Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PLATINU projekto failus!


Liuce_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

nusprendžiau pasitarnauti kaip , kad kadaise ir man buvo pasitarnavę žmonės. Parsisiųsdami failus nepamirškit ir jūs padaryti kada gera darbą ir pridėti vieną kitą failą, nes tik taip nevieningoje Lietuvių Counter-Strike rinkoje galėsite pritraukti daugiau užseniečių kol dar visai neapmirė žaidimas. Čia rasite mano metų kurtus serverių failus (daug sma), compileri (skirtas is sma failo padaryti i amxx), csgo ginklu modelius, netgi kelias CSGO modifikacijas (tik 1 is ju yra pilnai veikianti ir niekada neplatinta)

 

Žiemai skirti pluginai - https://www107.zippyshare.com/v/Bax1GERH/file.html

Compileris - https://www107.zippyshare.com/v/7D0vxmLj/file.html

Knife modeliai - https://www107.zippyshare.com/v/vFP6hV87/file.html

Sma failai - https://www107.zippyshare.com/v/gzf4EkgI/file.html

Veikianti niekur neplatinta CS:GO modifikacija mano paties tvarkyta (VEIKIANTI) - https://www107.zippyshare.com/v/MsMFbwa0/file.html

Naudokites broliai lietuviai.

Sėkmės

 

Redaguota , nario Liuce_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, na ką galėčiau pasakyti darbo tikrai daug yra įdėta. Ir atrodau gan nustebes, pasinaudosiu šia modifikacija ir tikrai ačiū kad daliniesi ir Sekmės toliau siekt užsibriežtų tikslų. O iki šiol daugiau kaip ir nieko daugiau ir nebeturiu pasakyt ;D +rep Ir Žalias. Bėja reikia tavo pagalbos pridejau į FB Tiesiog Edvinas.

Redaguota , nario GokhanX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi puikiai esi žinoma persona, tiek hujniu esi pridaręs, kad nafik!

Pardavinėjai šita modifikacija ,,CSGO Modifikacija kuri neveikia visa pilnai, tačiau čia yra gatavas kontraktų , klanų ir dar geru dalykų kodas - https://www107.zippyshare.com/v/S6FaJzno/file.html"

Pirkau iš tavęs už 15-20 eur tiksliai nepamenu, bet sakei, kad ji puikiai veikia. 

Pajungus ją ji net normaliai neveikė. Tavęs paklausiau kokį čia Š pardavei, niekas neveikia, o tu atsakei, kad aš pajungti nemoku normaliai. Parašei, kad tu šita modifikacija pasijungsi po 1sav ir parodysi jog ji veikia. Jau praėjo 5-7 mėn ir tu jos net nepajungei ir dabar įmeti ją ir parašai, kad ji neveikia pilnai.

Graudus esi, eilinis Lietuvis kuris platina NE SAVO KURTUS FAILUS!

Kiek buvo teršiami normalus projektai, šitais šūdo vertais projektais csfear.us.lt , csfear.lt , efear.eu net žaidėjams bandei bindinti su reklamos tekstu, bet nepaėjo. 

Ir dar rašai  ,,Naudokites broliai lietuviai!" uoj, apsiverksiu tuoj, iš kur pas Budrecki tokia meilė atsirado?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-12 14:18, Gilze.lt parašė:

Oi puikiai esi žinoma persona, tiek hujniu esi pridaręs, kad nafik!

Pardavinėjai šita modifikacija ,,CSGO Modifikacija kuri neveikia visa pilnai, tačiau čia yra gatavas kontraktų , klanų ir dar geru dalykų kodas - https://www107.zippyshare.com/v/S6FaJzno/file.html"

Pirkau iš tavęs už 15-20 eur tiksliai nepamenu, bet sakei, kad ji puikiai veikia. 

Pajungus ją ji net normaliai neveikė. Tavęs paklausiau kokį čia Š pardavei, niekas neveikia, o tu atsakei, kad aš pajungti nemoku normaliai. Parašei, kad tu šita modifikacija pasijungsi po 1sav ir parodysi jog ji veikia. Jau praėjo 5-7 mėn ir tu jos net nepajungei ir dabar įmeti ją ir parašai, kad ji neveikia pilnai.

