Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PLATINU SFLG.I7.LT MODIFIKACIJA


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2163 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kaip ir iš temos supratot jog platintu SFLG.I7.LT gamemoda kadangi buvo tokia situacija jog SFLG.I7.LT projekto savininkas paprašė kad sukurčiau sistemą NASA ir pajungčiau ant LC NASA mapo ir už atlika darba negavau sutarto atlygio tad ta proga ir pasidalinsiu SFLG.I7.LT Modifikacija kad ir visi kiti turėtų. Gamemodo editas nuo R-MG.lt

SIUSTIS : AŽ

 

Redaguota , nario Mistak_Quipu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, kouWn parašė:

Kas čia per šūdservis "SFLG.i7.lt"? pirmą kartą girdžiu vpš šitą, pažiūrėsiu kas gero viduje

 

Nežinau kas per serveris bet jiems dariau sistema sukūriau viska kaip prašė ir atlygio negavau :( mano padaryta tai tik NASA visas darbas.

Redaguota , nario Mistak_Quipu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mistak_Quipu parašė:

Nežinau kas per serveris bet jiems dariau sistema sukūriau viska kaip prašė ir atlygio negavau :( mano padaryta tai tik NASA visas darbas.

Oho, tikrai tu pats darei ? Beto tu net neatsiuntei gm kai prašiau, beto pats sakei, kad iš draugų pinigu nejemi ir dar sakei kad Germanijoje gyveni... Nu žiaurius tu esi kaip matau -rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Admin_Norbe parašė:

Kai bus nuotraukos,ir daugiau aprasymo apie modifikacija uždėsiu +REP 

Sveikas, aš šito ŠUDSERVO savininkas o tas buvo gi "ale scripteris" jis niekad nesiunte gm buvo kartą atsiuntęs gm bet ten nieko nebuvo padaryta tai aš ta nasa pats dariau vietoj mech jie yra padaryti ten tas R-MG.LT gm net demesio nevertas gm nes nieko dar gero nėra tik toj nasoj pora objektu juda ir viskas neverta demesio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, Admin_Norbe parašė:

Kai bus nuotraukos,ir daugiau aprasymo apie modifikacija uždėsiu +REP 

Tu bent džiaukis kad turi proga parsisiusti šį editą, Bei serverio nežadu pasijungt kad nufotkinčiau viska kas kaip atrodo. Šeip viskas yra R-MG.lt kaip ir seniau like tik ką NASA darbas sukurtas pilnai užbaigtas.

15 minutes prieš, JurijusXas parašė:

Oho, tikrai tu pats darei ? Beto tu net neatsiuntei gm kai prašiau, beto pats sakei, kad iš draugų pinigu nejemi ir dar sakei kad Germanijoje gyveni... Nu žiaurius tu esi kaip matau -rep

:D oho kas tu toks busi kad apie mane žinai ? :funny: koks aš dar germanas tu nebejuokink gal parodyti kreditus?

3 minutes prieš, JurijusXas parašė:

Sveikas, aš šito ŠUDSERVO savininkas o tas buvo gi "ale scripteris" jis niekad nesiunte gm buvo kartą atsiuntęs gm bet ten nieko nebuvo padaryta tai aš ta nasa pats dariau vietoj mech jie yra padaryti ten tas R-MG.LT gm net demesio nevertas gm nes nieko dar gero nėra tik toj nasoj pora objektu juda ir viskas neverta demesio

Tu nebejuokink kas tu toks būsi ? Net neisivaizduoju kas tu toks bet NASA sistema dariau ir persiučiau #RodrigoGz kuris gal tau ir prikniso proto o tu ant manes stumi ?  

Redaguota , nario Mistak_Quipu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mistak_Quipu parašė:

Tu bent džiaukis kad turi proga parsisiusti šį editą, Bei serverio nežadu pasijungt kad nufotkinčiau viska kas kaip atrodo. Šeip viskas yra R-MG.lt kaip ir seniau like tik ką NASA darbas sukurtas pilnai užbaigtas.

:D oho kas tu toks busi kad apie mane žinai ? :funny: koks aš dar germanas tu nebejuokink gal parodyti kreditus?

Tu nebejuokink kas tu toks būsi ? Net neisivaizduoju kas tu toks bet NASA sistema dariau ir persiučiau RodrigoGz kuris gal tau ir prikniso proto o tu ant manes stumi ?  

Aha, čia tikrai ne tu, ne ne, kai anksciau per zaidima klausiau zmogaus su tavo nick sake Rodrigezas tai nevaidink čia skektalkio tai ko ant fb uzbaninai? Irgi netu ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2163 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...