Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Upgreidas


Rockstar

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

45 minutes prieš, Rockstar parašė:

Zodziu dabar sedziu ir galvoju, ar tikrai man to reikia? :|

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=MzQxN7QwsDK0NjSxMLcEM0zNDc2NgQxjSwsTA5AIAA%3D%3D

 

 

Tikrai NEREIKIA :D kol viska ant max gali zaist, be stiriginėjimu ar pnš, tol aš išvis nieko nekeisčiau, bet jai ir keisčiau tai tik i ryzen 2800 :D

Redaguota , nario `Turba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai galima, gausi šiokį tokį "prirostą", aš pats keičiau iš i7 4770 į i7 7700k ( norėjosi naujausios platformos :D ), bet greit išėjo i7 8gen tai *Myliu SuperGames.lt*, o dabar gaunasi taip kad ant šito kompo tik vakarais serijalus ir youtube žiūriu :D Žodžiu, tai nėra labai apsimoka, bet jei tu toks pats d***** kaip aš ir noriu naujausios platformos tai pirkis ( aš tave suprasiu bent ) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Maquex parašė:

Realiai galima, gausi šiokį tokį "prirostą", aš pats keičiau iš i7 4770 į i7 7700k ( norėjosi naujausios platformos :D ), bet greit išėjo i7 8gen tai *Myliu SuperGames.lt*, o dabar gaunasi taip kad ant šito kompo tik vakarais serijalus ir youtube žiūriu :D Žodžiu, tai nėra labai apsimoka, bet jei tu toks pats d***** kaip aš ir noriu naujausios platformos tai pirkis ( aš tave suprasiu bent ) :D

jis entuziastas bet bijo custom loop "moksliniu tyrimu" laboratorijos :funny:

galetum susidejes ta pc pataupyt dar kokius 600euru ir tada visa sistema custom loop'inti. ir liquid metal applied su gelid gp extreme pads :)

o del korpuso labiau patarciau koki nzxt phantom ar define S del garso izoliacijos bent jau dalines. nzxt phantom'as realiai geresni airflow'a tures bet reiks zinoma ir dazniau valyt taigi cia tiktai sprest o nzxt dedami i korpusa ventai nera itin geri... ju cfm labai zemas. jeigu tik galetum susipirkti noctua industrial black color kokius tada ausintusi labai gera ir dar ganetinai tyliai bet jauciu tektu siustis per amazon.de is uzsienio :)

https://www.amazon.de/Noctua-NF-F12-iPPC-3000-industrialPPC-3000/dp/B00KESS6O0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1514291660&sr=8-1&keywords=noctua+industrial

https://www.amazon.de/Noctua-NF-A14-industrialPPC-3000-PWM-140mm/dp/B00KFCRF1A/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1514291660&sr=8-2&keywords=noctua+industrial

aisku gali tekti pirkti fan controllerio hub'a arba perejima is 4pin i molex ir pan bet manau tai pateisinama situo atveju :)

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Benka parašė:

ir ką žaisi su šitais? 

Daznai susiduriu su MMO ir Open World. Todel branduoliu skaicius man yra labai svarbu!

prieš 3 valandas(-ų), `Turba parašė:

jai ir keisčiau tai tik i ryzen 2800 :D

Daug domejausi apie Ryzen. Bet kazkaip prisibijau.. labai jau galvoj istrigo youtuber'iu zodziai: "labiau darbui"

Prieš 1 valandą, Maquex parašė:

jei tu toks pats d***** kaip aš ir nori naujausios platformos tai pirkis ( aš tave suprasiu bent ) :D

Vat butent kad as toks pats! :funny:

Prieš 1 valandą, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

jis entuziastas bet bijo custom loop "moksliniu tyrimu" laboratorijos :funny:

galetum susidejes ta pc pataupyt dar kokius 600euru ir tada visa sistema custom loop'inti. ir liquid metal applied su gelid gp extreme pads :)

o del korpuso labiau patarciau koki nzxt phantom ar define S del garso izoliacijos bent jau dalines. nzxt phantom'as realiai geresni airflow'a tures bet reiks zinoma ir dazniau valyt taigi cia tiktai sprest o nzxt dedami i korpusa ventai nera itin geri... ju cfm labai zemas. jeigu tik galetum susipirkti noctua industrial black color kokius tada ausintusi labai gera ir dar ganetinai tyliai bet jauciu tektu siustis per amazon.de is uzsienio :)

https://www.amazon.de/Noctua-NF-F12-iPPC-3000-industrialPPC-3000/dp/B00KESS6O0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1514291660&sr=8-1&keywords=noctua+industrial

https://www.amazon.de/Noctua-NF-A14-industrialPPC-3000-PWM-140mm/dp/B00KFCRF1A/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1514291660&sr=8-2&keywords=noctua+industrial

aisku gali tekti pirkti fan controllerio hub'a arba perejima is 4pin i molex ir pan bet manau tai pateisinama situo atveju :)

 

Custom loop nesidarysiu tikriausiai niekad gyvenime. Mane pilnai tenkina ir esancios temperaturos.

Nebent savo cooler'i (Corsair H55) pasikeisiu i kazka tylesnio.

