Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SunGame.lt - modifikaciją


`Galloway

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, negalvojau kad taip bus, bet yra kaip yra, per daug žmogum pasitiki, taip ir būna, na dirbau žmogui už pinigus,
prisijunges būna bet neatrašo, nežinau, pinigų sumą nebuvo didelė bet taip nesidaro, susitarėm, padariau
laukiu šešta para jau, palikau link apačioje bei paliksiu neigiama atsiliepima kad žinotumėte.

Bei jei reikia įrodymu kad neatrašo bei kaip žadėjo atsiųsti pinigus galiu pateikti.

1. Sukurtos dvi mafijos, jos bus kaip darbas, The Grove Street bei The Ballas pradėtos kurti grobimo zonos, nepabaigta kadangi nesumokėjo pinigu.
2. Sutvarkytas ANTI-CHEAT (ginklų), pasiemus ginklą nebeispėjinės kad nelegalus ginklas.
3. Sukurtos, sutvarkytos komandos su /sukurtinama bei /sukurtiversla.
4. Sukurtos komandos /sunaikintinama bei /sunaikintiversla.
5. Sutvarkyti KMA vartai, dabar užlipus ant pickupo atsidarys vartai 30 sekundžiu.
6. Išimta senoji gaujų sistemą.
7. Atnaujinta /darbai komandą, bei pridėtos mafijos.
8. Sukurta komandą /tazeris veiks policijai, bei arui.
9. Pakeisti tekstai (ne mano).
10. Pakeistas serverio logotipas (ne mano).
11. Sutvarkytas serverio antros mašinos saugojimas.
12. Išimtos slaptos komandos.
13. Ikelta licenzijų centro mappas.
14. Sutvarkyta licenzijų centro sistemą, nuo šiol prasivare savo mašinai technine apžiūra bei apsidraudes ją galėsite dirbti taksistu.
15. Sukurtas oro balionas (ne mano).
16. Sutvarkytos visos rastos klaidos.
17. Ikelta mašinu pardavimo vietą į /gps komanda.

Kelios nuotraukos iš serverio - https://imgur.com/a/r24u59j

Žmogus - https://www.supergames.lt/profile/45381-thewhite/

Modifikaciją - https://www41.zippyshare.com/v/vTlNjQRs/file.html

Viduje rasite .sql faila.

buenos noches ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano edito, editas;d šaunuoliukas kad pasidalinai, tokios padugnės kurios darbą padarant, ir nesumokėję bėga turi degt;d

btw yra /kuponas komanda pamiršai paminėt (bandžiau atkartot vc***** sistemą);d

Redaguota , nario fujiwara.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, fujiwara. parašė:

mano edito, editas;d šaunuoliukas kad pasidalinai, tokios padugnės kurios darbą padarant, ir nesumokėję bėga turi degt;d

btw yra /kuponas komanda pamiršai paminėt (bandžiau atkartot vc***** sistemą);d

Aš nežinau kas ten ką editino, aš tik pasidalinau ką aš padariau, va tokie lašaros turi degti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wow . paplokim tau Galloway. visi sitie dalykai kur surasiai buvo nepabaigta .  nesutvarkyta o tu jau pinigu prasai is manes . daugelis siu dalyku net nebuvo sukurta tiesiog priduriai savo teksta kur jau buvo Ideja mano sistemoi . kodel nepaminejai kad sutvarkytas SQL . :DDD tu blemba net SQl normalaus neturi . geras sutvarkytas sql failas yra pas mane . sutvarkytas istaisytas. o su jusu senu sql blogas saugojimas /.  pradejai viena darba sumokejau puse sumos jau prasai pinigu uz kita darba . (kuris net nepabaigtas) kaip as galiu moket jam pinigu uz darba jai Pirmas darbas nepabaigtas uz antra net nepradeta praso dar pinigu???   Buvo prasyta sutvarkyti KMA. TAZERI.  nieko nesutvarke o sako idejo komanda . testavau komandas nieko neveikia ir poto praso pinigu :DDD visas sistemas ne pats kuria o ima is kito gamemodo ir pns . Gauju sistemos paimtos is SAMG gamemodo . ir uz ka tokiam zmogui moket ? viska dare tiesiog Bet kaip savo laiko prastumimui :)

