Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar Real-Life.LT geras serveris, pats projektas ? Argumentuokite, diskutuokite,dalinkites faktais,nuomonemis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serveris startuoja jau 4 karta kažkur, kjuplas pjauna gryba ir neišlaiko normalei projekto nei pusmečio. Savininkams vpš pohui ant žaidėjų, jei eina kalba apie pinigus, tada jie būna patys geriausi. Serveris su 2k9 metų sistemom, tiksliau vapšė sistemu nėra. Bugu pilna, skripteris vapse skrides, papisi prota-apsiverkia,palyvina projekta. Nieko kito nedaro kaip "bug fix" ir tai skaito kaip update.
atėjęs naujokas serve liks sušaudytas, iškoliuotas ir pnš. ždž, normaliai nebus priimtas. Nori valiutos ar dar ko? Maukis akvalanga ir nerk savininkui, gerai įnersi gausi viską. unban prižiūrėtojas nesigaudo poste, vpš niftemu jis ten. Adm/drk priž normaliausiu.
žodžiu, atėję, serve praleisit 5min ir išeisit. 

54ed8555a19bd43a1db35b3a139c1f8a997.jpg

Na jo, yra šio serverio minusų kaip klaidos ir panašiai. Vos prisijungus, susidariau nelabai kokią nuomonę, kadangi GUi lentelės normaliai nesudėliotos (random spalvos kai kur) ir panašiai. Tokius dalykus reikės forume parašyti, o šiaip, nežinau, serveris kaip serveris. Nei šūdserveris (kaip kiti sako), nei POP Hito serveri. Na, sėkmės tobulėjime @Yogho

Na kaip čia išsireiškus, žlugęs projektas, vien dėl nepastovių skripterių. Prieš 2 dienas buvau priimtas į projektą(Quplo), buvau atsakingas už TXD/GFX/VFX, bet per 12h spėjo išmest(Yogho sprendimas), jog Yogho mat neįtikau, nes žinojo jog moku textdrawinti, tai mat ponulis sumanė užmesti baniuka ant forumuko, na ir prasidėjo viskas. Bet kiek visi žinote Yogho nieko absolučiai nesugeba, net šio textdraw nesugebėjo sukoduoti http://prntscr.com/hzmrdh, jei nekystu @Lukas_Fiesta dar buvo, ir pats gali paliūdyti, jog nieko nesugebėjo ir nesugebės, nes ne jis ta Real-LIfe skriptina, o kažkas už Yogho, nes pats Yogho sakė, nemoku skriptinti, dabar nežinia ar rasiu tuos chatus. Žodžiu kol nepakeis į normalų skripterį, nieko gero nesitikėkit. Peace

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai




×
×
  • Sukurti naują...