Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA-MP forumo dizainas


ayyyyy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

10 minutes prieš, Th3Nedas parašė:

Ne,  tikrai šituo nepasakai, jog dizainas ne koks, gerai nebuvo to žodžio "šūdinas", mano klaida, tačiau nevykęs, blogas reiškmė panaši, išviso prie ko čia tas prakaitavimas ? Kiek noriu tiek rašau, galiu ir pilną lapą prirašyti, jeigu turiu žodžių ir laiko, o dėl nesupratimo per css border-radius yra suapvalinimas, kad ir to button, tipo ne ? O flat stilius, šiuo metu visur naudojamas, visi tinklalapiai atsinaujina ir prie jo prisitaiko, tai prie ko čia tas nesupratimas, pats prisikabinai prie mano nuomonės, neprašiau į ją atrašyti, o tu parašei freeposteris, bereikalo rašai, nieko nemoki, nesugebi, niekam neįdomu, nors žmogus pats prašo, jog jam reikia nuomonės, tam kam prisikabinti prie manęs.

Reikšmė nėra panaši priklauso kaip pats ją interpretuoji.Tai rašyk tą visą lapą tik nesusišnekėt kaip dabar kada fucking suapvalinimai 2012 metu yra :DDDD ? Nuo kada visi pereina dabar jį flat stilių? Tu žinai daugiau svetainių stilių nors?

pvz nesenai :

https://medium.com/envato/brutalism-the-ugly-web-design-trend-taking-over-the-internet-2dbc8e822e37

O blemba, šie dizainai "2012 metų" nes naudoja suapvalintus buttonus

https://www.behance.net/gallery/60156769/Get-Net

https://www.behance.net/gallery/60680033/Landing-Page-for-cloud-mining

https://www.behance.net/gallery/53114163/Genevalley

Ir  dar pavyzdys  "2012 metų stilius" dizaino iš tau artimos aplinkos

https://www.behance.net/gallery/47876533/Landing-page-IPS-forum-Web-design

 

Citata

Nebent nuomonė argumentuotai išreiški, pasakai kas blogai, ką keisti, o ne piktybiškai va tu "daun*s", šūd* sukūrei, viniokis iš čia, nieko nemoki.

Niekas ir piktybiškai nepuolė žmogaus paprašė argumentuoti argumentavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Th3Nedas parašė:

Ne,  tikrai šituo nepasakai, jog dizainas ne koks, gerai nebuvo to žodžio "šūdinas", mano klaida, tačiau nevykęs, blogas reiškmė panaši, išviso prie ko čia tas prakaitavimas ? Kiek noriu tiek rašau, galiu ir pilną lapą prirašyti, jeigu turiu žodžių ir laiko, o dėl nesupratimo per css border-radius yra suapvalinimas, kad ir to button, tipo ne ? O flat stilius, šiuo metu visur naudojamas, visi tinklalapiai atsinaujina ir prie jo prisitaiko, tai prie ko čia tas nesupratimas, pats prisikabinai prie mano nuomonės, neprašiau į ją atrašyti, o tu parašei freeposteris, bereikalo rašai, nieko nemoki, nesugebi, niekam neįdomu, nors žmogus pats prašo, jog jam reikia nuomonės, tam kam prisikabinti prie manęs.

 

Tu išviso čia pričiom ? Kokius aš tau šūdus rašau, random atsirado, šovė freepostą, nors tą patį parašė heicmeister, jeigu jis jau tai parašė, kam tu dar kartą tą patį man rašai, prašiau ? O dėl tos kritikos, spyris į subinę dažniausiai vpš ne motyvaciją sukelia, o norą nieko nebedaryti. Nebent nuomonė argumentuotai išreiški, pasakai kas blogai, ką keisti, o ne piktybiškai va tu "daun*s", šūd* sukūrei, viniokis iš čia, nieko nemoki.

atsakei į mano komentarą - aš į tavo. Kas tu toks išvis, kad čia nurodinėtum kaip kam ką sakyt? Lįsk į būdą ir griaužk batoną su savo litanijom,  tu turbūt vienas iš tų kuris ir pats atsirado 2012 metais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), heicmeister parašė:

Reikšmė nėra panaši priklauso kaip pats ją interpretuoji.Tai rašyk tą visą lapą tik nesusišnekėt kaip dabar kada fucking suapvalinimai 2012 metu yra :DDDD ? Nuo kada visi pereina dabar jį flat stilių? Tu žinai daugiau svetainių stilių nors?

pvz nesenai :

https://medium.com/envato/brutalism-the-ugly-web-design-trend-taking-over-the-internet-2dbc8e822e37

O blemba, šie dizainai "2012 metų" nes naudoja suapvalintus buttonus

https://www.behance.net/gallery/60156769/Get-Net

https://www.behance.net/gallery/60680033/Landing-Page-for-cloud-mining

https://www.behance.net/gallery/53114163/Genevalley

Ir  dar pavyzdys  "2012 metų stilius" dizaino iš tau artimos aplinkos

https://www.behance.net/gallery/47876533/Landing-page-IPS-forum-Web-design

 

Niekas ir piktybiškai nepuolė žmogaus paprašė argumentuoti argumentavau.

Gerai, parašyk į AŽ, paaiškinsiu ką aš tūrėjau omenyje, manau puikiai tada suprasi.

Pridėjai tų dizainų įvairių, aš suprantu apie ką tu kalbi ir supranti ką tu manai apie mane, kad aš čia dėl tų mygtukų galvoju, jog dizainas 2012 ir panašiai, taigi tų mygtukų daug projektų tinklalapių yra ir aš nesakau, kad ten kokio LibertyCity projekto ar Greenside forumai 2012 metų, tesiog norėjau išsireiškti, bet nepavyko teisingai tai padaryti, jog button, maintitle, kad ir tie sidebar buvo apvalesnios formos, pačios spalvos, išdėstymas skyrėsi, ar tu rinktumeis kokį lrg tinklalapį, savo projektui, ar tu rinktumeis Greenside, manau atsakymas visiems aiškus. Ždž pareik į AŽ plačiau paaiškinsiu.

 

prieš 20 valandas(-ų), rsrytis parašė:

atsakei į mano komentarą - aš į tavo. Kas tu toks išvis, kad čia nurodinėtum kaip kam ką sakyt? Lįsk į būdą ir griaužk batoną su savo litanijom,  tu turbūt vienas iš tų kuris ir pats atsirado 2012 metais

Oho, labai brandu "griaužk batoną" "lįsk į būdą" tu čia šou, tu ir klausyk ką tau nurodynėja,  pakalbėjai kaip vaikas kuris pats gimęs neankščiau 2010 ir savo kaime išmokęs bazaro, veliau dėl pašaipų mokykloje praleidęs visą laisvą laiką prie kompiuterio šiame forume ir rašantis tokius komentarus kurie išviso nėra logiški, nuo kada žmonės lenda į būda ar griaužia batoną, man atrodo, jog čia savo praeitį pasakoji ir nori, jog kiti būtų tokie patys kaip tu - nieko verti, nes tokių žmonių man dar neteko girdėti kaip tu. :) 

 

prieš 23 valandas(-ų), Baldas parašė:

Čia dėl tu užapvalintų kampų tai tas pats kas sakytį, kvadrato formą atsirado 2018 metais.

Čia šovei tokį pamastymui, o kada atsirado kvadrato forma ? :?

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

‎2018‎-‎02‎-‎18 00:56, Th3Nedas parašė:

Prie ko čia tas freepostinimas, išsakiau savo nuomonę, žmogus gyvenime bando kažką daryti, pats toks pats buvai prieš kažkiek laiko nieko neišmanei, klausei kitų nuomonės, o dabar jau iškarto šūdinas dizainas, tegul būna šūdinas, kad ir koks jis bebūtų, nėra toks baisus, kad sakyti "šūdinas". Tau jis gal ir šūdinas, nes tu daugiau laiko tuos dizainus darai ir jie yra tikrai geresni, tačiau dabar jam sakai "šūdas", "niekam tikęs", dėl tavo šitų žodžių nustos daryti tai kas jam patinka, o galbūt tobulėtų palaipsniui tie dizainai geresni išeitų.. Pažvelk kitu kampu, jeigu pats dabar būtum naujokas jo vietoje ir kitas tave demotyvuotų, vieni nekreiptų dėmesio, kiti gali ir labai rimtai priimti.