Redaguota , nario TheWhite
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, TheWhite parašė:

wow . paplokim tau Galloway. visi sitie dalykai kur surasiai buvo nepabaigta .  nesutvarkyta o tu jau pinigu prasai is manes . daugelis siu dalyku net nebuvo sukurta tiesiog priduriai savo teksta kur jau buvo Ideja mano sistemoi . kodel nepaminejai kad sutvarkytas SQL . :DDD tu blemba net SQl normalaus neturi . geras sutvarkytas sql failas yra pas mane . sutvarkytas istaisytas. o su jusu senu sql blogas saugojimas /.  pradejai viena darba sumokejau puse sumos jau prasai pinigu uz kita darba . (kuris net nepabaigtas) kaip as galiu moket jam pinigu uz darba jai Pirmas darbas nepabaigtas uz antra net nepradeta praso dar pinigu???   Buvo prasyta sutvarkyti KMA. TAZERI.  nieko nesutvarke o sako idejo komanda . testavau komandas nieko neveikia ir poto praso pinigu :DDD visas sistemas ne pats kuria o ima is kito gamemodo ir pns . Gauju sistemos paimtos is SAMG gamemodo . ir uz ka tokiam zmogui moket ? viska dare tiesiog Bet kaip savo laiko prastumimui :)

Galvoji, kad sunku SQL atkurt pagal gm? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), TheWhite parašė:

wow . paplokim tau Galloway. visi sitie dalykai kur surasiai buvo nepabaigta .  nesutvarkyta o tu jau pinigu prasai is manes . daugelis siu dalyku net nebuvo sukurta tiesiog priduriai savo teksta kur jau buvo Ideja mano sistemoi . kodel nepaminejai kad sutvarkytas SQL . :DDD tu blemba net SQl normalaus neturi . geras sutvarkytas sql failas yra pas mane . sutvarkytas istaisytas. o su jusu senu sql blogas saugojimas /.  pradejai viena darba sumokejau puse sumos jau prasai pinigu uz kita darba . (kuris net nepabaigtas) kaip as galiu moket jam pinigu uz darba jai Pirmas darbas nepabaigtas uz antra net nepradeta praso dar pinigu???   Buvo prasyta sutvarkyti KMA. TAZERI.  nieko nesutvarke o sako idejo komanda . testavau komandas nieko neveikia ir poto praso pinigu :DDD visas sistemas ne pats kuria o ima is kito gamemodo ir pns . Gauju sistemos paimtos is SAMG gamemodo . ir uz ka tokiam zmogui moket ? viska dare tiesiog Bet kaip savo laiko prastumimui :)

Nebeturi kaip išsivartyti?:DD https://imgur.com/a/ybILSho :) triochala esi ;) ir čia bandai apsitriochint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, `Galloway parašė:

Nebeturi kaip išsivartyti?:DD https://imgur.com/a/ybILSho :) triochala esi ;) ir čia bandai apsitriochint :)

Dėl kokios sumos jūs čia skandalus keliat? Suprasčiau wow sistemos būtų, o dabar stpdv dėl kelių eurų staugiat :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Aurimas L. parašė:

Dėl kokios sumos jūs čia skandalus keliat? Suprasčiau wow sistemos būtų, o dabar stpdv dėl kelių eurų staugiat :D

Sistemos visos imtos is Samg :D kur viska perkelt ir pats galejau :D o praso cyriko ??

Tikras geras skripteris neraso . (Atsiusk man 5 eurus labai reikia . Gryzes namo padarysiu koki atnaujinima )  

Ir beto ka tu cia surasiai savo atnaujinimis yra melas :d nei vienaw neveikia tik pasigirt norejai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...