Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

NBA2K19 - diskusijos.


JA.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, labas visiems.
Taigi ir vėl greit pasirodys naujasis kūrinys NBA2K19!


Todėl sukūriau šią temą, kad visi asmenys galėtu diskutuoti apie tai, bei galbūt dalintis visa įmanoma informaciją.
Mano klausimas Jums būtu toks:
*Kas ką iki dabar jau girdėjot apie šį naują kūrinį bei galbūt kas plačiau papasakos, kas čia tokio bus, nei NBA2K18?
Kadangi pats neišmastau kas gali būti dar geriau, nei NBA2K18, nes vos tik kas pasikeičia realybėje, tai pasikeičia ir žaidime, kalbu apie steam platformą.

Let's begin.

Redaguota , nario JA.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai žaisdavau MyParką ir MyTeam ant 2k15,k16.. Taip buvo užkabinęs, kad net PlayStationą nusipirkau, bet nusipirkau su tikslu, kad pabėgti nuo čyterių... Visu pirma, Multiplayeris jau miręs nuo 2k17, niekas nebežaidžia absoliučiai vien dėl to, jog neatsižvelgia į žaidėjų norus ir daro  tik levesnius update (labiau tiem žaidėjam, kurie į žaidimą prisijungė pirmą kartą gyvenime) Daug kas žino, apie ką aš.. kas žaidė k16 su speed boost panaikinimu žaidimas iš tiesu pasidarė šūdas nuo to laiko daugiau nieks ir nebežaidžia, nes toliau tai patylėsiu kas per update darėsi.. Šiais metais nusipirkau 2k18, nu visiškas šlamštas, visu pirma jo niekas nežaidžia, visur tuščia tiek per parką, tiek myteam sunku susirasti oponentus, reikia tartis su kitais, eiti į grupes, kad susirasti matchą ir tai.. kiti USA gyvena, kiti dar kažkur, turi jungtis nakti, kad smagiai pažaisti.. 8| Ir apskritai, manau ant PC net neverta jo pirkti, kadangi pilna visur čyterių ir panašiai, normaliai nepažaisi, o ant PS4 žymiai daugiau lietuvių, worldwide community didesnis, žmonių daugiau ir t.t. tai jai žaisi SP, tai manau net neverta žaidimo remti mano nuomonę, vien dėl to, nes paskutiniu metu žaidimas visiškai trash!! Manau 2k19 pagaliau atsižvelgs į žaidėjų lūkesčius ir padarys normalų game nors šiemet. Palyginus, 2k17 > 2k18 grafikas, outfitus ir pnš. manau k19 tūrėtų būti LIT :crazy:

Redaguota , nario SibiroVelnias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), SibiroVelnias parašė:

Asmeniškai žaisdavau MyParką ir MyTeam ant 2k15,k16.. Taip buvo užkabinęs, kad net PlayStationą nusipirkau, bet nusipirkau su tikslu, kad pabėgti nuo čyterių... Visu pirma, Multiplayeris jau miręs nuo 2k17, niekas nebežaidžia absoliučiai vien dėl to, jog neatsižvelgia į žaidėjų norus ir daro  tik levesnius update (labiau tiem žaidėjam, kurie į žaidimą prisijungė pirmą kartą gyvenime) Daug kas žino, apie ką aš.. kas žaidė k16 su speed boost panaikinimu žaidimas iš tiesu pasidarė šūdas nuo to laiko daugiau nieks ir nebežaidžia, nes toliau tai patylėsiu kas per update darėsi.. Šiais metais nusipirkau 2k18, nu visiškas šlamštas, visu pirma jo niekas nežaidžia, visur tuščia tiek per parką, tiek myteam sunku susirasti oponentus, reikia tartis su kitais, eiti į grupes, kad susirasti matchą ir tai.. kiti USA gyvena, kiti dar kažkur, turi jungtis nakti, kad smagiai pažaisti.. 8| Ir apskritai, manau ant PC net neverta jo pirkti, kadangi pilna visur čyterių ir panašiai, normaliai nepažaisi, o ant PS4 žymiai daugiau lietuvių, worldwide community didesnis, žmonių daugiau ir t.t. tai jai žaisi SP, tai manau net neverta žaidimo remti mano nuomonę, vien dėl to, nes paskutiniu metu žaidimas visiškai trash!! Manau 2k19 pagaliau atsižvelgs į žaidėjų lūkesčius ir padarys normalų game nors šiemet. Palyginus, 2k17 > 2k18 grafikas, outfitus ir pnš. manau k19 tūrėtų būti LIT :crazy:

Na, viską ką perskaičiau, tai manęs nė kiek neliečia, nes aš žaidžiu praktiškai daugiausiai su draugais PLAY NOW, o likęs vienas visada žaidžiu tik karjerą, tai mane žavi labiausiai t.y. istorijos, siekimas padaryti geriausia žaidėją in NBA league ir taip toliau. :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Aš tikriausiai skippinsiu 2k19 ir 2k20, nes šiaip nuvylė mane 2k18, tikrai daug š pridare(imkim pavizdį kaip MC, kitos komandos žaidžia po 12 min, o tu po 5, kodėl neina nustatyti, kad ir simuliacija būtų po 5 arba MY GM, nei custom roster pasiimt ir daug panašių dalykų) taip pat ir my park mires yra, galbūt per tuos du metus patobulės ir atsižvelgs į žaidėjus ko jie nori. Taip pat tas timing, kai po kašiu meti layup, paskutinis šūdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

2k18 buvo overrated as bad fuck. Su tais playgroundais ir t.t., atrodė bus tikrai kažkas awesome, bet nuvylė kaip ir kiekvienais metais, bet vis naiviai manau, kad bus kažkas geriau ir tikiuosi, kad bus, tačiau šįkart apsidrausiu ir nepriorderinsiu 2k19, nes pats žaidžiu ant ps4 konsolės. Pažiūrėsiu gamerių nuomones, tada galbūt kai atpigs ir pasiimsiu, nes gailiuosi, kad ant 2k18 leidau tuos 60e, nes karjera nebuvo įdomi, kad ir įdėjo tą naujesnį mypark, my court ir panašiai. Tikiuosi, kad naujame žaidime bus daug daugiau galimybių kuriant žaidėją per create player, nes dabar visi labai panašūs gaunasi, +  negalima pakeisti kūno spalvos, masės, raumenų, kad matytųsi ryškiau ar ne, negalima uždėti tattoo jau per ne tik 2k18. Btw tikiuosi, kad bus galima pasirinkt ir kitokių my career žaidėjo balsų, nes dabar vaikiškas. Būtų puiku, jei būtų galima susikurti ir savo asmenybę, kaip, tarkim, rimto įvaizdžio žaidėjo, o ne 'prikolinančio' kaip buvo per 2k18. Na, žiūrėsim kaip ten bus, hope so viskas bus geriau, nes visgi, anniversary.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...