Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nenoriu aš čia nei varyt nei ką, bet skelbimas kažkodėl tai Aršauską priminė :D

Be to, vos kad ne viena rašai, kita rodai nuotraukose (pastabesni tikrai pamatys kodėl). 

Šiek tiek juokinga buvo skaityt, bet anyway, gal surasi žmonių kurie pasitikės "geriausiais tavo metodais" ir dirbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasikartosiu "Deja paaugliai, galiu jus nuliūdinti, pasakišku pinigų jus čia negausit, tiksliau nieko negausit. Jis tiesiog yra partneris, kuris siekia atvesti kuo daugiau žmonių į prekiavimo platforma ir nuo jūsų tiesiog gaus procentus, nepasigaukit ;) "

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na taip, as to ir neslepiu, nuo zmoniu gaunu %. o mano metodas - tik pradinis, ir skirtas naujokams. todel ir prekiauti raginu ant demo, o po keliu savaiciu ar menesiu kas nori, raso, duodu jau advanced technikas, kurias ir pats sekmingai naudoju..kaip kam zodziu, kas nori jungiasi, kas nenori tas nesijungia, as tik dalinuosi sita g-be..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Prisegu atsiliepimą nuo neseniai apmokyto treiderio, žmogus padaro iki 1000€ per mėn, neskaitant aršios neįšmanėlių kritikos - karavanas eina, o šunys loją. 
Citata: 

"Sveikas Rolandai,

Pirmiausia noriu Tau nuoširdžiai padėkoti ! Aišku, to neperkteiksiu elektroniniu laišku, bet sakau Tau DIDELĮ DIDELĮ AČIŪŪŪŪ iš visos širdies! 
Džiaugiuosi, jog yra tokių žmonių kaip TU ! Dažniausiai visi žiūri tik į save ir ieško sau naudos. Jeigu visi gyventų ir elgtūsi kaip TU, manau pasaulis taptų tikrai geresnis!
Dėkui už savo skirtą laiką man. Dėkui kad galėjau būti Tavo mokiniu. Dėkui kad pasidalinai savo idėja ir savo patirtimi. Man tai buvo neįkainojama. 
Pažadu, jeigu man pasiseks, tikrai paseksiu Tavo pavyzdžiu ir padėsiu kitiems!

Šiandieną pasipildžiau savo depozitą iki 2212 EUR laiptelio ir bandysiu dabar kabintis iki sekančio 4868 EUR. Planuoju liepą pasiimti atostogų ir per jas rimtai padirbėti kasdien. Manau su 2,2 koeficientų galęčiau daryti 100-200 EUR per savaitę. Ką jau esu padaręs (175EUR bandžio 9-15d. savaitę).

Tikrai manau Tau dar parašysių ir norėsiu Tavo patarimų. Tad nesakau sudie, o iki sekančio karto!

Dar kartą AČIŪŪŪŪ iš ŠIRDIES!
Gražios savaitės, Vaidas"

Citatos pabaiga. 

Manau klausimų jūms kilti jau neturėtu, aišku dalykas rizikingas, tačiau aš asmeniškai šio metu apsiimčiau mokyti dar du mokinius iš uždarbio, kelis alkanus ir atkaklius, pageidautina jaunus žmonės. 
Reikalavimai:
a) jokių investicijų, dirbate ant DEMO ir mokotes pagal mano (pradinį) metodą bent mėnėsį.
B) Pasiruošiat ilgam ir sunkiam darbui bei pastoviam mokymuisi.
c) Mokymai vyksta nuotoliniu budu, kas kelias savaites+- pateikiat man dėtalias darbo ataskaitas.

Kam įdomu, registruojates Gtrtrade.com 
ir parašote man čia, arba į emailą roland taškas butkevich eta gmail com 


Savaime suprantama, tai yra rizikingas dalykas, savaime suprantama žmonės gali prarasti pinigus, tačiau ASMENIŠKAI KĄ AŠ MOKINAU NEI VIENAS MANO TREIDERIS PINIGŲ NEPRARADO!! Praranda nebent žali, naivūs žmonės, kurie nei man neparašo, nei kažko paklausia, ir su mažais, keliais šimtų depozitais, su kuriais čia nera ką veikti..

Tai tiek, lauksiu laiškų iš susidomėjusių žmonių,

pagarbiai, Roland 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...