Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Country-life.lt | Startas sausio 11dieną


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Seniai lauktas projektas sugrįžta su treksmu.

Nauji prižiūrėtojai nauji veidai. O serverio startas net už 3dienų o tai yra Sausio 11 Diena apie 17:00

kai atsidarys serverio vartai norėčiau matyti jūsų veidus tenias

///PROJEKTO KOMANDA\\\

Foot_Ball - Projekto tėvas (Įkūrėjas). Šis asmuo yra atsakingas už projekto komandą, jos atliekamą darbą ir kokybę, paslaugas ir jų teikimą.

Trumpas prisistatymas -  Sveiki, mano vardas Gražvydas. Esu, bendraujantis, komunikabilus, padedu ištikus bėdai, stengiuosi niekada nepertraukti, išklausyti. Mano tikslas, kad šis projektas būtų populiarus ir, kad jo vardą žinotų kiekvienas SA-MP žaidėjas. Įstojau į SAMP bendruomenę 2014 metais tad esu sukaupęs nemažai patirties ir manau, jog esu pasiruošęs parodyti, ką esu sukaupęs per 4-5 metus.

Gus_Tas - Projekto sūnus (Pagalbininkas). Šis asmuo yra atsakingas taip pat už projekto komandą, jos rinkimą ir priežiūrą, serverio ir forumo nusižengėlius, klaidų ieškojimą, pasiūlymų galvojimą, naujienų paskelbimą, narių rinkimą, tam tikrų skilčių kūrimą ir prižiūrėjimą, kitų komandos narių pavadavimą, teikia pagalbą visiems ir stengiasi ją suteikti kuo greičiau ir kokybiškiau.

Trumpas prisistatymas - Sveiki, esu vardu Gustas. Esu linksmas, draugiškas, bendraujantis, komunikabilus, pozityvus, paslaugus, griežtas kada to reikia, šaltų nervų, atsakingas, patikimas, padedantis bėdoje, išklausantis, lengvai randantis bendrą kalbą, stengiantis visada rasti bendrą kompromisą, mėgstu išsakyti nuomonę į akis. Mėgstu pajuokauti, taisausi iš savo klaidų, užbaigiu pradėtus darbus, stengiuosi juos atlikti kuo greičiau ir kokybiškiau. Į SAMP pasaulį įžengiau ~2008-2010 metus.

Yra ir daugiau bet juos galite pamatyti užsukę į www.Country-life.lt svetainę

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...