Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau weberio minecraft serveriui.


Nekrofilas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

57 minutes prieš, Gytis CC parašė:

Šiais laikais, labai daug dalykų yra nemokamų - nežinai, nerašyk.

Labai daug dalykų yra nemokamų... Man atrodo, kad ankščiau buvo daugiau nemokamų, jau bent šitame forume. Galėdavai susirasti GFX'erį kuris nelupa 5-ių eurų už vieną parašą, galėdavai susirasti mapperį kuris neima 15-os eurų už vieną mappą. Galų gale galėdavai susirasti ir nemokamų dizainų kuriais žaidėjai dalindavosi su noru ir ne iš pykčio ar panašiai.
Dar sakai, kad "nežinai nerašyk" uff dog. Man atrodo, kad su 23-im pranešimais nelabai ir žinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Gytis CC parašė:

Nesuprantu tokiu bukapročių kaip tu, nepatinka, išjunk lauk temą ir nekomentuok :D pinigų vergas

Diskusijų forumas, kur nori, ten komentuoji. Va pavyzdžiui sakytum, kad aš freepostinu, bet ne aš diskutuoju :) 

Kaip ir minėjo, "weberio" negausi dykai, nebent tokį kaip aš :) 0 skillu pas mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), lucas parašė:

Labai daug dalykų yra nemokamų... Man atrodo, kad ankščiau buvo daugiau nemokamų, jau bent šitame forume. Galėdavai susirasti GFX'erį kuris nelupa 5-ių eurų už vieną parašą, galėdavai susirasti mapperį kuris neima 15-os eurų už vieną mappą. Galų gale galėdavai susirasti ir nemokamų dizainų kuriais žaidėjai dalindavosi su noru ir ne iš pykčio ar panašiai.
Dar sakai, kad "nežinai nerašyk" uff dog. Man atrodo, kad su 23-im pranešimais nelabai ir žinai.

Aš pasakiau, kad daug dalykų yra nemokamų, tu sutikai su mano nuomonę ir pabaigoje rašai, kad nelabai ką žinau..  wtf ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Gytis CC parašė:

Aš pasakiau, kad daug dalykų yra nemokamų, tu sutikai su mano nuomonę ir pabaigoje rašai, kad nelabai ką žinau..  wtf ?

Aš sutikau su tavo nuomone? Aš sakiau "labai daug dalykų yra nemokamų" iš tavo idiotiškos citatos. O po to argumentuoju kodėl tavo teiginys, jog labai daug dalykų yra nemokamų yra klaidingas jau bent šiame forume. Get the fu*k out of here.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Weberi tikrai sunku bus nemokama susirasti. O jei ir susirasi, jis gali pridirbti ir paplatint tai ka sukure. Gyvenimas pries akys galima ir paciam mokintis kadangi CSS/HTML nera vienas is sunkiausiu kodavimu. Dar aisku galetum ir tarp draugu pasieskoti. Sekmes ^_^

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip tikrai nėra sunku su CSS/HTML kodavimas. Jeigu norėtum galėtum pats išmokti. Tikrai yra gerų pamokų kaip galima tai daryti. esu matęs kur net yra serijos ir jų gan daug tai paieškojus surastum ir nereikėtų čia ieškoti ypač for free weberio. Nes šiais laikais visiems reikia pinigų, visi už darbą nori gauti kažką. Na gali susirasti pradedantyji kuris pradeda ir jam labiau reikia praktikos negu pinigų. Tokių tikrai rastum :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...