Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problemos su settuo


Morello

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

14 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Kiek galima crackintus žaidimus siūstis??? problemos sprendimas; NUSIPIRK POGALAIS!

Blemba nu man juokas ima kaip jūs čia visi putojatės, kad reikia pirkt žaidimus :DD Sakykim nori pažaist ir asmeniškai žinai, kad tas žaidimas 100% tau nusibos po kiek laiko ir mokėt 50€? Jei patinka švaistytis pinigais, tai galiu banko saskaitą duot, įmesk man.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, scrol. parašė:

Blemba nu man juokas ima kaip jūs čia visi putojatės, kad reikia pirkt žaidimus :DD Sakykim nori pažaist ir asmeniškai žinai, kad tas žaidimas 100% tau nusibos po kiek laiko ir mokėt 50€? Jei patinka švaistytis pinigais, tai galiu banko saskaitą duot, įmesk man.

 

Tai kam tada tokias temas kurt jeigu supranta jog crack game ir nėra tikslo ieškot problemos sprendimo ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, E3ikaZ parašė:

Tai kam tada tokias temas kurt jeigu supranta jog crack game ir nėra tikslo ieškot problemos sprendimo ;D

Tikslas tas, kad nori pažaist nepirkdamas ir netaškydamas pinigų ant žaidimo ir prašo pagalbos kas yra su tokiu ar panašiu atveju susiduręs, kad galėtu tiesiog paprastai pažaist. Yra pilna crackintų ir puikiai veikiančių žaidimų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, scrol. parašė:

Tikslas tas, kad nori pažaist nepirkdamas ir netaškydamas pinigų ant žaidimo ir prašo pagalbos kas yra su tokiu ar panašiu atveju susiduręs, kad galėtu tiesiog paprastai pažaist. Yra pilna crackintų ir puikiai veikiančių žaidimų

Supranti jog žaidimų kūrėjai kuria žaidimus tam jog pirktu juos , o ne crackint'u kiek jie laiko atiduoda kurdami tuos žaidimus , o vienas ruselis hakeris paiima ir sukuria crack ehh lietuviai visada buvo ir bus skupūs pirkt žaidimus kodėl aš ne kaip kiti ...

P.S YRA PILNA TREILERIU TAI PRIEŠ PIRKDAMAS APSIŽVALGYK AR PATIKS ;D

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...