Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodamas IPS dizainas. [GALIMAS KODAVIMAS]


Kennedisx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

28 minutes prieš, Pablas parašė:

Grazus dizainas patikimas zmogus rekomendacija

Tau visi žmonės patikimi, rekomenduoji.

 

Jei koduos Mantis tai net tegul nekoduoja, nes teko jo dizaina perkoduoti.

 

P.s patikimas, tikiuos nebescamini.

Redaguota , nario mpho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, mpho parašė:

Tau visi žmonės patikimi, rekomenduoji.

 

Jei koduos Mantis tai net tegul nekoduoja, nes teko jo dizaina perkoduoti.

 

P.s patikimas, tikiuos nebescamini.

Jei nepazysti zmogaus o as pazystu daug zmoniu ir esu bendraves ar zinau ir rasau daugiau demesio i bereiksmius jusu pamastymus nebeatsakinesiu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Pablas parašė:

Jei nepazysti zmogaus o as pazystu daug zmoniu ir esu bendraves ar zinau ir rasau daugiau demesio i bereiksmius jusu pamastymus nebeatsakinesiu .

:DD bereiksmius, man rodos cia tavo visi pranesimai bereiksmiai nes visur rasai vos ne ta pati apie kiekviena veikeja cia esanti, nors buvo ir temu kur tu vienintelis rasei patikimas o visi kiti numete irodymus kad scameris, bet aisku ka as tau aiskinu, gi visus pazisti, mr. popular

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, mpho parašė:

Tau visi žmonės patikimi, rekomenduoji.

 

Jei koduos Mantis tai net tegul nekoduoja, nes teko jo dizaina perkoduoti.

 

P.s patikimas, tikiuos nebescamini.

Ir tavo žiniai pasakyk ką blogai aš ten sukodavau? Pripažįstu ne nuo default dariau beet padariau, tu tik edita padarei :taika: ir jei būtu reikėję ten perkoduoti Fiesta man būtu pisęs protą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, liight parašė:

:DD bereiksmius, man rodos cia tavo visi pranesimai bereiksmiai nes visur rasai vos ne ta pati apie kiekviena veikeja cia esanti, nors buvo ir temu kur tu vienintelis rasei patikimas o visi kiti numete irodymus kad scameris, bet aisku ka as tau aiskinu, gi visus pazisti, mr. popular

Taip ponas žmogau ka rasau ta pažįstu,ka noriu ta rasau rasau ne nesamones nes esu subrendes zmogus .Ka norit ta galvokit nebe tas amzius mano kad imciau i galva jūsų kalbas, gyvenu savo gyvenimą tad į kitų tokias breikšmius sakinius kitų(nesakau kad tavo) nesubrendusių jaunuolių net nejamu į galvą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, D'Ambrose parašė:

Ir tavo žiniai pasakyk ką blogai aš ten sukodavau? Pripažįstu ne nuo default dariau beet padariau, tu tik edita padarei :taika: ir jei būtu reikėję ten perkoduoti Fiesta man būtu pisęs protą.

Edita sako :Dddddd pats edita darei nuo las vegas dizaino + nesutvarkyta responsive ;) , imesiu i foruma snd vstk ta las vegas dizaina. Jis tau nieko nesake, nes as liepiau. + Yra fotkes kaip graziai kodavai diz xDdddd

 

Redaguota , nario mpho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, mpho parašė:

Tai nesakyk jog kodavai ;)

Tau neatsibodo, vėjū kelt? Tu visiškas daun*as esi. Kur pasižiūri temose, visur jis stuma ant visų ir viską geriau moka. Berniuk, pirmiasia tu tai padaryk, ką sugeba kiti ir tada čiulbėk, o dabar esi niekas. Sako perkodavau dizainą, kad tu jo net nepalietei, žmogaus mielas. +- spavas nebent. Kada suprasi, kad tavo tie komentarai beverčiai kaip ir tu šiame forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Kennedisx parašė:

Tau neatsibodo, vėjū kelt? Tu visiškas daun*as esi. Kur pasižiūri temose, visur jis stuma ant visų ir viską geriau moka. Berniuk, pirmiasia tu tai padaryk, ką sugeba kiti ir tada čiulbėk, o dabar esi niekas. Sako perkodavau dizainą, kad tu jo net nepalietei, žmogaus mielas. +- spavas nebent. Kada suprasi, kad tavo tie komentarai beverčiai kaip ir tu šiame forume.