Graudus esi, eilinis Lietuvis kuris platina NE SAVO KURTUS FAILUS!

Kiek buvo teršiami normalus projektai, šitais šūdo vertais projektais csfear.us.lt , csfear.lt , efear.eu net žaidėjams bandei bindinti su reklamos tekstu, bet nepaėjo. 

Ir dar rašai  ,,Naudokites broliai lietuviai!" uoj, apsiverksiu tuoj, iš kur pas Budrecki tokia meilė atsirado?

Bet tu irgi geras klounas, kitoj temoj rašai jog 2+ metus turi projektą, bet paprasčiausio if/else nesuvoki.
Už centus nusipirkai tą modą kaip sakant tyliai ir sedėk nekelęs bereikalingų bangų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Ark'xes // konteris.lt parašė:

Bet tu irgi geras klounas, kitoj temoj rašai jog 2+ metus turi projektą, bet paprasčiausio if/else nesuvoki.
Už centus nusipirkai tą modą kaip sakant tyliai ir sedėk nekelęs bereikalingų bangų.

Klounas ne aš o tu kuris lanksto nuo vieno projekto iki kito, nes nesugeba susirinkti žaidėju, pagalvok asiliuk gerai savo galvą nes ant tiek esi atraufaves, kad nafik, lindai pats į šikną susijungti projektais, bet, bet ne su tokiu žmogum jungtis kuris tik tikisi iš 1,6 counter-strike pelno, bet pats nenori investuoti nei cento. Ne man vienam siūlei. Be to tas jūsų projektas net nemoka švariai į topus papulti, ne gana to dar man man kenkia, tai klausimas kam čia sėdėti tyliai?Kada pats nuo 0 sukursi modifikacija tada aiškink, o ne ne b.. pusė rėzo kodo , kiti pluginai iš ruskiu editinti...

Tema pasiskaityk kas rašoma, o ne šnekėk nesąmones. Nes matau jau prinardes kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Gilze.lt parašė:

Klounas ne aš o tu kuris lanksto nuo vieno projekto iki kito, nes nesugeba susirinkti žaidėju, pagalvok asiliuk gerai savo galvą nes ant tiek esi atraufaves, kad nafik, lindai pats į šikną susijungti projektais, bet, bet ne su tokiu žmogum jungtis kuris tik tikisi iš 1,6 counter-strike pelno, bet pats nenori investuoti nei cento. Ne man vienam siūlei. Be to tas jūsų projektas net nemoka švariai į topus papulti, ne gana to dar man man kenkia, tai klausimas kam čia sėdėti tyliai?Kada pats nuo 0 sukursi modifikacija tada aiškink, o ne ne b.. pusė rėzo kodo , kiti pluginai iš ruskiu editinti...

Tema pasiskaityk kas rašoma, o ne šnekėk nesąmones. Nes matau jau prinardes kitiems.

Sėdi su nupirktu modu, tai tyliai būk bangų nekėlęs :D Norėtų Irmantas surinktu tuos žaidėjus pakūręs kažką unikalaus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, garbiz parašė:

Sėdi su nupirktu modu, tai tyliai būk bangų nekėlęs :D Norėtų Irmantas surinktu tuos žaidėjus pakūręs kažką unikalaus :)

Va ,va čia tikras vyras atėjo kuris rezo platinta versija pardavinėjo ir reklamuodavo savo Š... po kitus  projektus.

Ar jau pamiršai kaip apgaudinėjai žmones? vienas iš jų ir aš buvau..

Redaguota , nario Gilze.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Gilze.lt parašė:

Va ,va čia tikras vyras atėjo kuris rezo platinta versija pardavinėjo ir reklamuodavo savo Š... po kitus  projektus.

Ar jau pamiršai kaip apgaudinėjai žmones? vienas iš jų ir aš buvau..

Nu jei eurus duodi kaip neimt jų ?

Untitled.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, garbiz parašė:

Nu jei eurus duodi kaip neimt jų ?