"Dėl tavo šitų žodžių nustos daryti tai kas jam patinka" Čia didžiausia nesąmonė parašytą šitame forumo kokia besu girdėjas. Jei tau patinka tai ką tu darai, į tave lai nors ir akmenimis mėto, tu vis tiek darysi tą patį, tik su noru įrodyti, kad tai ką tu darai yra verta to. Toks jausmas kad mes čia visi tiek heic tiek rsrytis atsiradom šioje padėtyje būdami liaupsinti kitų, griežta kritika ir grynas užvarymas ant žmogaus, yra pats geriausias būdas išmokti tobulėti, o jeigu čia visi pradėsim sakyti, kad šitas jo dizainas gražus ? Tai jis ir pats galvos, kad jis gražus ir toliau pieš tokius pačius nevykusius dizainus, tiesiai šviesiai sakai kad šlykštu, nenusisekęs ir neproporcingas. Tai gal bent ji privers susimąstyti, kad jis tikrai daro kažką blogai. Ir net nebandyk sakyti, kad čia tipo jis yra naujokas reikia nors biškutį jam atsileisti. Oj ne, jei kelia darbą į supergames čia susirinkę "kritikai" nesidomi kiek jis laiko ten dirba, ar čia po pertraukos ar iš vis jo pirmas darbas, Jeigu darbas yra šūdinas tai jis ir liks šūdinas autoriaus patirtis ir pertraukos šio fakto nekeičia. Vertinam darbą, ne autorių. Jei jis viską priims rimtai, tai tuo geriau jam, jei jis yra užsispyręs ir tikrai jam patinka daryti tai ką jis mėgsta, jis mums įrodys, kad su laiku jis padarys labai gerus darbus. O dabar šūdą čia numetė ir turim žiūrėti visi kur net kritikuojant akis skauda. 

Redaguota , nario flowX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, flowX parašė:

"Dėl tavo šitų žodžių nustos daryti tai kas jam patinka" Čia didžiausia nesąmonė parašytą šitame forumo kokia besu girdėjas. Jei tau patinka tai ką tu darai, į tave lai nors ir akmenimis mėto, tu vis tiek darysi tą patį, tik su noru įrodyti, kad tai ką tu darai yra verta to. Toks jausmas kad mes čia visi tiek heic tiek rsrytis atsiradom šioje padėtyje būdami liaupsinti kitų, griežta kritika ir grynas užvarymas ant žmogaus, yra pats geriausias būdas išmokti tobulėti, o jeigu čia visi pradėsim sakyti, kad šitas jo dizainas gražus ? Tai jis ir pats galvos, kad jis gražus ir toliau pieš tokius pačius nevykusius dizainus, tiesiai šviesiai sakai kad šlykštu, nenusisekęs ir neproporcingas. Tai gal bent ji privers susimąstyti, kad jis tikrai daro kažką blogai. Ir net nebandyk sakyti, kad čia tipo jis yra naujokas reikia nors biškutį jam atsileisti. Oj ne, jei kelia darbą į supergames čia susirinkę "kritikai" nesidomi kiek jis laiko ten dirba, ar čia po pertraukos ar iš vis jo pirmas darbas, Jeigu darbas yra šūdinas tai jis ir liks šūdinas autoriaus patirtis ir pertraukos šio fakto nekeičia. Vertinam darbą, ne autorių. Jei jis viską priims rimtai, tai tuo geriau jam, jei jis yra užsispyręs ir tikrai jam patinka daryti tai ką jis mėgsta, jis mums įrodys, kad su laiku jis padarys labai gerus darbus. O dabar šūdą čia numetė ir turim žiūrėti visi kur net kritikuojant akis skauda. 

Jz, rašyk į AŽ, kiek jus galit pris*pisinėt, pasakė tas dizainą kur piešė, kad jam p*, kad sako, jog blogai ir pasimokys iš to, pasitaisys. Ačiū. 

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...