Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

CSGOO.eu - Counter-Strike 1.6 serveriai!


Gabrikaz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2127 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveika publika! Taigi noriu jums pristatyti gan įdomu projektą. Jam skyriau net puse metų :D Jis buvo žinomas kaip CS.GATES.LT, tad galima pavadinti šį projektą jo atgimimu. Turime kol kas tik 2 serverius, CSGO MOD ir MIX ARENA, bet dar planuojami kelių serverių startai.. Pas mus projekte visi žmonės kurie lankosi tikrai gana draugiški ir galima su jais "prastūmti" gerai laiką :D 

SVETAINĖJE GALITE ĮSIGYTI STEAM RANDOM ŽAIDIMĄ UŽ 0.60euro, brangiausias žaidimas kokį galite gaut yra iki 40e.

Mūsų svetainė: http://CSGOO.eu

# Global offensive serverio IP: csgoo.eu:27015
# MIX ARENOS serverio IP: csgoo.eu:27016
# Discord: https://discord.gg/UaeTFm6

Svetainė ištikrųjų unikali (kodu, ne dizainu). Kurta mano, nuo 0. Svetainė yra sujungta su serveriu, šaukykloj norint rašyti ar naršyt VVP, reikia būti užsiregistavusiam(-iai) serveryje.
Taip pat turime ir UNBAN/NUSISKUNDIMŲ sistema, tenais pildo žaidėjai dėl cheaterių ar dėl neteisėto bano. Ši sistema taip pat buvo sukurta mano. Ko neesu kūres, tai duodu suprasti iš copyright, nes nemėgstu savintis kitų darbų. Per VVP galite balsuoti už serverius (gaunat taškų ir po to bus galima keisti į prizus tam tikrus), peržiūrėti inventorių, TOP 15, pirkti raktų/chestų/taškų. Taip pat greitu metu pasirodys sistema, kur galėsite atsiimti STEAM RANDOM ŽAIDIMĄ už praleistą laiką serveryje.


Ačiū už dėmesį. Laukiam jūsų ir jūsų pažįstamų, draugų, klasiokų ar giminių! Mielai visus priimsime į savo žaidėjų gretas!

joyFy.png

 

Redaguota , nario Adomas J.
Neatitiko skilties tai perkelta į kita. Pažeista 1.20 taisyklė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, MC'Gregor parašė:

Sveikas sekmes su projektu. tavo kartai ne nick Gabis :) su smile tik steamam?? toks pavirtes bks?

Sveikas, ačiū. Buves, dabar kita jau turiu. Aš tą steam daviau draugui ir šiaip jis keliau per visus ir visi kažką žaidžia per jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, MC'Gregor parašė:

Aišku prisimenu kai žaidėm cs 1.6. tik neprisimenu kuriams srw ;) žinai gal toki qMz

Nepamenu, tikrai :/

20 minutes prieš, Nocturne. // DreamBeat parašė:

Good luck, tik dizainą atnaujinkit :)

Prastai sekasi man su juo, bet pasistenksiu ką nors su juo sugalvot

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, MC'Gregor parašė:

Jasna. :( gaila, aš tai prisimenu ;) dar 1 nick buvo Nep**k Proto

Tikrai nepamenu nei vieno...

1 minute prieš, Dynasty. parašė:

Atrodo gan gražiai, sekmės su projektu. Užsuksiu pažaist :) 

Ačiūūūū. Lauksim :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2127 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...