Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
9 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Jei kurjeriu tai nieko nereik , jei pašte atsiimt tai tiesiog siuntos nr.

man ne visada isdegdavo su siuntos numeriu-budavo bobuciu kurios reikalaudavo paso, labai isnaglejusios. sms parodau su pasto tel. numeriu ir vistiek knisa prota. prie kito zmogaus prieidavau aptarnaut ir viskas ok. cia sakyciau nuo asmens priklauso-kai kurie perdaug po rusu istrige ligi siolei. jeigu pamatys, kad aptarnaujantis zmogus siektiek naglesnis is durnosios puses geriau tegul neina prie tokio. ir pasirenka kita asmeni kuris i tave ziures ne kaip i "visazini debiliuka" nes tipo "pasas butinas" atsiimti koki suduka kainuojanti 10euru.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

23 minutes prieš, Synthwavez parašė:

man ne visada isdegdavo su siuntos numeriu-budavo bobuciu kurios reikalaudavo paso, labai isnaglejusios. sms parodau su pasto tel. numeriu ir vistiek knisa prota. prie kito zmogaus prieidavau aptarnaut ir viskas ok. cia sakyciau nuo asmens priklauso-kai kurie perdaug po rusu istrige ligi siolei. jeigu pamatys, kad aptarnaujantis zmogus siektiek naglesnis is durnosios puses geriau tegul neina prie tokio. ir pasirenka kita asmeni kuris i tave ziures ne kaip i "visazini debiliuka" nes tipo "pasas butinas" atsiimti koki suduka kainuojanti 10euru.

Mano miestelyje paštininkė irgi tokia kažkur 50-60metų visą laik tinka jai tik siuntos numeris ir tereikia pasakyt savo vardą ir pavardę kuris parašytas ant siuntos ir *Myliu SuperGames.lt* pasirašau ir atiduoda...

Forumo bernelis.

2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Mano miestelyje paštininkė irgi tokia kažkur 50-60metų visą laik tinka jai tik siuntos numeris ir tereikia pasakyt savo vardą ir pavardę kuris parašytas ant siuntos ir *Myliu SuperGames.lt* pasirašau ir atiduoda...

cia viena tokia yra dirbanti turiu omenyje kuriai siuntos numeris su tel. nr.netinka matot :mucha: "pasa prasyceu parodyti jeunikeiti, kad dar neapgeutem" :funny:

Chestnuts please

2 minutes prieš, Synthwavez parašė:

cia viena tokia yra dirbanti turiu omenyje kuriai siuntos numeris su tel. nr.netinka matot :mucha: "pasa prasyceu parodyti jeunikeiti, kad dar neapgeutem" :funny:

Man panaši situacija buvo Klaipėdos 14pašte nes buvau tuom metu klaipėdoj ir pasirinkau jog į klaipėdą pristatytu gaming mouse.. Tada nuvykau ten ir pradėjo sakyt pateikite pasą t.t .. Sakau aš esu nepilnametis ir pasą turiu namuos... Sako tai atsineškit pasą.... Poto grįžtu namo susinervines kitą dieną ateinu tenais su pasu... Pateikiu pasą sako nereikia (kitas darbuotojas) .. Įšėjau susinervinęs... O pas mane miestelyje tokių problemų niekad nebuve su pasais :DDDDD

Forumo bernelis.

(redaguota)
2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Man panaši situacija buvo Klaipėdos 14pašte nes buvau tuom metu klaipėdoj ir pasirinkau jog į klaipėdą pristatytu gaming mouse.. Tada nuvykau ten ir pradėjo sakyt pateikite pasą t.t .. Sakau aš esu nepilnametis ir pasą turiu namuos... Sako tai atsineškit pasą.... Poto grįžtu namo susinervines kitą dieną ateinu tenais su pasu... Pateikiu pasą sako nereikia (kitas darbuotojas) .. Įšėjau susinervinęs... O pas mane miestelyje tokių problemų niekad nebuve su pasais :DDDDD

yra tokiu keistesniu zmoniu zinok visur. kiekvienas yra savitai durnas-iskaitant ir mane ar tave :mucha:

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...