Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Filterscript'as Namų sistema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

      Sveiki visi,pasidalinsiu su jumis namų sistemos filterskript'u. Iškarto priminu jog tai yra ne mano, o ištraukta iš samp.com puslapio

  Visą filterskript'ą sulietuvinau,tad sunkumų juo pasinaudot nebus. Manau tikrai pravers naujokams :) Man asmeniškai viskas pilnai veikia

  Pastebin failas: ---> https://pastebin.com/dcGaJYLd <--- Lietuviška versija

Originalus filterscript'as: ---> http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=561168 <--- Angliška versija

 

Naujokams kurie nemokės įsikelti:

  1. Nusikopijuojate visą tekstą į tuščią pawno programą lapą
  2. Sukompiliuojate ir failą įsikeliate į Jūsų serverio papkė/filterscripts
  3. Tuomet nueinate į Jūsų serverio papkė/scriptfiles ir sukuriate naują papkę pavadinimu: Namai
  4. Nueinate į jūsų serverio papkę ir susirandate failą server.cfg ir prie visų filterscripts prirašote to filterscript'o pavadinimą, mano atveju tai būtų: filterscripts NamoSistema

Pavadinimą galite pasikeisti,bet nekeiskite kreditų, nes tai būtų žemas lygis :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Quattro parašė:

Šitas script'as gerulis, paprastas bet visai nieko. Tik jį reikia tvarkyti šiektiek kiek pamenu, kažkur buvau radęs klaidų..

Na nežinau dėl klaidų,kadangi pats skripto autorius buvo įkėlęs skriptą su klaidom o poto įkėlė kitą versiją naujesnę kur ištaisytos klaidos

Cituoju autoriaus žodžius:

* NOTE: Please, if someone downloaded first version, please delete it, and download second version [Updated], because first version have some bugs.
Thank you!

Realiai man kaip ir puikiai veikia :)

prieš 10 valandas(-ų), devo parašė:

Pakeitus ar ištrynus kreditus, tu nematysi :D

Tai čia jau ant to žmogaus sąžinės :):D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...