Peršokti į turinį

Ieškau SA:MP projekto


exoil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2232 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras,

Kaip ir iš temos pavadinimo supratot ieškau SA:MP projekto startavusio, arba besikuriančio.

---------------------------------------------------------

Apie save čia nerašysiu, kas tikrai būs susidomėjęs, parašysit į AŽ/skype, ir sužinosit daugiau informacijos.

Ką sugebu?

  • Darbai su svetaine [išvaizda/vidus],
  • Teamspeak 3 serverio priežiūra, administratavimas, ir t.t,
  • Projekto reklamavimas,
  • Komandos priežiūra, rinkimai,
  • Įdėjų ieškojimas, jų plėtojimas,
  • Aprašymų, sistemų kūrimas,
  • Serverių/svetainės administratavimas

 

Už savo darbą neprašau pinigų, ar kažko kito. Visko ko man reikia iš jūsų - normalios bei norinčios kažko siekti komandos! Kaip visada atsiras tokių, kur sakys 0 informacijos apie mane, bet kaip ir minėjau, jeigu tikrai būs susidomėjęs žmogus, visada esu atviras pokalbiams, bei prisistatymams. Tiek šiam kartui!

 

Kontaktai:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keletą kartų teko būti projekte t.y pasiimti šį veikėją, nieko blogo negaliu pasakyti padėjo ties išvaizda svetainės, tvarkymu, lietuvinimu, klaidų visų taisymu. Prisidėjo ties projekto plėtra ne mažai, bendrauja su visai vartotojais, žino taisykles, kartais leidžia sau per daug, na bet kam to nebūna (juokiuosi), draugiškas, ambicingas, visuomet išties pagalbos ranką, šaunus berniokas. Iš mano savo darbą, manau esą pasiruošęs būti rimtame projekte, ką galiu pasakyti didelis pliusas iš mano pusės ir patikimumas, griebkite jaunuolį kol jis laisvas ir tiek, sėkmės tau. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2232 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...