Peršokti į turinį

Dalinuosi SanFierro.us.lt modifikacij─ů.

Sparrow.

Recommended Posts

Kadangi praita mano ─»kelta moda i┼ítryne, nes ka┼żkas u┼żmok─Śjo, tod─Śl platinu dar kartel─».(Nesitik─Śjau kad ir mane nu┼íalins u┼ż pinigus :).)

MODAS: https://www79.zippyshare.com/v/7apRrteO/file.html

SQL: https://www103.zippyshare.com/v/1NxxX1RG/file.html

(─îia ┼íita suncity versij─ů, kuria naudoja projektas, ┼íiek tiek atkuriau ju atnaujinim┼│, s─Śkm─Śs.)

Redaguota , nario KarmA`
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

1 minute prie┼í, geniu$ para┼í─Ś:

sanfierro.us modifikacija yra naudojama sunside, kaip ir tavo naudojama. ;)

Teisingai, tesiog platintos versijos bugovos, o ─Źia kaip i┼í lek┼ít─Śs, imi ir naudoj─» :).

1 minute prie┼í, Pertq para┼í─Ś:

tai ─Źia sunside gm, tavo editas, sanfierro jau kitas editas.┬á

Niekas niekam pinig┼│ nemok─Śjo, ─Źia ka┼żkas v─Śjus atput─Ś :DDD

Atsidaryk pasi┼żi┼źr─Śk :), mapp darbai dar pofkos kuriuos pirkau seniuk :).

Nuoroda ─» komentar─ů

3 minutes prie┼í, KarmA` para┼í─Ś:

Teisingai, tesiog platintos versijos bugovos, o ─Źia kaip i┼í lek┼ít─Śs, imi ir naudoj─» :).

Atsidaryk pasi┼żi┼źr─Śk :), mapp darbai dar pofkos kuriuos pirkau seniuk :).

Tai pavadinimus sumai┼íei, ─Źia salg gm :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, Pertq para┼í─Ś:

Tai pavadinimus sumai┼íei, ─Źia salg gm :D

─îia tesiog buvo ka┼żkada ┼íitam projektui jis perdarynejamas, poto suncity bei galiausia tas ┼íudserveris naudoja PS: Rytas *Myliu SuperGames.lt* ne komanda, ju┼íka nescripteris.

Nuoroda ─» komentar─ů

1 minute prie┼í, LOUIS VUITTON para┼í─Ś:

kiek galima platinti tapati suda? :D

Tesiog i┼ítrina sutvarkytus jeigu niekas nepastebi, kod─Śl kiti negali tur─Śt o ka┼żkoks "Unikalus" projektas gali tur─Śt :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, KarmA` para┼í─Ś:

Tesiog i┼ítrina sutvarkytus jeigu niekas nepastebi, kod─Śl kiti negali tur─Śt o ka┼żkoks "Unikalus" projektas gali tur─Śt :D

Matosi koks domenas tokie ir projekto savininkai - MEDZIAI 

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, KarmA` para┼í─Ś:

Gaila man ┼żaid─Śju kurie ten ┼żaid┼żia..

Seni, nepergyvenk ilgai negyvens :D visada pradzia puiki puiki po savaite bus uzdarytas.

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, LOUIS VUITTON para┼í─Ś:

Seni, nepergyvenk ilgai negyvens :D visada pradzia puiki puiki po savaite bus uzdarytas.

Na tu sakai tu ┼żinai, s─Śkm─Śs tau.

Nuoroda ─» komentar─ů

40 minutes prie┼í, Benka para┼í─Ś:

Tai ka tie lietuviu srv jau senai mire o cia ka┼żkokius .us dalinat XDDD tokie graudus tie samperiai pasidare

Tu pirma pasi┼ż─Śk kas tam gm gero prie┼í ka┼żk─ů sakant.. Subdomenas nevisada visk─ů pasako :)┬á

Redaguota , nario JimmyEXE
Nuoroda ─» komentar─ů

2 minutes prie┼í, JimmyEXE para┼í─Ś:

Tu pirma pasi┼ż─Śk kas tam gm gero prie┼í ka┼żk─ů sakant.. Subdomenas nevisada visk─ů pasako :)┬á

kas gali b┼źti gero, visos tos┬ápa─Źios sistemos kaip ir kit┼│ serveri┼│, tas pats per tapat─», policija, taxi, ir ai┼íku nepamir┼íkime gauju kaip ─Źj bus tb/gs arba vagos visokie, tie patys ┼í┼źdserviai, jei ka┼żkas sukurtu samp serv─ů, kurio veiksmas b┼źt┼│ 4 gaujos, vo ka┼żkas unikalaus lietuvai b┼źt┼│, nes toki┼│ serveri┼│ n─Śra daug lt, arba gal i┼íviso n─Śra,

Nuoroda ─» komentar─ů

Prie┼í 1 valand─ů, KarmA` para┼í─Ś:

Kadangi praita mano ─»kelta moda i┼ítryne, nes ka┼żkas u┼żmok─Śjo, tod─Śl platinu dar kartel─».(Nesitik─Śjau kad ir mane nu┼íalins u┼ż pinigus :).)

Ka┼żkoks us.lt projektas sumok─Śjo u┼ż tai, kad i┼íimt┼│ gm? Ka┼żkaip skamba nerealiai.

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, D┼żemal. para┼í─Ś:

Ka┼żkoks us.lt projektas sumok─Śjo u┼ż tai, kad i┼íimt┼│ gm? Ka┼żkaip skamba nerealiai.

Man irgi keista buvo, bet ne┼żinau ar tai ties─ů, bet i┼ítrinta modifikacija buvo, bei pats nu┼íalintas buvau bent porai savai─Źi┼│ :Dd...

Nuoroda ─» komentar─ů

25 minutes prie┼í, Benka para┼í─Ś:

kas gali b┼źti gero, visos tos┬ápa─Źios sistemos kaip ir kit┼│ serveri┼│, tas pats per tapat─», policija, taxi, ir ai┼íku nepamir┼íkime gauju kaip ─Źj bus tb/gs arba vagos visokie, tie patys ┼í┼źdserviai, jei ka┼żkas sukurtu samp serv─ů, kurio veiksmas b┼źt┼│ 4 gaujos, vo ka┼żkas unikalaus lietuvai b┼źt┼│, nes toki┼│ serveri┼│ n─Śra daug lt, arba gal i┼íviso n─Śra,

tiesos realiai yra. Nu policija taxi ┼íiti darbai reikalingi bet apie gaujas tai taip vis┼│ gauj┼│ pavadinimai vienodi.. ir visk─ů t─ů pa─Źio daro tik greenside'as(nereklama)┬ái┼ísiskiria gauj┼│ veikla

@KarmA`┬ádq u┼ż mod─ů┬á btw

Redaguota , nario JimmyEXE
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...