Peršokti į turinį

riverKŪST a.k.a shitproject


miša.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2292 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi ol, pakalbėkime apie RiverKaust savininkus... :DD

Eligijus:

http://prntscr.com/i98q1d
http://prntscr.com/i98q87
http://prntscr.com/i98qhd

Mantas:

  • Šis žmogus yra puikiai pasižymėjas kaip SCAMERIS, APGAVIKAS, bet gal pasitaisė, tiksliai nežinau.
  • Kitaip žinomas kaip, Mantas_Asus, Mantis_Asus, Familia_Side, Mantis_Qmm
  • Taipogi jis yra skolingas @Šarūnas V.. Nesigilinu kiek.

Pats serveris:

Sistemos yra lupamos iš SA-MP forumų:

 

 

Prieš projektą nieko neturiu, bet ir tegul savęs nekelia, koks jų serveris bus POP.
Mantis galvoja jog jų projektukas bus afiget.

 

[19:51:20] Mantis: nieko įspūdingo iš to eC
[19:51:21] Mantis: ...
[19:51:27] Eimantas: as nenoriu jusu izeisti
[19:51:29] Lukas: sistemos geros, gm nuo nulio :D
[19:51:29] devo: :DDD
[19:51:33] Mantis: toks kaip Domas galėjo 100x geresnį skripterį susirasti
[19:51:35] Lukas: aš nesu tam projekte
[19:51:36] Lukas: ;d
[19:51:36] Eimantas: bet is pirmino vaizdo, ec lineupas uz jusu kur kas geresnis :D
[19:51:41] Lukas: filibero ne scripteris
[19:51:44] Lukas: jis administratorius
[19:51:49 | Pakeitė 19:51:54] devo: Mantai
[19:51:50] Mantis: žinau
[19:51:55] devo: ką tu čia :DDDDDDDDDDDDDDDDDd
[19:51:58] Mantis: aš ne apie Šarūna šnekėjau :D
[19:52:00] devo: jo atnaujinimai geresni negu tavo
[19:52:03] devo: :DDDDDDDDDD
[19:52:10] devo: nepyk bet biškį nusišnekėjai
[19:52:12] Mantis: Pamatysim dar :D
[19:52:56] Mantis: Agi
[19:52:58] Mantis: Martynai
[19:53:01] devo: a?
[19:53:04] Mantis: sakai jo update geresni? :DDD
[19:53:18] devo: Manti už tavo tai jo
[19:53:20] devo: ten ne viska parodė
[19:53:21] devo: ;)
[19:53:28] Mantis: https://www.youtube.com/watch?v=f63HxLy7SMQ
[19:53:34] Eimantas: Domas turi pajamų ir gan nemažai :D
[19:53:36] Mantis: pzzz koke ahujiena :DDD
[19:53:40] Eimantas: ir nupirkt jam sistema
[19:53:46] Eimantas: nėra problema :D
[19:53:51] Lukas: ten eC šjp axjn jau nuo vasaros pabaigos prie jo dirba iki šiol
[19:53:55] devo: *Myliu SuperGames.lt* mantai tu taip nestumk :DDDDDDDDDDDDDD
[19:53:56] Lukas: dar prieš foruma žinojau apie ta projektą
[19:53:56] Mantis: Bet tai ne to Williams update :D
[19:53:59] devo: Nes tavo ne ka gersni
[19:54:04] Mantis: Tai vat būtent
[19:54:12] Lukas: ir jie tikrai startuos
[19:54:16] Mantis: jis padarė mokesčiu sistemą ir auto gaminimą gaidyška :DDD
[19:54:23] Mantis: so? :D
[19:54:23] Lukas: daug ką jie padare
[19:54:29] Mantis: tai žinau ... :D
[19:54:31] Mantis: nepergyvenk
[19:54:37] Lukas: bet atsibos visiem lietuvos sampereems
[19:54:40] Lukas: jiems reikia kažko kaip lmg
[19:54:41] Lukas: ar sarg
[19:54:42] Lukas: paprasto
[19:54:43] Lukas: su milais
[19:54:45] Lukas: ir veiksmo
[19:54:51] devo: Mantai
[19:54:54] devo: tu tik parodai
[19:54:57] devo: jog tavo servas bus ahujenas
[19:55:03] devo: su tokiu požiūriu
[19:55:09] Mantis: viskas čia ok aš kritiką priimu, bet nuomonę pradėsit keisti vasario 2 :DDD

Dar kažką sako jog nieko nemoku :crazy:

DAVAI KENTY.

Redaguota , nario devo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, #Dissco parašė:

Mantis skoloj Šarūnui V. :DDDDDDDD A tu bent prijauti kiek Šarūnas yra apscamminęs žmonių, kai uždarinėjo savo sunside'ą ir atseit modą pardavinėjo :D Ir apskritai nesuvokiu šios temos tikslo. Nei čia kas kam skoloj kažkam įdomu nei ką...

net jei apgauni scammeri ir manai, kad taip teisinga, bet pats irgi patampi scammeriu, tai cia nekazkoks pasiteisinimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip aš Šarūnui skolingas, bet sistemų nekopijavau, kvieti tave į TS ir ignor įšauni, kaži ką tavo draugelis Eimantukas mano, jei pardavė delfi interior mums kurį turėjo libertycity patys kažkokie neaiškus.