 

NZXT Phantom pernelyg kampuotas. As specialiai savo korpusa keiciu i kita, vien tam kad lengviau valyt dulkes ir pan.

Define S gal ir neblogas. Bet sirdis kazkaip ant mano pasirinkto geriau guli..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Rockstar parašė:

Daznai susiduriu su MMO ir Open World. Todel branduoliu skaicius man yra labai svarbu!

Daug domejausi apie Ryzen. Bet kazkaip prisibijau.. labai jau galvoj istrigo youtuber'iu zodziai: "labiau darbui"

Vat butent kad as toks pats! :funny:

Custom loop nesidarysiu tikriausiai niekad gyvenime. Mane pilnai tenkina ir esancios temperaturos.

Nebent savo cooler'i (Corsair H55) pasikeisiu i kazka tylesnio.

 

NZXT Phantom pernelyg kampuotas. As specialiai savo korpusa keiciu i kita, vien tam kad lengviau valyt dulkes ir pan.

Define S gal ir neblogas. Bet sirdis kazkaip ant mano pasirinkto geriau guli..

s340 nera blogas bet yra tokiu gana erzinanciu minusiuku, pvz nera dulkiu filtro virsuje, poto priekis padarytas taip, kad sulaiko air pressure bet zinoma tokiu budu ir maziau dulkiu... kita minusas turbut butu kad non elite stiklas ne grudintas todel bet koks stipresnis valymas su akiniams skirta daugkartine servetele ir langu skysciu be alkoholio baigtusi nago storio ibrezimais. nzxt phantom nera kampuotas, beto jo middle hdd cages isimamos.. nauda tame, kad turi integruotus 3pin power connectorius 2x korpuse skirtus ventams prijungti(non elite) kiek elite modelyje negaliu atsakyti.

ryzen nera blogas variantas, taciau sakyciau performance wise'u cofee lake geriau hands down-ypac gamingui na o jeigu allrounder tada kyla ir klausimas: threadripper 1920x/1950x ar z370 :D , bet del jo heat resistance ir problemos buvusios su skylake/kabylake del temperature spike'u visdar nerandu informacijos. sutvarkyti sia problema tiek su tiek be oc intel i5/i7 6th-7th gen procams reikejo delid'o ir custom bios flashinimo. bet pasakyta viskas tuo, kad void'ina garantija.

Custom loop nesidarysiu tikriausiai niekad gyvenime. Mane pilnai tenkina ir esancios temperaturos.- @Rockstar tureciau suabejoti, nes dabartines 14nm kortos thermal throttle'ina netgi be manual oc ant 45-60C tai tikrai teks netolimoje ateityje. visi tie pcmasterrace visdar kala i galva tik nuo 80C tikimybe dideja ant stock coolingo bet tai kliedesiai, nvidia pasistenge kad tai ivyktu kuo anksciau ir dar ju itaka brand;ams deti nevykusius aluminium type heatsinks/headspreaderius o ne copper kad neitu naudot skysto metalo iskart... pascal tera maxwell refresh'as su isbootinta performance clock'u atzilgiu iki jos limito su smulkesnia architectura. nvidia kortos naudoja gpu boost 3.0 defaultu kuris itin jautrus temperaturoms taigi manau supranti ka turiu omenyje :) gpu perkaisti gali ir ant stabilu 60C.

Nebent savo cooler'i (Corsair H55) pasikeisiu i kazka tylesnio.

 

NZXT Phantom pernelyg kampuotas. As specialiai savo korpusa keiciu i kita, vien tam kad lengviau valyt dulkes ir pan.

Define S gal ir neblogas. Bet sirdis kazkaip ant mano pasirinkto geriau guli..

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Uzsisakiau jau.. :hi:

Dėkojame, Jūsų užsakymas priimtas!

image description

 

kurias dalis isigijai :funny: jei ne paslaptis?? ..

p.s. laukiam nuotraukeliu :) tikiuosi kad si mintis nekilo, kadangi kaledu metu siektiek padauginai :mucha:

 

prieš 5 valandas(-ų), Maquex parašė:

Realiai galima, gausi šiokį tokį "prirostą", aš pats keičiau iš i7 4770 į i7 7700k ( norėjosi naujausios platformos :D ), bet greit išėjo i7 8gen tai *Myliu SuperGames.lt*, o dabar gaunasi taip kad ant šito kompo tik vakarais serijalus ir youtube žiūriu :D Žodžiu, tai nėra labai apsimoka, bet jei tu toks pats d***** kaip aš ir noriu naujausios platformos tai pirkis ( aš tave suprasiu bent ) :D

@Rockstar turbut labai agresyvus realybeje kai pamato kad 144hz 2k monas su gtx 1080 neislaiko stabiliu 120-140fps gaminant susierzina ir ima klaviatura "groti" ja garsiai maigydamas :mucha: nenustebsiu netrukus bus volta ir t.t. :)

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

kurias dalis isigijai :funny: jei ne paslaptis?? ..

p.s. laukiam nuotraukeliu :) tikiuosi kad si mintis nekilo, kadangi kaledu metu siektiek padauginai :mucha:

Isigijau visas krepselyje esancias dalis.

