Peršokti į turinį

Antrasis darbas [San-Fiero Stotis]


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi ka tik užbaigiau savo ir antrą darbą kurį atlikau maždaug per 2 valandas neskubėdamas. Praeitoje temoje man paminėjo jog reikia daugiau žalumų ir smulkmenų tai aš pamėginau taip padaryti bet vis tiek kažko trūksta. Norėčiau nuomonės iš jūsų pusės.

Foto galerija : https://imgur.com/gallery/jZ0ZrxL

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Džemal. parašė:

Jeigu jau dedi modernesnes tekstūras, tai dėk visas. Ir jeigu jau dedi plytelėm tvorą, nedėk plytelėm namo teksturų, labai nelogiškai atrodo. Galėjai dar išgalvot parking'o linijas vietoj tiesiog sienų.

Vėliau įkelsiu atnaujintos versijos foto. sudėta parkingo linijos bei pakesta išvaizda pastato. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Grafinis parašė:

Matęs jau šita stotį, kopijuotas darbas, arba persisiūstas. Kuris variantas tau sakyt.

:funny: Jei šitas mapas būtų ne mano aš jo net nepristatyčiau. Aš mapinau iš savo minties  o jei kažkur matei kažką panašaus tai nieko dėl šito nežinau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...