Peršokti į turinį

MIXLT.LT Projektas.


Jakutis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki tautieciai, startavo naujas counter-strike 1.6 'MIX' projektas, Ieskome administratoriu bei komandos nariu. Su mumis galite susisiekti musu svetaineje.

Turime dideli biudzeta, projektas tik ka pradetas vystiti. Kam kas nepatinka prasome apeiti. Didesne info musu forume. Susisiekite forume su 'garbanius'

Aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi kursiu šūdservį po naujako, pažiūrėkit mano temas, reik šaibų užsidirbt po naujų, nes tėvai sakė, kad jei pragersiu - nebeduos iki vasaros :(. O kalbant į temą - tai koks skirtumas nuo kur pradeda, svarbu, kad kažko siekia, o ne klauso tokių, kaip tu ;).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Aš irgi kursiu šūdservį po naujako, pažiūrėkit mano temas, reik šaibų užsidirbt po naujų, nes tėvai sakė, kad jei pragersiu - nebeduos iki vasaros :(. O kalbant į temą - tai koks skirtumas nuo kur pradeda, svarbu, kad kažko siekia, o ne klauso tokių, kaip tu ;).

ką jie pasiekė ? platintą dizainą ? platintą serverio modą ? išmestus pinigus ? nulinį pelną ? :o daug pasiekė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Jakutis parašė:

" Kam kas nepatinka prasome apeiti." nepastebejai? is aprasymo sprendi apie projekta? :D ne esme nezadu su tavim ginciotis. beprasmiska.

žmogau forumas tam ir skirtas šis kad išreikšti savo nuomone o ne apeiti, matosi naujokas esi tai pasiskaityk biški apie šį forumą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Rus parašė:

ką jie pasiekė ? platintą dizainą ? platintą serverio modą ? išmestus pinigus ? nulinį pelną ? :o daug pasiekė

Tu teisus
aš prieš gerus 5 metus turėjau 3minecraft serverius gal 4 sa-mp serverius, bet jie buvo eiliniai šudserveriai, kadangi imiau viska platinta, ir tai vadina jis pasiekimu :DD? youtube pasižiūri tutorial kaip sukelti failus ten juos pervadinti ir pasiekimas?: OHO tada kiek pasiekimu savo gyvenime padariau kad net jau į visa knygą surašyt netelpa

Redaguota , nario Blumer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiekimas - neklausyt kitų nuomonės ir judėt į priekį, šūdserviai yra gerai, be jų nebūtų pelno geriems serveriams. Šūdservy geriausia apsiprast naujokams. Reikia mokėt žiūrėt ne tik iš vienos pusės. Logiškai mąstant, tai nuo kalno viršūnės nepradėsi kopti į kalną. Bet tarkim, daro jis, kaip jūs, kad sakot. Parašo forume, kaip sukurt gerą servą, ko reikia ir t.t., tai jūs parašysit: "Nekurk, jei nemoki." Tada paflaiminsit, prasigirsit kiek projektų turėjot neminėdami jų pavadinimų ir admin nickų. Na tai tavo supratimas ir sakiniai lygūs nuliui, jei tokias logikos klaidas darai :D. O dabar atsakysi į mano komentarą kokia eiline nesąmone :D. Neveltui soc. tinklų amžius.

Redaguota , nario Antanas940
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/20/2017 at 21:09, Antanas940 parašė:

Pasiekimas - neklausyt kitų nuomonės ir judėt į priekį, šūdserviai yra gerai, be jų nebūtų pelno geriems serveriams. Šūdservy geriausia apsiprast naujokams. Reikia mokėt žiūrėt ne tik iš vienos pusės. Logiškai mąstant, tai nuo kalno viršūnės nepradėsi kopti į kalną. Bet tarkim, daro jis, kaip jūs, kad sakot. Parašo forume, kaip sukurt gerą servą, ko reikia ir t.t., tai jūs parašysit: "Nekurk, jei nemoki." Tada paflaiminsit, prasigirsit kiek projektų turėjot neminėdami jų pavadinimų ir admin nickų. Na tai tavo supratimas ir sakiniai lygūs nuliui, jei tokias logikos klaidas darai :D. O dabar atsakysi į mano komentarą kokia eiline nesąmone :D. Neveltui soc. tinklų amžius.

mhmmm 

šūdserviai yra gerai, be jų nebūtų pelno geriems serveriams - debilass ? nuo kada geriems projektams iš šūdservių pelnas ? atsipeikėk

Redaguota , nario Rus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko pries kat vel kaskas situos mixus atidarineja bet...
Kas mane nervoja yra kat jus visi tik forumas darot nieko naujo nieko kito.

Bet vistiek gerai kat atidariai jei banas kaskur tai pas jus losiu arba atvirksciai.

GL-HF

PS! http://91.211.246.242/stats/?get=stats
Padarykit kat duagiau zaideju rodytu ne tik 15.

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...