Peršokti į turinį

www.miestas.org


Mantas J.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Norėčiau pareklamuot senajį minecraft serverį mc.miestas.org . Gal kas žino šį projekta o gal ir ne. Projektas nėra savaitinis projektas jau gyvuoja 6-7metus. Nesu serverio savininkas ar dar kasnors. Esu eilinis žaidėjas kuris žaidžia šiame projekte. Administracija nėra nesuaugę, neapsisprendę žmonės, jie rimti suaugę pacaniukai :lol:. Serveryje yra įvairios veiklos pvz: creative,cs,kaimai,išlikimas ir daugelis kitų žaidimų kuriuos galėsite išmegint. Man labiausiai patinka creative plotai kuriuose su gera chebra galima statyt ir paprikolint. O serveryje geros chebros yra su kuria gali ir pabazarint ir pašnekėt discord'e. Serveryje pritaps kiekvienas norintis žaidėjas. Tai siūlau apsilankyti :). Projekte esu gal jau 4-5metai ir neikarto nepasibjaurėjau serveriu.mapas.thumb.png.4463cfd4dd9caa6de55905ad269e8165.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...