Neee jis paėmė iš default vartotojo panelės kodą ir perdarė viršų aiii dar footer image pakeitė :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Kennedisx parašė:

Tau neatsibodo, vėjū kelt? Tu visiškas daun*as esi. Kur pasižiūri temose, visur jis stuma ant visų ir viską geriau moka. Berniuk, pirmiasia tu tai padaryk, ką sugeba kiti ir tada čiulbėk, o dabar esi niekas. Sako perkodavau dizainą, kad tu jo net nepalietei, žmogaus mielas. +- spavas nebent. Kada suprasi, kad tavo tie komentarai beverčiai kaip ir tu šiame forume.

Wauw, scameris prabilo. Tu save matei, kiek žmonių esi apgavęs :) ?

15 minutes prieš, D'Ambrose parašė:

Neee jis paėmė iš default vartotojo panelės kodą ir perdarė viršų aiii dar footer image pakeitė :D 

Wauw, dar vienas scameris prabilo. ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Kodo nereikėjo imti, užteko eilute pasimti ir perkelti, nes ta tavo las vegaso dizaino panele buvo bugintą, kaip ir pusė dizaino. GLHF coasteriai, best scripters of 2k18. PEACE OUT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mpho parašė:

Wauw, scameris prabilo. Tu save matei, kiek žmonių esi apgavęs :) ?

Wauw, dar vienas scameris prabilo. ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Kodo nereikėjo imti, užteko eilute pasimti ir perkelti, nes ta tavo las vegaso dizaino panele buvo bugintą, kaip ir pusė dizaino. GLHF coasteriai, best scripters of 2k18. PEACE OUT.

Tu toks daužtas, aš negaliu :D. Kodėl tu keiti tema, jei aš ne apie tai kalbu? Scameri tu. Taip, mes best scripteriai, tu net nesugebi to, ką sugebam mes, vafli. Moki tik kritikuot, nors nei vienoje srityje nieko neišmanai ir esi ten 0. Tik ne tau kažką čia sakyt, moliūge. Vaidini tuo, kuo neesi :) "GLHF Coasteriai" ? Tu nors startuok su vienu savo projektu bus labai džiugu. O dabar kalbi tokias pievas, kad net paskaičius apsivemt gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Kennedisx parašė:

Tu toks daužtas, aš negaliu :D. Kodėl tu keiti tema, jei aš ne apie tai kalbu? Scameri tu. Taip, mes best scripteriai, tu net nesugebi to, ką sugebam mes, vafli. Moki tik kritikuot, nors nei vienoje srityje nieko neišmanai ir esi ten 0. Tik ne tau kažką čia sakyt, moliūge. Vaidini tuo, kuo neesi :) "GLHF Coasteriai" ? Tu nors startuok su vienu savo projektu bus labai džiugu. O dabar kalbi tokias pievas, kad net paskaičius apsivemt gali.

:funny::funny:, wauw pasigyrei jog tipo moki skriptinti :D Nors skriptinti nesugebi, tik šūdą malti per laida ir tiek. Kiek Cuntry-Life sezonų turėjo? 5 iš kuriu viena kart startavo ir po savaitės mirė, šito net neskaitau kaip pasiekimu. P.S kam tau naujo forumo vartotojo? Per daug neigiamų atsiliepimų ? :DDDD Gali neatrašyti, nes su savo komentarais nieko nepasieksi, pusė forumo žino jog esi apgavikas, kaip ir bendrasavininkas QMM, nesat nei kiek pasitaise.

Redaguota , nario mpho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...