Peršokti į turinį

Problemos su settuo

Morello

Recommended Posts

prie┼í 2 valandas(-┼│), Morello para┼í─Ś:

Sveiki susid┼źriau su tokia problema bandant ─»ra┼íyti gta 5 arba far cry 4 i┼ímeta errora

7e2509ae0bfc29040040a54fb564ac0980.png

c0da6f7276a6666a5b08c0c95339de17739.png

Kiek galima crackintus ┼żaidimus si┼źstis??? problemos sprendimas; NUSIPIRK POGALAIS!

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

14 minutes prie┼í, E3ikaZ para┼í─Ś:

Kiek galima crackintus ┼żaidimus si┼źstis??? problemos sprendimas; NUSIPIRK POGALAIS!

Blemba nu man juokas ima kaip j┼źs ─Źia visi putojat─Śs, kad reikia pirkt ┼żaidimus :DD Sakykim nori pa┼żaist ir asmeni┼íkai ┼żinai, kad tas ┼żaidimas 100% tau nusibos po kiek laiko ir mok─Śt 50ÔéČ? Jei patinka ┼ívaistytis pinigais, tai galiu banko saskait─ů duot, ─»mesk man.

Nuoroda ─» komentar─ů

16 minutes prie┼í, scrol. para┼í─Ś:

Blemba nu man juokas ima kaip j┼źs ─Źia visi putojat─Śs, kad reikia pirkt ┼żaidimus :DD Sakykim nori pa┼żaist ir asmeni┼íkai ┼żinai, kad tas ┼żaidimas 100% tau nusibos po kiek laiko ir mok─Śt 50ÔéČ? Jei patinka ┼ívaistytis pinigais, tai galiu banko saskait─ů duot, ─»mesk man.

Tai kam tada tokias temas kurt jeigu supranta jog crack game ir n─Śra tikslo ie┼íkot problemos sprendimo ;D

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, E3ikaZ para┼í─Ś:

Tai kam tada tokias temas kurt jeigu supranta jog crack game ir n─Śra tikslo ie┼íkot problemos sprendimo ;D

Tikslas tas, kad nori pa┼żaist nepirkdamas ir neta┼íkydamas pinig┼│ ant ┼żaidimo ir pra┼ío pagalbos kas yra su tokiu ar pana┼íiu atveju susidur─Ös, kad gal─Śtu tiesiog paprastai pa┼żaist. Yra pilna crackint┼│ ir puikiai veikian─Źi┼│ ┼żaidim┼│

Nuoroda ─» komentar─ů

3 minutes prie┼í, scrol. para┼í─Ś:

Tikslas tas, kad nori pa┼żaist nepirkdamas ir neta┼íkydamas pinig┼│ ant ┼żaidimo ir pra┼ío pagalbos kas yra su tokiu ar pana┼íiu atveju susidur─Ös, kad gal─Śtu tiesiog paprastai pa┼żaist. Yra pilna crackint┼│ ir puikiai veikian─Źi┼│ ┼żaidim┼│

Supranti jog ┼żaidim┼│ k┼źr─Śjai kuria ┼żaidimus tam jog pirktu juos , o ne crackint'u kiek jie laiko atiduoda kurdami tuos ┼żaidimus , o vienas ruselis hakeris paiima ir sukuria crack ehh lietuviai visada buvo ir bus skup┼źs pirkt ┼żaidimus kod─Śl a┼í ne kaip kiti ...

P.S YRA PILNA TREILERIU TAI PRIE┼á PIRKDAMAS APSI┼ŻVALGYK AR PATIKS ;D

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...