Aš nesuprantu sakot kad kopijuotos *Myliu SuperGames.lt**t kodo nematę, tai tu man paiimk ir įrodyk užsi*isi neįrodysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, D'Ambrose parašė:

Taip aš Šarūnui skolingas, bet sistemų nekopijavau, kvieti tave į TS ir ignor įšauni, kaži ką tavo draugelis Eimantukas mano, jei pardavė delfi interior mums kurį turėjo libertycity patys kažkokie neaiškus.

Aš nesuprantu sakot kad kopijuotos *Myliu SuperGames.lt**t kodo nematę, tai tu man paiimk ir įrodyk užsi*isi neįrodysi.

Jo tik labai identiškos, o kam -rep metam už tiesa :DDDDD? ah 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, D'Ambrose parašė:

Taip aš Šarūnui skolingas, bet sistemų nekopijavau, kvieti tave į TS ir ignor įšauni, kaži ką tavo draugelis Eimantukas mano, jei pardavė delfi interior mums kurį turėjo libertycity patys kažkokie neaiškus.

Aš nesuprantu sakot kad kopijuotos *Myliu SuperGames.lt**t kodo nematę, tai tu man paiimk ir įrodyk užsi*isi neįrodysi.

apie koki dar pardavima sneki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, devo parašė:

Kenneth black isivesk i google vaizdus xDD

90proc samp zaideju vardai yra isgalvoti ir nei vienas is tu 90proc neturi suvokimo, kad gali buti zmogus realiam pasaulyje su tokiu vardu, taip kad visiem pohui koks zmogus yra su tokius vardu realiam gyvenime, akd ir Virgilijus Alekna ar ten koks Morkevicius, *Myliu SuperGames.lt* visiems tik tau cia sirdele suzeide ojoj vargsiukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū dar kartą už reklamą tau žmogau. Pirmiausia, noriu pasakyti, koks tu esi trenktas žmogus. Tu drįsti sakyti, kad mokaisi "KOLEDŽE" nors tau duočiau iš elgesio 15 metų. Koks žmogus rašytų tokias nesamones Mariaus merginai kaip rašei tu? :D Esi toks šventas, toks kietas o realiam gyvenime esi šūdo gabalas. Pavydi tiek kiekvienu kito žmogaus pasiekimu. Už laido tu įsivaizduoji nenugalimas. Moki tik dalinti visiems kritikas. Nekeisk temos daugiau atsakyk. Pats esi kažką pasiekęs kiek mes čia visi esam? Tu nieko vertas pats esi, žmogau. Pradėjai vaizdo įrašus kurti, iškarto teiki paslaugas, nors sukūrei video  kuris belekaip lagina, ir nėra į ką žiūrėti. Paprašyk jei turi tėvus, kad išmokytų šiek tiek mandagumo. 

Redaguota , nario Kennedisx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Kennedisx parašė:

Ačiū dar kartą už reklamą tau žmogau. Pirmiausia, noriu pasakyti, koks tu esi trenktas žmogus. Tu drįsti sakyti, kad mokaisi "KOLEDŽE" nors tau duočiau iš elgesio 15 metų. Koks žmogus rašytų tokias nesamones Mariaus merginai kaip rašei tu? :D Esi toks šventas, toks kietas o realiam gyvenime esi šūdo gabalas. Pavydi tiek kiekvienu kito žmogaus pasiekimu. Už laido tu įsivaizduoji nenugalimas. Moki tik dalinti visiems kritikas. Nekeisk temos daugiau atsakyk. Pats esi kažką pasiekęs kiek mes čia visi esam? Tu nieko vertas pats esi, žmogau. Pradėjai vaizdo įrašus kurti, iškarto teiki paslaugas, nors sukūrei video  kuris belekaip lagina, ir nėra į ką žiūrėti. Paprašyk jei turi tėvus, kad išmokytų šiek tiek mandagumo. 

P.S eimantai, pats neesi šventuolis pardavinėdamas tuos pačius mapp darbus ;) 

http://prntscr.com/i9kiy4
http://prntscr.com/i9kj1c

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kiek ta patį tu gali kartoti jog esi kažka pasiekęs? ĮRODYK DAR KARTĄ SAKAU, aš bent prie radžio nesifotkinu ir neapgaudinėju žmonių kaip tu, ir kokia čia reklama, nieko gero tas tavo projektas, užsidarysi kaip ir šara apgavai. LEL vanelink tu tiktais iš čia RADŽIO SŪNAU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Kennedisx parašė:

Pats esi kažką pasiekęs kiek mes čia visi esam? Tu nieko vertas pats esi, žmogau.

Norint išreikšti nuomonę ar kažką pakritikuoti pasiekimų didelių nereikia. Jeigu dėl kažkokios nuomonės ar kritikos išsakymo žmogus yra nieko vertas, tai išsiplauk galvą.

10 minutes prieš, devo parašė:

Jo davai metam -rep metam, tiesos nesuvokiat, tiesiog ginat šūdo verta projektą. AH
V9cNYX_lTQ__FcATg0OmDQ.png

APSIVERK

:DDDD Apgailėtina

Pasižiūrėjus vien tik tai, kad Eligijus komandoje, manau, jog daug kam dingsta šis projektas iš akiračio. Nieko blogo negaliu pasakyti apie kitus komandos narius, išskyrus minėtą žmogelį, kuris greičiausiai vėl paslaptingai dings, išnyks ir projekto likimas bus daugmaž aiškus (kaip ir buvo su c-l, kai dirbau su juo vienoje komandoje + visi kiti bandymai kažką daryti). Faktas, jog čia taip ar taip nieko nesigaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2292 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...