Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia Pagalbos dėl minecraft serverio hostingo [!]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau paprašyt pagalbos. 
--- 
Realiai nežinau kaip, aš aprašysiu, bet turėtumet maždaug suprąsti.

Noriu kurti minecraft serverį pvz : mc.supergame.lt ( Kad būtų mc.----.lt ) ipas.
...
Amm maždaug, draugai sako užsisakai serverį ... iš kokio datahost..., poto nusiperki hostą ir turi., bet realiai aš nelabai suprantu ...

Kokį hostą pirkti, ir iškur pirkti tą minecraft serverį.

AMm patarkite.. p.s kaip dar tą ip padaryt kai užsisakysi tuos host kurios jūs man patarsite :P

( Padėjusiam primėtysiu žalią ) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Artizsz parašė:

Sveiki, norėčiau paprašyt pagalbos. 
--- 
Realiai nežinau kaip, aš aprašysiu, bet turėtumet maždaug suprąsti.

Noriu kurti minecraft serverį pvz : mc.supergame.lt ( Kad būtų mc.----.lt ) ipas.
...
Amm maždaug, draugai sako užsisakai serverį ... iš kokio datahost..., poto nusiperki hostą ir turi., bet realiai aš nelabai suprantu ...

Kokį hostą pirkti, ir iškur pirkti tą minecraft serverį.

AMm patarkite.. p.s kaip dar tą ip padaryt kai užsisakysi tuos host kurios jūs man patarsite :P

( Padėjusiam primėtysiu žalią ) 

Visu pirma nerekomenduoju datahost nekokybiškas hostingas pats naudojau siūlau vpsnet.lt pasiimi kokį vps-5 , o ip tai iš datahost gali pasiimti detaliau gali panaršyti google kur gali įsigyti domena pvž mc.pavyzdys.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...