Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas SA:MP projektas [ script ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2362 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

IEŠKOMAS SA:MP PROJEKTAS

Sveiki. Labai stipriai neišsiplėsiu, tiesiog ieškau SA:MP projekto, kuriame galėčiau prisijungti kaip modifikacijos koduotojas. Plačiau apie mane ir pnš. galite pamatyti apačioje.

 

• KODĖL IEŠKAU PROJEKTO?

Ieškau SA:MP projekto, nes atsibodo nieko neveikt. Noriu kažkuo užsiimti ir iš to galbūt net užsidirbti. Nors neesu jau pradinukas skriptinime, bet tobulėti kur tikrai yra, todėl kiekvieną vakarą atsisėdęs prie kompiuterio jas tobulinu.

 

• APIE MANE

Esu Mindaugas, man yra 17 metų. SA:MP žaidime esu jau apie ketverius metus. Per tuos keturis metus patyriau labai daug, pasiekiau tikrai nemažai. Pradžioje užsiimdavau žemėlapio maketavimu, „mapindavau“ įvairias bazes, pastatus ir taip pasiekdavau iš pradžių architekto rangą o poto kiek daugiau. Vienas žymiausių projektų kuriame dirbau kol užsiimdavau mapinimu - vLRG.LT. Ten mapindavau, poto užsidarė projektas. Po kiek laiko pabandžiau paskriptint, labai patiko ir iki pat šiol patinka. Nors ir labai gaila, bet ties skriptinimu projektuose turiu mažiau patirties, niekada nebandydavau ieškot projekto, tiesiog skriptindavau savo malonumui. Na, neslėpsiu buvo ten pora projektų su us.lt galūne ar pnš., bet tokie nesiskaito mano manymu. Na, pakalbėkime apie charakterio savybes. Esu draugiškas, bendraujantis, malonus, atsakingas, atkaklus, ištvermingas, tvirtas ir spaudimui tikrai nepasiduočiau kurį gaučiau iš serverio žaidėjų ar haterių.

 

• KOKIO PROJEKTO IEŠKAU

Pirmas reikalavimas: Geriausiai būtų, kad projektas jau būtų startavęs ( bent jau forumas ). Bent kažkoks lankomumas serveryje / forume.

Antras reikalavimas: Tai draugiška, tvirta bei atsakinga projekto komanda. Nenoriu tokių, kad vos tik susipažintume iškart siuntinėtų. Tvirtas, kad nepasiduotų visokiem ddoseriam („lo*am“), hateriam ir pnš. Na, o atsakinga, kad jaustų kažkiek atsakomybę už savo veiksmus, kad žinotų jog vienas netoks veiksmas gali viską sugadinti ir pnš.

Trečias reikalavimas: Projektas turi turėti pilną komandą ( tinklalapio prižiūrėtojas, architektas ir t.t ).

Ketvirtas reikalavimas: Netrūktų pinigų ant serverio. Tarkim baigsis hostas ir sakys „metamės ant hosto po 5€“

 

• KA AŠ NORIU GAUTI UŽ TAI

Už savo skriptinimo paslaugas aš norėčiau gauti projekte savininko statusą arba jūs galite atsiskaityti pinigais.

 

• PAVYZDŽIAI

Kol kas neturiu labai daug, bet greitu metu dar įkelsiu.
RANGŲ SISTEMA ; KELIAMA

 

• SUSISIEKIMAS

Susisiekti su manimi galite per asmeninę žinutę šiame forume arba skype ddt1592.

Redaguota , nario J'Kingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Maiklas Dzexonas parašė:

pasiimk moda ir editink, parodyk ka sukurei jame, o ne eik i kazkoki projekta budamas sudaverciu

Nedomini, laisvas.

 

prieš 3 valandas(-ų), Eimantas // parašė:

Teko dirbti, dirba ištie greitai ir neblogai, didelė rekomendacija, patikimas! Sekmės kingai :) 

Ačiū ! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2362 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...