Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl laptopo temperatūrų


uzsispyres16

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2063 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nieko nežaidžiant temperatūros nuo 50-60 įsijungus rimtesnį žaidimą po kiek laiko jaučiasi, kad šyla laptopas. pažiurėjus temperatūras siekia net iki 80 laipsnių, ir jaučiasi žaidimo striginėjimas ar tai priklauso nuo temperatūros? laikas keisti termopastą? bei pravalyti dulkes?.

žaidžiant: http://www.part.lt/img/832a31faa00ee61a401f327a618ad4a0368.png

nežaidžiant: 9b4dc681590a3f43aa56c0793601a384701.png

Redaguota , nario Modestas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats kovojau su temperatūrom buvo iki 100žaidžiant dabar max 80-70laipsnių , o būdėjimo režime 90 laipsnių kyla klausimas HOW?

Pirmiausia kada valytas kompiuteris jei nevalytas 2-4 ir daugiau metų tai durnas klausimas paklaust ar pakeisti termopastą...

Ką aš dariau tai nuvežiau pas savo pažystamą kompiuterastą kuris išvalė dulkes ir pakeitė termopastą + ventiliatorių kompiuterio pakeitė nes sakė jog perdegė tai prieš kažkiek laiko atsiminiau jog kažkas pasmirdo netgi kompas išsijungęs buvo

Sakė perkaito kompiuteris poto kai ventiliatorius nusprogo nes dabar pas mane yra perkaitimo problema , bet temperatūra galima sumažinti...

Dulkių valymas ir termopastos keitimas padėjo kažkiek tada liepė pakelti kompiuterį ar ant kaladžių kortų ar ko pakėliau kompiuteris pradėjo geriau aušintis...

Kritiniu atveju jeigu temperatūros nemažėja.. Tada power settings..... Nuėjau į Power options > Balanced(RECOMMENDED) Change plan settings > Change advanced power settings > susirandi Processor power management > Maximum processor state > Viskas bent pas mane buvo 100% tada pakeiti On battery iš 100% i 60% Plugged In iš 100% i 60% Perkrauni pc ir temperatūra dar mažesnė.

P.S detalesnes temperatūras siūlau pasižiūrėti per cpuid hwmonitor nes man speccy kažkodėl rodo didesnes temperatūras...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2063 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...