Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Maybach - Duok man euru ant Makelos


Turboo ;]

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2088 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

46 minutes prieš, Quattro parašė:

Jis yra protingas, išsilavinęs žmogus, patikėk manimi ;) Tai tik jo vaidmuo

Didesnio idioto internete nesu matęs. Nežinau kaip tu supranti žodį 'protingas', bet jis tikrai to žodžio neatspindi. Neįgalus ligonis ir tiek, jei net motinai gyvenimą gadina ir gėdą daro įžeidinėdamas ją per savo tuos beprasmiškus live'us. Protingas žmogus aliejaus negertų, čia pamąstymui.

O kalbant apie video - konkretus bullshit.

Redaguota , nario nloading
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
prieš 2 valandas(-ų), nloading parašė:

Didesnio idioto internete nesu matęs. Nežinau kaip tu supranti žodį 'protingas', bet jis tikrai to žodžio neatspindi. Neįgalus ligonis ir tiek, jei net motinai gyvenimą gadina ir gėdą daro įžeidinėdamas ją per savo tuos beprasmiškus live'us. Protingas žmogus aliejaus negertų, čia pamąstymui.

O kalbant apie video - konkretus bullshit.

Jis turi gerą išsilavinimą, moka rusų ir anglų kalbą puikiai ir šiaip yra rodęs kaip yra mokinęsis, nenustebčiau, jei jis yra padaręs daugiau nei jūs daugelis. Jis pats yra sakęs per live jog jis tai daro dėl savęs, o ne dėl pinigų, darant tokius live jis susirado daugiau draugų, gerbėjų ir įgavo pasitikėjimo savimi. Nevaidmenyje aš manau jis tikrai šaunus žmogus, tiesiog jūs jį visad matote tokį kokį jis parodo per live'us. O šiaip, jis šiuo metu ir gerbėjų turi, ir pinigų gauna už tai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, Quattro parašė:

Jis turi gerą išsilavinimą, moka rusų ir anglų kalbą puikiai ir šiaip yra rodęs kaip yra mokinęsis, nenustebčiau, jei jis yra padaręs daugiau nei jūs daugelis. Jis pats yra sakęs per live jog jis tai daro dėl savęs, o ne dėl pinigų, darant tokius live jis susirado daugiau draugų, gerbėjų ir įgavo pasitikėjimo savimi. Nevaidmenyje aš manau jis tikrai šaunus žmogus, tiesiog jūs jį visad matote tokį kokį jis parodo per live'us. O šiaip, jis šiuo metu ir gerbėjų turi, ir pinigų gauna už tai :) 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Padaręs daugiau? Jis gyvenime nieko nepasiekęs, jeigu apsimeta tokiu debilu ir daro nėsamones kažkokias, tu matęs kažkur, kad protingas žmogus darytų video, kuriose kalbėtų nėsamones ir panašiai? Būtų jis mano draugas, tai didžiausia gėda būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Quattro parašė:

Jis turi gerą išsilavinimą, moka rusų ir anglų kalbą puikiai ir šiaip yra rodęs kaip yra mokinęsis, nenustebčiau, jei jis yra padaręs daugiau nei jūs daugelis. Jis pats yra sakęs per live jog jis tai daro dėl savęs, o ne dėl pinigų, darant tokius live jis susirado daugiau draugų, gerbėjų ir įgavo pasitikėjimo savimi. Nevaidmenyje aš manau jis tikrai šaunus žmogus, tiesiog jūs jį visad matote tokį kokį jis parodo per live'us. O šiaip, jis šiuo metu ir gerbėjų turi, ir pinigų gauna už tai :) 

Lietuva. Lietuviai žiūri didžiausią šūdą kokį galima žiūrėt. Jis neturi tikrų gerbėjų, tie gerbėjai iš jo pyzdavojasi kaip tik gali, tik rašo, kad palaiko ir panašiai, kad ir toliau sau sveikatą gadintų gerdamas aliejus ar įvairius skysčius. Būtų tikri gerbėjai, nesiūlytų daryt challenge, vis pavojingesnių sveikatai. O jis live daro dėl pinigų, tik sako, kad ne dėl jų. Kodėl? Nes į jokį darbą su psichine negalia, kuriam galėtų uždirbt bent kiek. Nesu girdėjęs jo kalbant angliškai, galbūt ne dėl to, kad nešneka, nežinau, bet nesiruošiu žiūrėt ir gaišt savo laiką žiūrėdamas į asmenį, iš kurio visiškai jokios naudos. Kas antras žodis keiksmažodis, koks jis išsilavinęs! Anglų kalbą išmokt tikrai nėra sunku, vien per filmus žiūrėdamas angliškus ar žaisdamas žaidimus išmokau ją puikiai, jie padėjo žymiai geriau negu mokykla, na ir ką? Tai man dabar pradėt šnekėt angliškai, kad pasirodyčiau, kad esu išsilavinęs? Seniuk, Maybachas nieko vertas.

Ir daugiau apie šiukšles nebenoriu šnekėt, todėl jei ką ir rašysi, nebeatrašysiu.

Redaguota , nario nloading
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2088 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...