Untitled.png

Jei meti ss tai įmesk visa chat, kaip apgavai..Ta modifikacija aš turėjau kur pirkau iš tavęs, nors pats teigei, kad ji kaip tavo serverio modifikacija ir nėra platinta, bet apgavai ir dabar labai vaidini achujienu tokiu..Pats sėdi su pirktiniu modu ir vaizduoji koks esi kietas... Graudus esi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Gilze.lt parašė:

Jei meti ss tai įmesk visa chat, kaip apgavai..Ta modifikacija aš turėjau kur pirkau iš tavęs, nors pats teigei, kad ji kaip tavo serverio modifikacija ir nėra platinta, bet apgavai ir dabar labai vaidini achujienu tokiu..Pats sėdi su pirktiniu modu ir vaizduoji koks esi kietas... Graudus esi...

Be problemų galiu mest. Modas nepirktas dėja, failus gi padalino kurių tu susitvarkyt nesugebėjai, o matai man ko reikėjo aš priglaudžiau :) Tai tu apsispręsk kietas aš ar graudus :DDUntitled.thumb.png.67cda5b7bfbfa79a2e3294931b32a477.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į diskusijas su juo neverta net veltis, nugirdęs puse žodžio išpūs belenkokį burbulą.
Pitaką padėjęs ant boosto jau ahujenos investicijos :D

Dar jis man aiškina apie modą :D
Galva tu išsitrink su tuo rezo modu, ten kodas hujovas (bent jau toj paplatintoj, sry Psychical bet taip jau yra).
Modas mano nuo nulio parašytas ir tu savo šūdų nemėtyk į mano kiemą.

Net nedrįsk reply'int pienburni savo nesąmonėm, paranojike tu atrofavęs.

Redaguota , nario Ark'xes // konteris.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Ark'xes // konteris.lt parašė:

Į diskusijas su juo neverta net veltis, nugirdęs puse žodžio išpūs belenkokį burbulą.
Pitaką padėjęs ant boosto jau ahujenos investicijos :D

Dar jis man aiškina apie modą :D
Galva tu išsitrink su tuo rezo modu, ten kodas hujovas (bent jau toj paplatintoj, sry Psychical bet taip jau yra).
Modas mano nuo nulio parašytas ir tu savo šūdų nemėtyk į mano kiemą.

Net nedrįsk reply'int pienburni savo nesąmonėm, paranojike tu atrofavęs.

,,Pitaką padėjęs ant boosto jau ahujenos investicijos" Matai aš nors 5eur paaukojau, bet nėjau po kitus projektus ir žaidėju nekviečiau pas save į projektą!!!

Pienburnis tai tu esi prieš mane...

Karti tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-12 14:18, Gilze.lt parašė:

Oi puikiai esi žinoma persona, tiek hujniu esi pridaręs, kad nafik!

Pardavinėjai šita modifikacija ,,CSGO Modifikacija kuri neveikia visa pilnai, tačiau čia yra gatavas kontraktų , klanų ir dar geru dalykų kodas - https://www107.zippyshare.com/v/S6FaJzno/file.html"

Pirkau iš tavęs už 15-20 eur tiksliai nepamenu, bet sakei, kad ji puikiai veikia. 

Pajungus ją ji net normaliai neveikė. Tavęs paklausiau kokį čia Š pardavei, niekas neveikia, o tu atsakei, kad aš pajungti nemoku normaliai. Parašei, kad tu šita modifikacija pasijungsi po 1sav ir parodysi jog ji veikia. Jau praėjo 5-7 mėn ir tu jos net nepajungei ir dabar įmeti ją ir parašai, kad ji neveikia pilnai.

Graudus esi, eilinis Lietuvis kuris platina NE SAVO KURTUS FAILUS!

Kiek buvo teršiami normalus projektai, šitais šūdo vertais projektais csfear.us.lt , csfear.lt , efear.eu net žaidėjams bandei bindinti su reklamos tekstu, bet nepaėjo. 

Ir dar rašai  ,,Naudokites broliai lietuviai!" uoj, apsiverksiu tuoj, iš kur pas Budrecki tokia meilė atsirado?

o silentai is kur parovei xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...