Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Video edit'inimo paslaugos!


D0vis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2252 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

nusprendžiau tobulint savo vaizdo įrašų redagavimo įgūdžius, tai ieškau žmonių kuriem reikia tokios paslaugos!

Privalumai:

Darbą atlieku per 1-2 dienas;

• Jeigu kas netinka, visada perdarau ir padarau taip, kaip jums reikia;

• Jeigu reikia, galiu įrašyti savo balsą ant video;

• Kainos nesikandžioja.

 

Pavyzdžių tokių, kad visas savo galimybęs atskleisčiau, tai neturiu, tačiau turiu savo YT kanalą kur buvo daromi gaming video, ten šiek tiek paeditindavau.

SPAUSTI ČIA.

 

Susisiekti PM, arba skype serry123

 

Redaguota , nario D0vis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, devo parašė:

:|8|, arba aš spangas arba nežinau ir nematau tų tavo vadinamūjų 'editinimo skill'ų', pirma tobulėk, tada imk šaibas. 8|:kiets:

Labas,

kad man nereikėtų daug rašyt, tai -

33 minutes prieš, D0vis parašė:

Pavyzdžių tokių, kad visas savo galimybęs atskleisčiau, tai neturiu, tačiau turiu savo YT kanalą kur buvo daromi gaming video, ten šiek tiek paeditindavau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, devo parašė:

Tai sukurk kokį trumpa montaža, ar serverio pristatymą, tada galėsim šnekėti apie pinigėlius.

Kadangi man mano laikas brangus, tai nesiruošiu nemokamai dirbt. Kiek yra pavyzdžių - tiek yra. Pradėdamas sandorį neimu visų pinigų iškarto, juolabiau tai nėra 10,20 eurų ar daugiau. Trumpas montažas gali kainuot iki 10e(gali būt išimčių). Paimu vos 50% viso projekto pinigų ir siūlau neribotą kiekį taisymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, D0vis parašė:

Kadangi man mano laikas brangus, tai nesiruošiu nemokamai dirbt. Kiek yra pavyzdžių - tiek yra. Pradėdamas sandorį neimu visų pinigų iškarto, juolabiau tai nėra 10,20 eurų ar daugiau. Trumpas montažas gali kainuot iki 10e(gali būt išimčių). Paimu vos 50% viso projekto pinigų ir siūlau neribotą kiekį taisymų.

10e :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Jau geriau @Venturas 5e, nei pas tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
50 minutes prieš, devo parašė:

10e :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Jau geriau @Venturas 5e, nei pas tave.

Neteršk temos su savo mąstymu, eik išsiaiškink ką reiškia žodis iki ir galėsi sugrįžt

Redaguota , nario D0vis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2252 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...