Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

EUNE iėškau komandos


Reklameris3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ,iėškau EUNE komandos BETA COMPETITIVE. Pats esu dabar Silver II žaidėjas, bet manau tikrai žaidžiu geriau nei esu savo ELO dabar grįžau į lol'ą vėl po ~ 2 mėn pertraukos. Norintis parašykite į skypę algutis.ner... su visais taškais. Aš žaidžiu dabar TOP. Reikalingi; MID,JUNGLE,SUPPORT,ADC. Elo manau nėra svarbus, bet geriau, kad nebūtų BRONE player, nes manau daug ką sugadintu. Reikalinga turėti mikrofoną, kad galėtume visi kalbėti, metai nėra svarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), The_Lukas parašė:

Jei žaistum geriau nei Silver 2, nebūtum S2 tada, o aukščiau. "I'm bronze but i play like gold", čia taspats grynai.

typical sg narys. Pažaisk eunei solo rankedus ir pažiūrėsim kaip tu tupėsi platinume ar golde. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Nemix parašė:

O TAIP AŠ ESU PLAT 3, BET MANAU, KAD ŽAIDŽIU KAIP SKT FAKER. 

Ką tu rašai juokdary?  Kaip SOlO eini ranked gauni mid'ą. Pasirenki ZOE tavo komandos narys išbanin'ą zoe ir rašo i go mid. Tai kaip su tokiais laimėti tebūnie būna leidžiu ta mid'ą pasiima YASUO 0/20

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), chill. parašė:

typical sg narys. Pažaisk eunei solo rankedus ir pažiūrėsim kaip tu tupėsi platinume ar golde. 

koks skirtumas kur zaidzia .. euw/eune/na/kr visur tas pats low elo. Jus cia tik excuses darot :D Mano pacio accountas http://euw.op.gg/summoner/userName=Exorsexist    , kai replacamentus dariau  , tai 10/10  , kokius 3 games teema irgi feedino bet iki p5 bent gali tikrai 1v5... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Ernestas`` parašė:

roles nesvarbu.. su betkokiu champu su betkokia role gali carryint.. carrynimas nevisada reiskia but 10/0... 

nu aisku nereiskia, to ir neminejau, tiesiog visi tokie kurie sako "palosk soloq paziuresim kokio elo tu busi" dazniausiai losia uz visokias roles, su kuriom nelabai iscarryinsi pati teama, arba tiesiog patys gerai nemoka jos zaisti. pvz jei gerai moki mid, patenka geras versus tai *Myliu SuperGames.lt*, gali uzpushint lane praroaminti, padeti kitiem leinam, kas reiskia early advantage, jei sugebi tai padaryti, tai dazniausiai tada nors team ir durna buna, bet vstk pasiims pora dreiku etc, prades grupuotis ;d seniai siaip lola bezaidziau, bet taip bent jau budavo. pats irgi zaisdavau eune, teko soloq iki plat v lipti zaidziant uz mid/jng, tada sutikau gera supporta ir perejau i adc, bet po kurio laiko nustojau zaisti nes tapo nuobodu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

koks skirtumas kur zaidzia .. euw/eune/na/kr visur tas pats low elo. Jus cia tik excuses darot :D Mano pacio accountas http://euw.op.gg/summoner/userName=Exorsexist    , kai replacamentus dariau  , tai 10/10  , kokius 3 games teema irgi feedino bet iki p5 bent gali tikrai 1v5... 

nieks nedaro nieko, tiesiog susikurk eunei acocountą ir pažaisk su lenkais pora valandų ypač rankeduose. Kuomet jie ateina išbandyti į rankedą nauju champų, jie rage quitina, pradeda feedinti nes gauna supportą o ne topa ar mida. O nekalbam apie pačiu žaidėjų skillus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joptvaimati nustokit skūstis gyvenimu ir koks jis jums neteisingas, išmokit žaist ir išlipsit iš bet kokios divizijos. Kai išmoksit žaist ir nustosit būt toxic tada jokie lenkų, turkų, rusų ar marsiečių trolliai nebebus svarbūs, nes jūs mokėsit ir žinosit kaip laimėti žaidimą 4 vs 5, o tai nėra labai sudėtinga low elo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Nemix parašė:

Joptvaimati nustokit skūstis gyvenimu ir koks jis jums neteisingas, išmokit žaist ir išlipsit iš bet kokios divizijos. Kai išmoksit žaist ir nustosit būt toxic tada jokie lenkų, turkų, rusų ar marsiečių trolliai nebebus svarbūs, nes jūs mokėsit ir žinosit kaip laimėti žaidimą 4 vs 5, o tai nėra labai sudėtinga low elo.

4v5 laimėti nesunku, sunkiausiai yra būt tuo kuris vienas carryna

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), chill. parašė:

nieks nedaro nieko, tiesiog susikurk eunei acocountą ir pažaisk su lenkais pora valandų ypač rankeduose. Kuomet jie ateina išbandyti į rankedą nauju champų, jie rage quitina, pradeda feedinti nes gauna supportą o ne topa ar mida. O nekalbam apie pačiu žaidėjų skillus

 tu pats neauksciau g5 ? su tokia logika tai. tu pagalvok apie smurfus ar boosterius jie gi islipa is betkokio ranko, simta kartu per metus ir jie niekad nesiskundzia.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Ernestas`` parašė:

 tu pats neauksciau g5 ? su tokia logika tai. tu pagalvok apie smurfus ar boosterius jie gi islipa is betkokio ranko, simta kartu per metus ir jie niekad nesiskundzia.. 

Hm p1 ;] Po forumus daugiau pavaikščiuok ir nereikės tokiu nesąmonių rašyt, nėra sunku išlipt tiems kurie turi high elo iš seniau. Aš kalbėjau apie būtent grynus silverius, kuriems sunku išlipt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), chill. parašė:

Hm p1 ;] Po forumus daugiau pavaikščiuok ir nereikės tokiu nesąmonių rašyt, nėra sunku išlipt tiems kurie turi high elo iš seniau. Aš kalbėjau apie būtent grynus silverius, kuriems sunku išlipt.

Sunku išlipt, nes nemoka žaisti. Jei nemoki žaisti, tai kodėl tavo rank'as turėtų kilti ? 

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...