Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Turiu hyperX cloud II versija jau koki menesi ir pradejo atsirasti problemos. Kai zaidziu zaidimus is kaires puses ausiniu viskas kazkur trimis kartais geriau girdisi negu is desnes ir desneje puseje dar kazkoks spragsejimo garsas buna retkarciais. Ziurint YT koki nera problemos tik tie spragsejimai atsiranda. Ka pasiulytumet daryt?

P.s po yt pabandziau pazaist kazka ir problemos tiesiog dingo, kad jos nepasikartotu vistiek reiktu paaiskinimo kas cia vyksta.

Redaguota , nario TrIpl3
(redaguota)
Prieš 1 valandą, TrIpl3 parašė:

Turiu hyperX cloud II versija jau koki menesi ir pradejo atsirasti problemos. Kai zaidziu zaidimus is kaires puses ausiniu viskas kazkur trimis kartais geriau girdisi negu is desnes ir desneje puseje dar kazkoks spragsejimo garsas buna retkarciais. Ziurint YT koki nera problemos tik tie spragsejimai atsiranda. Ka pasiulytumet daryt?

P.s po yt pabandziau pazaist kazka ir problemos tiesiog dingo, kad jos nepasikartotu vistiek reiktu paaiskinimo kas cia vyksta.

pagarsink ausines tiek, kad sound distortion leakintu, jeigu tai vyksta ant kito irenginio o ne tik ant pc-ausines defektuotos ir vienas is garsiakalbiu mirsta. esu pats su sita problema susidures. elementarus dalykas-padaryk vaizdo irasa su garsu kur garsas trukcioja ir paprasyk rma/refund pateikdamas irasa, netures prie ko prisikabint prekybininkas priklausomai is kur pirkai. mano patarimas butu-nepirk headset'u o rinkis iprastas stereo ausines uz zmoniska kaina, ne is brangiausiu ir ne is pigiausiu nebent turi pinigu pakankamai kad isigytum kanors ispudinga arba esi beprotis panasus i mane ar :mucha: (siektiek Off topic bet mes esam dauzti ant sito)! vietoj to kad pirktum hyperx cloud'us galejai isigyt pvz kaip clsoed back m30x su samson meteorite ir pan, bet zinoma butu ir atitinkamai brangiau kainave, arba open/semi open back akg k240.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩

Chestnuts please

Prieš 1 valandą, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

pagarsink ausines tiek, kad sound distortion leakintu, jeigu tai vyksta ant kito irenginio o ne tik ant pc-ausines defektuotos ir vienas is garsiakalbiu mirsta. esu pats su sita problema susidures. elementarus dalykas-padaryk vaizdo irasa su garsu kur garsas trukcioja ir paprasyk rma/refund pateikdamas irasa, netures prie ko prisikabint prekybininkas priklausomai is kur pirkai. mano patarimas butu-nepirk headset'u o rinkis iprastas stereo ausines uz zmoniska kaina, ne is brangiausiu ir ne is pigiausiu nebent turi pinigu pakankamai kad isigytum kanors ispudinga arba esi beprotis panasus i mane ar :mucha: (siektiek Off topic bet mes esam dauzti ant sito)! vietoj to kad pirktum hyperx cloud'us galejai isigyt pvz kaip clsoed back m30x su samson meteorite ir pan, bet zinoma butu ir atitinkamai brangiau kainave, arba open/semi open back akg k240.

Ausines ant max visa laika ir tai girdisi tik kai esi su ausinemis. Ka zn, is skytech'o pirktos, pele irgi ta pacia diena pirkau, bet viskas veikia normaliai :D be jokiu trugdziu tik, kad su ausinemis prasidejo tokios nesamones. Pas mane yra mygtukai prie ausiniu su 7.1 garsu tai jeigu ta problema uzeina, isijungiu ta 7.1 ir pradeda viskas girdetis normaliai is abieju pusiu tik blogesne garso kokybe bent jau man. Siandien susidures su sia problema yt siek tiek paziurejau ir viskas susitvarke kazkaip. Zodziu, paziuresiu jeigu dar daznai kartosis tai reiks nest atgal ir pasiziuret tavo pasiulytus variantus.

11 minutes prieš, TrIpl3 parašė:

Ausines ant max visa laika ir tai girdisi tik kai esi su ausinemis. Ka zn, is skytech'o pirktos, pele irgi ta pacia diena pirkau, bet viskas veikia normaliai :D be jokiu trugdziu tik, kad su ausinemis prasidejo tokios nesamones. Pas mane yra mygtukai prie ausiniu su 7.1 garsu tai jeigu ta problema uzeina, isijungiu ta 7.1 ir pradeda viskas girdetis normaliai is abieju pusiu tik blogesne garso kokybe bent jau man. Siandien susidures su sia problema yt siek tiek paziurejau ir viskas susitvarke kazkaip. Zodziu, paziuresiu jeigu dar daznai kartosis tai reiks nest atgal ir pasiziuret tavo pasiulytus variantus.

7.1 nieko nepagerina o tik iskraipo garsus, surround sound'as visda egzistuoja.

Chestnuts please

(redaguota)
25 minutes prieš, TrIpl3 parašė:

Bet kai problema atsiranda 7.1 isijungus, iskraipo garsus, bet per abi puses toks pats garsas tada buna.

todel, kad 7.1 ne pagerina kokybe o ja sugadina-viska sulieja i viena. ka tau reikia girdet yra separate distinctive sounds o ne mush'a. kai gamini ar klausai muzika reikalinga positional audio o ne kose kad eitu atskirt kur kas vyksta.

jeigu yra distortion lyg koks elektros nutekejimas galbut tavo ausiniu garsiakalbiai kai kuriu tonu neislaiko todel ir turi distortion

is kur pirkai? jeigu manai, kad ausines defektuotos nesk  i garantini ir geriau padaryk irasa kuriame girdetusi tas garsas kad apsisaugotum del atmesto garantinio.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩

Chestnuts please

prieš 4 valandas(-ų), ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

todel, kad 7.1 ne pagerina kokybe o ja sugadina-viska sulieja i viena. ka tau reikia girdet yra separate distinctive sounds o ne mush'a. kai gamini ar klausai muzika reikalinga positional audio o ne kose kad eitu atskirt kur kas vyksta.

jeigu yra distortion lyg koks elektros nutekejimas galbut tavo ausiniu garsiakalbiai kai kuriu tonu neislaiko todel ir turi distortion

is kur pirkai? jeigu manai, kad ausines defektuotos nesk  i garantini ir geriau padaryk irasa kuriame girdetusi tas garsas kad apsisaugotum del atmesto garantinio.

Ausines yra is skytech'o, o tas garsas "traskejimo" girdimas tik uzsidejus ausines, nes jis ant max garso yra labai zemas.

prieš 8 valandas(-ų), TrIpl3 parašė:

Ausines yra is skytech'o, o tas garsas "traskejimo" girdimas tik uzsidejus ausines, nes jis ant max garso yra labai zemas.

jeigu naudoji ant max garso ir girdisi triuksmas vadinas garso plokste nepajegia groti ant tokio auksto garso, kitu variantu defektas jeigu ir ne ant max yra tas traskejimas.

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...