Peršokti į turinį

Šudserveris ISFG


Svetys

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki šiandien vaikščiodamas po supergames samp skilty pamačiau Andriaus_Juškos tema kurioje jis pristato savo sumapinta banka, paspaudes ant imguro pamačiau isfg.lt projekto pavadinima ant pačios modifikacijos, šudserveris! kodėl? kadangi keitinėja modifikacijas.

Nuotraukos(įrodymai) https://imgur.com/a/HNGWR

Pats @*Andrius_Juška  rašė į skype kad jiems atsius modifikacija su sutvarkytais bugais. 

Teksta nukopijavau paprastai kadangi nucopinau www.skype.com internetinėje programoje.

Sent From:*Andrius

einu nusiusiu ka patvarkiau ir einu lauk, uzpiso *Myliu SuperGames.lt* tiek sg tiek visi kiti.

Eisiu keistis nick.

 

WELCOME TO ŠUDSERVERIŲ LIST!

Redaguota , nario Ex1T
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D  Nu va jie buvo sakę kad editas nuo san-andreas.lt modifikacijos o dabar pasirodo kitas visai editas pajungtas ir dar laukia kito :D nu jau čia žvengas ima su jo tomis modifikacijomis kurias keičia kaip kojines. GĖDA ISFG.lt (nereklama) . Ir šjp kaip kiti sako čia ne projektas. Čia tiesiog paprastas serveris kuris ilgai negyvuos. Hostas pasibaigs tad ieškos vaikų kurie jiems prasiųstų ant naujo hostingo :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu, tau ten kažkas trugdo ar šiaip dėmesio trūkumas? Nafik tu čia skelbies apie tą projektą? Jeigu nepatinka praslysk, dabar dar tik jį papildomai reklamuoji.. Žmonės kuria, ima platintas modifikacijas koks skirtumas ką jie daro? Jų pinigai kur nori ten deda, žaidžia 10 žaidėju jiem ten patinka tegul sėdi, o tu terši supergames forumą savo šūdais.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas mappas yra senas ir taip jis mano, bet aš pradininkas isfg.lt buvau pirkęs poto atidaviau draugui, kadangi nėjo parduot, o mappinau nes galvojau kažką kursiu savo su isfg.lt, bet kaip sakiau atidaviau ir vsio. Šio mappo nebeturiu. Ir jie tikrai daro nuo san-andreas gm.

Redaguota , nario *Andrius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia kaip LC. Reklama, bloga ar gera yra reklama.

Geriau paieškok kokių kitų projektų kurių niekas nepastebėjo. Dar geriau jei tai koks DM, Drift ar pnš, bet kas kuriame nėra "Real-Life", mačiau ten vienas žmogus apie furistus serveri daro, geriau apie tą diskutuotum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai atėjau durnų ir be jokios esmės komentarų, taip pat ir šios temos autorio kuris manau, žaidžia mano projekte, dažnai ten lankosi James_Cortez, kiek žinau. Tai va, modifikacija yra daroma nuo kito projekto, nebuvo nei karto keista, per tą laiką. Kadangi naudojam kitą modifikaciją ne greystreets, tai darom pagal savę ir netraukiam tų kodų. Pats SAVG.lt serverio įkūrėjas padeda su projekto kūrimu, gerb. Andrius L. Taip pat ačiū už reklamą, kurią užsiimsiu pats greit. Juška, žadi, bet ir nedarai man nereik ten kur klaidos ištaisytos, tačiau rašai čia visiems atsiųsi, bet neatsiunti. SuperGames.lt retai lankausi, tai jei turit klausimų rašykit tiesiai per projektą, ten padiskutuosim. Nes visiema gerą yra "dūhinti" ir kai žmogus tai pamato po savaitės ar keletos dienų. Gražaus likusio vakaro! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, Kinhαs parašė:

Aš tai atėjau durnų ir be jokios esmės komentarų, taip pat ir šios temos autorio kuris manau, žaidžia mano projekte, dažnai ten lankosi James_Cortez, kiek žinau. Tai va, modifikacija yra daroma nuo kito projekto, nebuvo nei karto keista, per tą laiką. Kadangi naudojam kitą modifikaciją ne greystreets, tai darom pagal savę ir netraukiam tų kodų. Pats SAVG.lt serverio įkūrėjas padeda su projekto kūrimu, gerb. Andrius L. Taip pat ačiū už reklamą, kurią užsiimsiu pats greit. Juška, žadi, bet ir nedarai man nereik ten kur klaidos ištaisytos, tačiau rašai čia visiems atsiųsi, bet neatsiunti. SuperGames.lt retai lankausi, tai jei turit klausimų rašykit tiesiai per projektą, ten padiskutuosim. Nes visiema gerą yra "dūhinti" ir kai žmogus tai pamato po savaitės ar keletos dienų. Gražaus likusio vakaro! 

