Peršokti į turinį

Įvarios MC Paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, teikiu MC paslaugas

Kainos priklauso nuo to ko norite. Dėl visko rašome į pm.

5 metų patirtis. Mano turėti projektai, ir kuriuose buvau. Spawn.LT, Furex.Lt, HileMC.LT, Getce.com, OGPrison,net. 
 

▶ Galiu administruoti jūsų serverį - Dirbti prie jo, gerinti jo dabartines sistemas ir dirbti prie pačių žaidėjų. Taip pat prižiūrėti patį serverį ir kurti custom skriptus (Čia panačiai, kaip pluginai, tik viskas labiau yra ribota.), kurių reikėtų serveriui..

 

▶ IPB svetainių įrašymas ir jos tvarkytas. [ Vis dar mokausi prie IPB, tai ši paslauga yra nemokama, kas pasiemėte administravimą. ]

 

▶ Taip pat parduodu įvaraus pobūdžio minecraft serverius ir jų dalis.

 

▶ Galiu sukomplektuoti jums serverį pagal jūsų norus.

 

skype: gintaras322231 / discord: Gintaras#9634

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Svogūnas parašė:

Draugas draugui parašys nors tavo atsiliepimai jokios įtakos nedaro čia esi apgavikas skype viską pasako ;)

Taprasme? Jeigu aš pirkau iš jo domeno ėjau pirmas, tai aš nebuvau apgautas, ir mes nesam jokie draugai. Jeigu taip supratau šį postą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...