Kaledu nesvenciau, sprendima priemiau blaivia galva! :D

Prieš 1 valandą, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

@Rockstar turbut labai agresyvus realybeje kai pamato kad 144hz 2k monas su gtx 1080 neislaiko stabiliu 120-140fps gaminant susierzina ir ima klaviatura "groti" ja garsiai maigydamas :mucha: nenustebsiu netrukus bus volta ir t.t. :)

Siaip GTX1080 visai puse velnio atlaiko 2k.

Upgrade'inu socket'a, nes planuoju dar isigyt ateiti GTX**80Ti ir Ultrawide 4K mona.

 

Yra dar planu paimt kazka is VR. Bet palauksiu kol isleis kazka kokybisko be kruvos laidu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, Rockstar parašė:

Isigijau visas krepselyje esancias dalis.

Kaledu nesvenciau, sprendima priemiau blaivia galva! :D

Siaip GTX1080 visai puse velnio atlaiko 2k.

Upgrade'inu socket'a, nes planuoju dar isigyt ateiti GTX**80Ti ir Ultrawide 4K mona.

 

Yra dar planu paimt kazka is VR. Bet palauksiu kol isleis kazka kokybisko be kruvos laidu..

visai neseniai discorde su kazkokiu lopu canadieciu gincijausi kad gsync verta netgi ir neturint screen tearingo. pagal ji 2400dpi  yra waste netgi ir ant 4k gaminant ar multi monitor set up'o XDD krc prisizvengiau taip kad nepatikesi. pasake kad gsync/freesync pinigu taskymas jeigu nera stuttering/tearing :D:D keisciausia bet tai naudos duoda. gali uzcap'inti fps;'us nesukeliant tiek daug lag input;o... vien fast sync capinant ant 75hz @ 75fps ar netgi double @ 175fps sukelia nezmoniska tearinga... pastebejau spectator mode per smite. turi 1080ti ir keike mane nesneketi nk kadangi su gtx 960 sedziu. paklausinejau apie hardware ka ir kaip naudot, baiges tuo kad uzblokavo isiutes. bande isvengti klausimu o rage'ino grupes adminui kad mane iskickintu ir uzbanintu uz tai kad nesugebejo savo nuomones apginti xdd. o tas tiesiog pravale komentarus mano prasymu kad mazvaikis dar labiau neimtu raginti kaip penkiolikmete mergaite.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Isigijau visas krepselyje esancias dalis.

Kaledu nesvenciau, sprendima priemiau blaivia galva! :D

Siaip GTX1080 visai puse velnio atlaiko 2k.

Upgrade'inu socket'a, nes planuoju dar isigyt ateiti GTX**80Ti ir Ultrawide 4K mona.

 

Yra dar planu paimt kazka is VR. Bet palauksiu kol isleis kazka kokybisko be kruvos laidu..

lauksim nuotrauku is upgreido ;P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

lauksim nuotrauku is upgreido ;P 

turbut taspats ir man taikoma :)

YMvfpCZ.png

lauksim pristatymo. sukryziaves pirstus laukiu kad tik viskas butu ok :)

galbut pradesiu siektiek balsu streaminti bus matyt, o gera mic tureti neprosal. neturiu 200+ euru sukisti i aparatura o norisi padorios kokybes is mikrofono puses taigi pagalvojau: "mhm why not.. maybe it's worth the cash.. you can anyways keep it for other builds and amazon delivers arent as fucked up as lithuanian store's especially with prime".

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

turbut taspats ir man taikoma :)

YMvfpCZ.png

lauksim pristatymo. sukryziaves pirstus laukiu kad tik viskas butu ok :)

galbut pradesiu siektiek balsu streaminti bus matyt, o gera mic tureti neprosal. neturiu 200+ euru sukisti i aparatura o norisi padorios kokybes is mikrofono puses taigi pagalvojau: "mhm why not.. maybe it's worth the cash.. you can anyways keep it for other builds and amazon delivers arent as fucked up as lithuanian store's especially with prime".

_nPNyg9ES8uXp6CB-utvGw.png as irgi va kazkada sukisau £70 svaru i mikrafona , nors naudojau grynai kokius 10-20 kartu ,kai su draugeliu lola be miego nakti,diena losem , o dabar stovi ir dulka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Ernestas`` parašė:

_nPNyg9ES8uXp6CB-utvGw.png as irgi va kazkada sukisau £70 svaru i mikrafona , nors naudojau grynai kokius 10-20 kartu ,kai su draugeliu lola be miego nakti,diena losem , o dabar stovi ir dulka :D

Bet bent jau graziai ant kompo stalo atrodo argi ne taip :D ? Ta pati pagalvojau.. bet juk kasdien laiko net realiai ir full time dirbantis zmogus streamams neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ernestas`` parašė:

neblogai atrodo ant stalo:D 

Samsona irgi naudoji ar kazka kt xd?

Eww blue mics... yeti butu dar nieko nesakyciaum bet blue mics is entuziastu blogu atsiliepimu turi iskaitant keleta lietuviu pvz terraimmortal

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...