-20 minučių su ieškojimu informacijos su google. Tai 3/10. TOBULĖK! 

 

7 minutes prieš, #Neončikas parašė:

Pirmiausia, tai prieš darydamas,redaguodamas forumo dizainą, nos pasirink tinkamas spalvas, o ne akį rėžiančias. 5/10

Ačių už kritiką, atsižvelgsiu į tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Overall patarimas - editink originalų ips dizainą atsižvelgdamas į kažkokius kitus dizainus. Taip išmoksi geriau suprast ir perprast kas ir kaip padaryta. 

Pradžiai naudok dvi spalvas (pvz mėlyna pagrindiniams dalykams, šviesesnė mėlyna akcentams) 

Žaisk su stuktūrom, header dalimi, navigacijomis bei info blokais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

O kur parašyta, kad jis webu koduotojas? Pabandė pirmąjį dizainą pakoduot ir tiek

Ne aklas matau :)

prieš 9 valandas(-ų), .programmer { parašė:

Taip, viska dariau nuo vcounty, bet niekur aprašime nerašiau kad esu koduotojas, tiesiog kaip ir @dizaino paslaugos minėjo, dariau edita mokymo tikslais, o visa antra, niekur nebuvo parašyta kad esu pro, ir kažkaip su logika nesueina, kaip žmogus darantis pirma dizaina gali būti pro ? Na bet nevermind.

Taip, tai ne mano dizainas, tiesiog aš ji editinau, na kadangi pirmas darbas, klaidu galbūt daug padariau, o koks išdėstymas tau patinka būtų įdomu sužinoti, o dėl spalvu, parinkau tokias, kurios man traukia akį, visi žmonės turi savo mėgstamiausia spalva. Na bet nevermind, dėkoju už komentarą.

Tas ,,pro" tai nebūvo parašyta jog tu rašiai, tai aš įvardinau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Overall patarimas - editink originalų ips dizainą atsižvelgdamas į kažkokius kitus dizainus. Taip išmoksi geriau suprast ir perprast kas ir kaip padaryta. 

Pradžiai naudok dvi spalvas (pvz mėlyna pagrindiniams dalykams, šviesesnė mėlyna akcentams) 

Žaisk su stuktūrom, header dalimi, navigacijomis bei info blokais. 

 

prieš 1 valandą, Ky(R/E) parašė:

Na kaip cia ir kaikas sake daug kur matytas dizainas, beveik kur tik nueini matai panasu paeditinta dizaina... Realiai tikejaus kad pamatysiu kazka unikalaus bet taip nenutiko.

 

3 minutes prieš, Marius Kairys parašė:

Su laukei heiteriu , tai gerai :D . Man patiko tavo darbas ir taip toliau .

 

prieš 13 valandas(-ų), Russel'is parašė:

Nors ir nesu, tas darantis dizainus, bet tikrai sakau, kad spalvos parinktos blogos, mygtukai nelabai pritaikyti. Bet spaudžiu dešinę vien už pastangas, nenustok koduot, gal ateitį išeis kažkas geriau

Ačiu už kritika, patarimus bei motyvacija nenustoti daryti tai ka galūt išmoksiu atlikti puikiai. +rep paspausiu kita diena nes viršijau limita

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...