Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodamas Counter-strike 1.6 projektas


Liuce_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Parduodu projektą - www.taskom.eu . Pinigų dideliu neprašau, galima tikrai susišnekėti. Parduočiau iki 50-ties eurų.

46454596_778918172442220_919707512033247232_n.png.b0d7d8d4187041beab4cb2b8ad52f2d3.png

  • Į projektą įeina 2 serveriai - CS:GO ir Magic Knife Arena. CS:GO Modifikacija nemažai redaguota mano paties, užėją į serverį pamatysit. Tokios knife arenos mūsų tautiečių ribose nėra. Abu serveriai pilnai sutvarkyti iki menkiausiu detalių ir yra paleisti bei mėgstami lietuvių. Tiesa šią sekundę knife areną aš tvarkau ir ruošiu kalėdų sezonui. Galėčiau pabaigti jeigu būtų noras. 
  • 11 mėnesių galiojantis www.taskom.eu domenas
  • Turiu visus projekto .sma failus
  • Atiduosiu skype, gmail paskyras kurias sukūriau projektui. Yra nemažai Counter-Strikerių kontaktų + FB puslapis.
  • Hostingas užsakytas puikus dar galioja visas mėnuo. Atiduosiu su visa pagrindine paskyra.
  • Menesinis pelnas ~40eu.

Susidomėja parašykit man į skype: taskom.eu arba facebook: https://www.facebook.com/taskom.liuce

Redaguota , nario Liuce_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gal ir atgyvenes, bet žaidėjai vistiek mėgsta pažaisti, nors tavo tiesa jų jau nėra tiek daug. Tačiau CS projektas gali sugeneruoti tau minimalias mėnesines pajamas jeigu turi laiko prisižiūrėti serverius. 

P.S Juokas juokais, bet pirmasis iš mano išvardintu projekto serverių galima sakyti CS:GO žaidimo kopija, garsai, modeliai ir t.t :)

Redaguota , nario Liuce_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...