Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPS Klaida.


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Susidūriau su šiokę tokia bėda jog noriu įkelti dizainą ir man jis netelpa pats dizainas užima tik 2.615KB o per IPS max galima tik 2MB ir norint įkelti dizainą jis tiesiog netelpa. Gal kas žinot kaip padidinti MB skaičių nes kažkur esu mates pamoką ir panašiai kad tai yra įmanomą bet dabar jos nerandu. Tai gal kas nors galite pagelbėti dėl šios bėdos? pridedu foto 

Ltn9G4M.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, MistakaS ♛ parašė:

Sveiki. Susidūriau su šiokę tokia bėda jog noriu įkelti dizainą ir man jis netelpa pats dizainas užima tik 2.615KB o per IPS max galima tik 2MB ir norint įkelti dizainą jis tiesiog netelpa. Gal kas žinot kaip padidinti MB skaičių nes kažkur esu mates pamoką ir panašiai kad tai yra įmanomą bet dabar jos nerandu. Tai gal kas nors galite pagelbėti dėl šios bėdos? pridedu foto 

Ltn9G4M.png

Radau šitą, pabandyk:

If you have access to your php.ini file

Find these lines:
upload_max_filesize = 2M
post_max_size = 8M

Change to (Example)

upload_max_filesize = 80M
post_max_size = 850M

If you don't have access to it you can try creating a text file add the above max sizes then save it as php5.ini then add it to the root directory where your forum is located.


Ir peržiūrėk temą:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Minerva parašė:

Radau šitą, pabandyk:

If you have access to your php.ini file

Find these lines:
upload_max_filesize = 2M
post_max_size = 8M

Change to (Example)

upload_max_filesize = 80M
post_max_size = 850M

If you don't have access to it you can try creating a text file add the above max sizes then save it as php5.ini then add it to the root directory where your forum is located.


Ir peržiūrėk temą:

 

Mėginau neina niekaip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...