Peršokti į turinį

[SA-MP] - Patarkite man.

Recommended Posts

Sveiki visi SuperGames.LT - nariai / draugai.

Nor─Śjau visu paklausti ar ka┼żkas bandet─Ś kurti server─» GRP4. Ar apsimoka daryti i┼ívys ta GRP4 gamemoda.

(Rašykite į komentarus).

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Prie┼í 1 valand─ů, Admin_Bielka para┼í─Ś:

Sveiki visi SuperGames.LT - nariai / draugai.

Nor─Śjau visu paklausti ar ka┼żkas bandet─Ś kurti server─» GRP4. Ar apsimoka daryti i┼ívys ta GRP4 gamemoda.

(Rašykite į komentarus).

Koki─ů prasme tu sakai kad apsimoka, nesvarbu nuo kokio tu darysi ar nuo nulio ar nuo GRP4, visk─ů ─»takoja reklamos ir visokios nes─ůmon─Śs net nereikia unikali┼│ dalyk┼│, pa┼żi┼źr─Śk buvo projektas sa-mp.lt ar dar yra, turb┼źt vienas i┼í unikalesni┼│ lietuvoje ta─Źiau ┼żmoni┼│ iki 30-40 budavo, kur lmg ir sarguose kur i┼ívis nieko ─»domaus n─Śra ridos visokios ┼żaid┼żia ┼íimtais.

Modifikacija visi┼íkai n─Śra svarbi, svarbu kaip tu tuos ┼żmon─Śs ─»trauksi, kad para┼íysi apra┼íyme supergames.lt kad kurtas nuo nulio ar dar ko, tai niekam ne─»domu bus. Priklauso kiek tu tur─Śsi pastovi┼│ ┼żaid─Śj┼│ kurie da┼żniausiai b┼źna draugai kurie pritraukia dar kit┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů

8 minutes prie┼í, Gzod para┼í─Ś:

Koki─ů prasme tu sakai kad apsimoka, nesvarbu nuo kokio tu darysi ar nuo nulio ar nuo GRP4, visk─ů ─»takoja reklamos ir visokios nes─ůmon─Śs net nereikia unikali┼│ dalyk┼│, pa┼żi┼źr─Śk buvo projektas sa-mp.lt ar dar yra, turb┼źt vienas i┼í unikalesni┼│ lietuvoje ta─Źiau ┼żmoni┼│ iki 30-40 budavo, kur lmg ir sarguose kur i┼ívis nieko ─»domaus n─Śra ridos visokios ┼żaid┼żia ┼íimtais.

Modifikacija visi┼íkai n─Śra svarbi, svarbu kaip tu tuos ┼żmon─Śs ─»trauksi, kad para┼íysi apra┼íyme supergames.lt kad kurtas nuo nulio ar dar ko, tai niekam ne─»domu bus. Priklauso kiek tu tur─Śsi pastovi┼│ ┼żaid─Śj┼│ kurie da┼żniausiai b┼źna draugai kurie pritraukia dar kit┼│.

Sveikas, tikrai mane motyvuoja tokius dalykus skaityti. Ai┼íku a┼í nesu labai patyr─Ös ant to skriptinimo. Bet man ─»domu su┼żinoti ar ─»manoma atgaivinti grpg4. Ar jis i┼ívys dar turi prasm─Śs ar man b┼źt┼│ ka┼żkokia motyvacija ka┼żka bandyti. ;] +REP tau.

Nuoroda ─» komentar─ů

Na, gal ir apsimoka, bet ┼íiais laikais visk─ů daro [Reklamavimas], jei neb┼źs reklameriu, neb┼źs ┼żaid─Śj┼│, b┼źs reklama sed─Śsi su tiek kiek ┼íirdis tik nori ;)┬á

Tai manau bandyk daryti GRPG ;) 

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...