Peršokti į turinį

IEŠKAU PROJEKTO


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kadangi turiu daugiau laisvo laiko, nusprendžiau prisijungti į projekto plėtojimus. Norėčiau prisijungti į kokį nors projektą, būtų smagu žinoti, kad projektas siekiantis aukštumų ir, kad visos pastangos nenueis ant šuns uodegos. Būdamas savininkas nepriimčiau, bet kokio žmogaus prašančio į projektą, nes nežinai, kas tai per kurmis, todėl aš ir neprašysiu priėjimo prie serverio failų, bet manau su laikų galbūt ir įgaučiau pasitikėjimo. Bet kuo aš pagelbėčiau? Duočiau patarimų ko trūksta, kokius failus naudoti, įkelti, lietuvinti failus, statyti kažką serverio labui. Esu žmogus labai geros širdies, lengva susikalbėti ir bendrauti, neesu pasikėlęs žąsinas ar koks kitoks padaras. Taipogi darau klaidas, kaip ir visi kiti žmonės, bet stengiuosi ant to pačio peilio nepasimauti ir elgtis atsargiau ties padariusią klaidą. Tai va, nenoriu čia išpūsti burbulo, nes kas daug pučia, greit sprogsta <šypsausi> Tad jeigu atsirastu man vietos kokiame projekte, susisiekimus palikite į AŽ arba po šio postų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, POSTRANA™ parašė:

Gražiai padirbėta ties aprašymu, nelabai esi matytas, bet iš tavo litankės, galiu sakyti, kad pasistengei <šypt> Sėkmės!

Dėkoju POSTRANA, nesistengiu visiem čia rodytis, ne kokią parodą :D 

18 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Sėkmės ieškant manau pasiseks atrasti kašką gero :) 

Ačiū RodrigoGz, bet abėjoju, nes minecraft'as išeina iš tos mados, kaip seniau. Na bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano <Šypsausi>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ir ką konkrečiai atliksi serverio labui? kuom būsi naudingas? nes pradžiai susiformavusiam projektui, manau užtektų ir 1 pagrindinio serverio savininko. Tiesiog nelendam per lankas ir sakyk tiesiai šviesiai - ieškai kokio durniaus, kuris tau duotų privilegijas už nieką (ta prasme už tavo charakterį nebent, nes kaip pats sakei turi gerą charakterį). Nemanau, kad koks rimtesnis projektėlis susidomėtų tavimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), quanto! parašė:

ir ką konkrečiai atliksi serverio labui? kuom būsi naudingas? nes pradžiai susiformavusiam projektui, manau užtektų ir 1 pagrindinio serverio savininko. Tiesiog nelendam per lankas ir sakyk tiesiai šviesiai - ieškai kokio durniaus, kuris tau duotų privilegijas už nieką (ta prasme už tavo charakterį nebent, nes kaip pats sakei turi gerą charakterį). Nemanau, kad koks rimtesnis projektėlis susidomėtų tavimi.

Niekada nesakyk apie žmogų, kaip išvys jo nežinai. Nesakau, kad jau aš ten baisiai naudingas, bet susitvarkyti su užduotimis sugebėčiau. Kartais to vieno savininko ir neužtenka, jam reikia pagalbos, patarėjo ir panašiai. Juolab, galėtu mane ir patestuoti, kad poto žiūrėti ateitį, tad yra daug sprendimų. Tad nepažinojęs žmogaus, neįrodinėk tos savo teisybės..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Gabri3lius parašė:

Niekada nesakyk apie žmogų, kaip išvys jo nežinai. Nesakau, kad jau aš ten baisiai naudingas, bet susitvarkyti su užduotimis sugebėčiau. Kartais to vieno savininko ir neužtenka, jam reikia pagalbos, patarėjo ir panašiai. Juolab, galėtu mane ir patestuoti, kad poto žiūrėti ateitį, tad yra daug sprendimų. Tad nepažinojęs žmogaus, neįrodinėk tos savo teisybės..

Va čia tiesą sakai, bet kartais taip sunku priimti visai nepažystamą žmogų:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Gabri3lius parašė:

Niekada nesakyk apie žmogų, kaip išvys jo nežinai. Nesakau, kad jau aš ten baisiai naudingas, bet susitvarkyti su užduotimis sugebėčiau. Kartais to vieno savininko ir neužtenka, jam reikia pagalbos, patarėjo ir panašiai. Juolab, galėtu mane ir patestuoti, kad poto žiūrėti ateitį, tad yra daug sprendimų. Tad nepažinojęs žmogaus, neįrodinėk tos savo teisybės..

Pats logiškai pagalvok, jog kokiam pažengusiam projektui nesvarbu, jie žvelgia į turimą moderatorių komandą, iš bėdos į žaidėjus. Nemanau, kad imtų kokį žmogų random, ieškotų jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...