Peršokti į turinį
Psycho

NBA 2018-19

Recommended Posts

Hello, turbūt visiems krepšinio, galbūt konkrečiau, NBA fanams smalsu, kaip klostysis įvykiai kitą sezoną. Aš asmeniškai laukiau liepos pirmosios, kada startuos laisvųjų agentų rinka, apsidžiaugiau LeBrono sprendimu, tada netikėtai apskriejo žinia visą pasaulį, jog DeMarcusas Cousinsas prisijungia prie Golden State Warriors. Dar lig šiol esu nusivylęs, nes suprantu, jog eliminuoti komandą, kurioje 5 žvaigždės, is f cking almost impossible. Bet anyway, padiskutuokime, kokios jūsų mintys apie šios vasaros naujokų biržą, laisvųjų agentų rinką, mainus (especially DeMar for Kawhi), kokios jūsų prognozės kitą sezoną, kas jūsų mėgstamiausi žaidėjai, favoritai laimėti titulą, kas bus tam tikrų trofėjų laureatai ir kita.. Man asmeniškai įdomu, kas bus kitą vasarą ir tikiuosi, kad Cousinsas išeis iš gsw, Kawhi pereis į lakersus ir bus galima matyti senąjį gerąji Lakers Vs Celtics rivalry. 

Padiskutuokime:) 

P. S. Pašalinių komentarų nelaukiu. 

• Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Aš Spurs fanas metai iš metų tikiuosi kad pagaliau kokį stabū pirkinį padarys neskaitant senio Gasolio ar jau 3 sezono žaisiančio aldridge yra dbr derozanas bet jis ne į poziciją leonard , manau reiktų stipraus įžaidėjo ir centro , taip pat dar stipraus 3 numerio

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

17 minutes prieš, Džemal. parašė:

Stengsiuos šį sezoną palaikyti Raptors ir tikėsiuos, kad Kawhi baigs žaist principų žaidimus. Lauksiu ir siurprizų iš kitų komandų.

Trauma gaus po trijų rungtynių ir pasibaigs jo žaidimas.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Esu Bucks fanas ir manau , jog šiemet jiems yra dideli šansai patekti į konferencijos finalą , o kalbant apie vakarų konferenciją Cousinco sprendimas manau ne vieną supykdė , bet suprantu jo sprendimą dėl vieno , jog noras laimėti NBA žiedą , o kalbant aplamai bus įdomu pažiūrėti kaip komandos žaisis su naujomis sudėtimis

Redaguota , nario AntiKumpis

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele