Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau IPS/IPB dizaino (10-30€)


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2286 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PERKU IPB/IPS dizainą !

Sveiki, taigi ieškau žmogaus kuris užsiimą dizainų piešimo ir kodavimo darbais, tačiau žinoma gali būti ir keli, tačiau tikrai neieškau vieno žmogaus kuris nupieš, o paskui dar tektu ieškoti kas sukoduotu man tą dizainą, ieškau žmogaus kuris gali atlikti darba vienas ar tai butu žmonių grupė vienas koduoja kitas piešia,bet tektu bendrauti tik su vienu ir sumokėčiau jau už padarytą dizainą o ne PSD failą. Žinoma pirmas neinu tiems kas turi mažiau atsiliepimų nei aš pats ir jai neturi 2x daugiau nei aš. Visada galima imti tarpininką, jokių avansu aš nemoku. Moku gavęs dizainą, arba kai matau jau kad yra dizainas galime imti tarpininką.

SKYPE: [email protected]

EMAIL: [email protected]

----------------------------------

KAS TIKRAI TURĖJAS RIMTESNIŲ REIKALŲ ŽINOS APIE KĄ EINA REIKALAS 

-------------------------------------------------------------------------------

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, liight parašė:

yo vienas kodavimas daugiau nei 30 kainuoja :D

 

6 minutes prieš, Olandas parašė:

Iki 30e nemanau ar gera IPS dizainą rasi.

Na galbūt, bet aš ieškau iki tokios sumos ir ką žinai? gal rasiu kažką.

Jai neturit ką pasiūlyti neikit į tas temas tik pasirinkti keletą varganų postų. labai dėkingas būsiu jai daugiau čia nieko nefreepostinsit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Aurimas. parašė:

už 30 e gali nusipirkti tik editin'ą ips dizainą :D vien už piešimą gali iš tavęs pasiimti 30e, o dar kodavimas :D O iš viso geriausia, jei tokias paslaugas nori užsisakyti, imk iš geriausių, kurie tikrai nusimano ką daro, t.y. paprašyti pateikti savo darbų pavyzdžius. 

O tu matai ką aš rašau jomajo? IPB arba IPS , man didelio skirtumo nėra, jai atsiras norintis ir padarys IPB dizainą iki 30, na geriausiu atvėju galbūt gausiu ir IPS, sėkmės su savo tais komentarai beverčiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

O tu matai ką aš rašau jomajo? IPB arba IPS , man didelio skirtumo nėra, jai atsiras norintis ir padarys IPB dizainą iki 30, na geriausiu atvėju galbūt gausiu ir IPS, sėkmės su savo tais komentarai beverčiais.

walker.r parašyk jam į skype man siūle sukoduota bei nupiešta,skūbiai parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

O tu matai ką aš rašau jomajo? IPB arba IPS , man didelio skirtumo nėra, jai atsiras norintis ir padarys IPB dizainą iki 30, na geriausiu atvėju galbūt gausiu ir IPS, sėkmės su savo tais komentarai beverčiais.

Tai padarys, o ne nupieš ir sukoduos... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Donatelio parašė:

walker.r parašyk jam į skype man siūle sukoduota bei nupiešta,skūbiai parduoda.

Neturi jis jokio sukoduoto dizaino, o ir koduotojas nieko gero pas jį. Taip, kad apskritai gal tik psd jis teturi, nes pardavinėja visą dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2286 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...