Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2830 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kiek būtų vertas šis senolis su savo komplektacija ir viskuo ką pridedu?

Kompiuterio specifikacijos:
Operacinė sistema: Windows 10, šviežiai įrašyta.
Procesorius, 4 branduolių intel core i7 2600, 3.40 gHz spartos.
Operatyvioji atmintis: 8 GB (2x4GB) DDR3 665 mHz RAM
Vaizdo korta: 2 GB nVidia 710, su DDR5 jungtimi (naujai pakeista su 3 metų garantija)
HDD: 465 GB Toshiba.
500 w maitinimo blokas

Pridedu pelytę ir klavietūrą tinkančią žaidimams ir darbui.
Taip pat į komplektą įeina monitorius. LG E2351VR. 23 Colių, palaikantis 1920x1080 rezoliucija.

 

https://m.skelbiu.lt/skelbimai/parduodamas-pc-su-monitoriumi-darbui-bei-zaidimams-37049427.html?gallery=1#photoArea

Redaguota , nario karolux124
2018-09-23 17:28, Eligijus* parašė:

Hmm manau galėtum gautum iki kokių 800 eurų. Mano nuomone. ;) 

 

2018-09-23 19:05, Eligijus* parašė:

Tai tiesiog mano nuomonė. Tau būtina ja cituoti ? 

prie ko čia nuomonė kai vertė :D ne antikvara parduoda

o šiaip orentuokis apie 250€ , galbut kiek daugiau gali gauti  , tačiau vaizdo plokštė ko ne bevertė

~300€ Manyčiau gautum. Kaip ir minėjo žmogus esantis virš manęs Vaizdo plokštė nieko gero, bet kažkiek gausi.

 

2018-09-23 19:05, Eligijus* parašė:

Tai tiesiog mano nuomonė. Tau būtina ja cituoti ? 

Bet tu tai mane rimtai užknist pradedi, nieko nenusimanai šiuose dalykuose ir vistiek pievas rašai ir Free Postini :D Reiktu tokiems banus sudėt, kad ramiai pabūtų. 

FORUMO-BANNER.png.ca842fadfee59c406f13d9874bd51405.png

 

3 minutes prieš, Armzis parašė:

~300€ Manyčiau gautum. Kaip ir minėjo žmogus esantis virš manęs Vaizdo plokštė nieko gero, bet kažkiek gausi.

 

Bet tu tai mane rimtai užknist pradedi, nieko nenusimanai šiuose dalykuose ir vistiek pievas rašai ir Free Postini :D Reiktu tokiems banus sudėt, kad ramiai pabūtų. 

O tau vis tiek reik savo liežuvi laidyti ? Atsigauk :D 

(redaguota)
24 minutes prieš, Eligijus* parašė:

Am laisvas forumas. Tad galiu laisvai reikšti savo nuomone. Tad atsigauk žmogau ;)

Taisyklęs paskaitom, draudžiama Free Postinti. Laisvę tu turi, bet šūdų komentuoti negali. Akivaiždžiai matosi, kad nenusimanai šiuouse dalykuose, tai kam klaidinti žmogų prašanti kokia yra PC Kainą? :D Tau čia atsigauti reiktu, kaip gausi baną siūlyčiau neverkti tada ;) 

Redaguota , nario Armzis

FORUMO-BANNER.png.ca842fadfee59c406f13d9874bd51405.png

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2830 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...