Peršokti į turinį

Dėl internetinio uždarbio


LifeIsLife

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, suradau viena tinklalapį kur galima užsidirbti pinigų, bet nežinau ar patikimą, rusiška svetainė, ir labai lengvai galima užsidirbti per 20 minučių žiūrėdamas video uždirbi 1'000 rublių, gal jau kažkas yra bandė uždirbti per šį tinklalapį, norėčiau jūsų nuomonės apie šia svetainė.

http://videofos.win 

Redaguota , nario LifeIsLife
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LifeIsLife parašė:

Sveiki, suradau viena tinklalapį kur galima užsidirbti pinigų, bet nežinau ar patikimą, rusiška svetainė, ir labai lengvai galima užsidirbti per 20 minučių žiūrėdamas video uždirbi 1'000 rublių, gal jau kažkas yra bandė uždirbti per šį tinklalapį, norėčiau jūsų nuomonės apie šia svetainė.

http://videofos.win 

Norint išsiimti turėsi ref apie 20 surinkt lyg žmoniu kad ateitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Scamas cia , kad isgrynint is pradziu raso reik surinkt 5000 rub. berots kai lieka nebedaug iki tos sumos apipisineja perziuri video nevisad rub. duoda kai galiausiai surenki 5000rub surenki kad isgrynint raso pakviest 20 zmoniu kurie irgi darytu tapati tai galiausiai manau negausi tu pinigu :) nes paskaiciuok 5000rub yra apie 70eur ,tokiu pinigu jie uz tas perziuras net negauna tai nera logikos kad ir dalintu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taip tik manai man reikia sužinoti ar kas bandė.

 

16 minutes prieš, AivaP parašė:

Scamas cia , kad isgrynint is pradziu raso reik surinkt 5000 rub. berots kai lieka nebedaug iki tos sumos apipisineja perziuri video nevisad rub. duoda kai galiausiai surenki 5000rub surenki kad isgrynint raso pakviest 20 zmoniu kurie irgi darytu tapati tai galiausiai manau negausi tu pinigu :) nes paskaiciuok 5000rub yra apie 70eur ,tokiu pinigu jie uz tas perziuras net negauna tai nera logikos kad ir dalintu

taip tik manai bet pats nežinai man reikia kad butu kas bande ir ar eina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, LifeIsLife parašė:

taip tik manai man reikia sužinoti ar kas bandė.

 

taip tik manai bet pats nežinai man reikia kad butu kas bande ir ar eina

19 minutes prieš, LifeIsLife parašė:

taip tik manai man reikia sužinoti ar kas bandė.

 

taip tik manai bet pats nežinai man reikia kad butu kas bande ir ar eina

Neina. Paties google verifier'iai raso, kad 0% patikimumas. Kas tau *Myliu SuperGames.lt* mokes pinigus uz reklamu ziurejima :DDDDD nera idirbio - nera pinigu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, rsrytis parašė:

nera idirbio - nera pinigu.

cia siaip 100% tiesa, bet man vistiek idomu ziureti, kaip visi megina ir megina ieskoti tu budu kaip instantly praturteti arba gauti europinius uz nieka, tiesiog nieka, kur nereikia deti pastangu, kur nereikia dirbti.. :D siaip labai retarded mentalitetas, bet nesikeicia jis jau daugeli metu pas 95% zmoniu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...