O tu esi kietas mėtyti su savo sg accountais man -rep ?:P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Kinhαs parašė:

Aš tai atėjau durnų ir be jokios esmės komentarų, taip pat ir šios temos autorio kuris manau, žaidžia mano projekte, dažnai ten lankosi James_Cortez, kiek žinau. Tai va, modifikacija yra daroma nuo kito projekto, nebuvo nei karto keista, per tą laiką. Kadangi naudojam kitą modifikaciją ne greystreets, tai darom pagal savę ir netraukiam tų kodų. Pats SAVG.lt serverio įkūrėjas padeda su projekto kūrimu, gerb. Andrius L. Taip pat ačiū už reklamą, kurią užsiimsiu pats greit. Juška, žadi, bet ir nedarai man nereik ten kur klaidos ištaisytos, tačiau rašai čia visiems atsiųsi, bet neatsiunti. SuperGames.lt retai lankausi, tai jei turit klausimų rašykit tiesiai per projektą, ten padiskutuosim. Nes visiema gerą yra "dūhinti" ir kai žmogus tai pamato po savaitės ar keletos dienų. Gražaus likusio vakaro! 

Tik jam rašiau, kad atsiūsiu, bet kai pradėjai su sava ar platinsi, nebesiunčiau tau, matau, kad esi nevertas. Ištrinta seniausiai ta modifikacija, darykit ka norit pajibat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Kinhαs parašė:

Aš tai atėjau durnų ir be jokios esmės komentarų, taip pat ir šios temos autorio kuris manau, žaidžia mano projekte, dažnai ten lankosi James_Cortez, kiek žinau. Tai va, modifikacija yra daroma nuo kito projekto, nebuvo nei karto keista, per tą laiką. Kadangi naudojam kitą modifikaciją ne greystreets, tai darom pagal savę ir netraukiam tų kodų. Pats SAVG.lt serverio įkūrėjas padeda su projekto kūrimu, gerb. Andrius L. Taip pat ačiū už reklamą, kurią užsiimsiu pats greit. Juška, žadi, bet ir nedarai man nereik ten kur klaidos ištaisytos, tačiau rašai čia visiems atsiųsi, bet neatsiunti. SuperGames.lt retai lankausi, tai jei turit klausimų rašykit tiesiai per projektą, ten padiskutuosim. Nes visiema gerą yra "dūhinti" ir kai žmogus tai pamato po savaitės ar keletos dienų. Gražaus likusio vakaro! 

Eik ble nenusišnekėjęs pisa prota, kad pagal save daro, visus jūsų gm sistemu kodus iš greystreet gali išsitraukt, ale tipo netraukia jie kodų...gal gm ir ne greystreet bet visi kodai tip top iš greystreet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, #DeŽavu parašė:

Eik ble nenusišnekėjęs pisa prota, kad pagal save daro, visus jūsų gm sistemu kodus iš greystreet gali išsitraukt, ale tipo netraukia jie kodų...gal gm ir ne greystreet bet visi kodai tip top iš greystreet.

Tu gal jau eik moderatoriams reportint, matosi esu nesubrendęs. Nežaidi projekte - slysk į savo kampą ten ir būk, nes galiu pridaryti tau problemų. 

prieš 14 valandas(-ų), Ex1T parašė:

O tu esi kietas mėtyti su savo sg accountais man -rep ?:P

Įrodai, kad mano paskyros nes nesilankau aš čia, pervedu 20€.

prieš 10 valandas(-ų), *Andrius parašė:

Tik jam rašiau, kad atsiūsiu, bet kai pradėjai su sava ar platinsi, nebesiunčiau tau, matau, kad esi nevertas. Ištrinta seniausiai ta modifikacija, darykit ka norit pajibat.

Gerai, Andrius_Evexo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kinhαs parašė:

Tu gal jau eik moderatoriams reportint, matosi esu nesubrendęs. Nežaidi projekte - slysk į savo kampą ten ir būk, nes galiu pridaryti tau problemų. 

Įrodai, kad mano paskyros nes nesilankau aš čia, pervedu 20€.

Gerai, Andrius_Evexo. 

Tu net 20eur neturi riperi evexo juska koks tau skirtumas Fortnaitai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...