Peršokti į turinį

Patarkite dėl kompiuterio! Need help


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

41 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Hardo trūksta...

dude užtenka ir ssd, kam reikia tų 1tb ar 2tb kai net neišnaudoji 120 gb kartais :D Aš pats savo kompe turėjau 240gb tik ssd, ir tilpo viskas ko tik norėjau pažaist ir padaryt, aišku db jau dasidėjau dar 240gb.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2019-01-10 20:08, Tadeh parašė:

dude užtenka ir ssd, kam reikia tų 1tb ar 2tb kai net neišnaudoji 120 gb kartais :D Aš pats savo kompe turėjau 240gb tik ssd, ir tilpo viskas ko tik norėjau pažaist ir padaryt, aišku db jau dasidėjau dar 240gb.

Nesakyk,man SSD nežtektų,aš visada naudoju HDD bent 2-3TB,kadangi laikau daug ką kompe.kiekvieni pasirinkimas,bet bent jau 1GB HDD bent kažkam laikyti privalumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), - Blaack parašė:

Nesakyk,man SSD nežtektų,aš visada naudoju HDD bent 2-3TB,kadangi laikau daug ką kompe.kiekvieni pasirinkimas,bet bent jau 1GB HDD bent kažkam laikyti privalumas.

nu nežinau dėl kitų žmonių, bet man dar lieka net 200 gb laisvos iš 500gb, o prisisiuntęs eso tiek š, kad omg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), - Blaack parašė:

Nesakyk,man SSD nežtektų,aš visada naudoju HDD bent 2-3TB,kadangi laikau daug ką kompe.kiekvieni pasirinkimas,bet bent jau 1GB HDD bent kažkam laikyti privalumas.

gali tiesiog pasitaupyt pirkdamas naudota rx 480 ar rx 470 , ir nusipirkti talpesni ssd. hardo isvis neapsimoka pirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, ZoLq parašė:

gali tiesiog pasitaupyt pirkdamas naudota rx 480 ar rx 470 , ir nusipirkti talpesni ssd. hardo isvis neapsimoka pirkt

Čia vėlgi kas ką veikia su pc priklauso,jei nieko nelaiko sakykim dainų,ar filmų,tai nereikia,bet kaip man,aš filmus,dainas laikau tai man HDD prioritetas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), - Blaack parašė:

Čia vėlgi kas ką veikia su pc priklauso,jei nieko nelaiko sakykim dainų,ar filmų,tai nereikia,bet kaip man,aš filmus,dainas laikau tai man HDD prioritetas

kam jūs prikėlėt seną temą, nsprnt, tiksliau tu :D

Redaguota , nario Tadeh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...