Peršokti į turinį

Gruodžio 1


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikinu visus su prasidėjusiu žiemos sezono ! Dabar tik  beliko sulaukti šalčiu ir traukti grabus iš garažu ! :D Kokie jūsų planai žiema? Ar jau pradėjot ruoštis šventėms? Kadangi šventes ne už kalnų, tai palikim visus pykčius kur nors kitoje temoje.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Imprint parašė:

Sveikinu visus su prasidėjusiu žiemos sezono !

22 minutes prieš, Aurimasxxx1 parašė:

neuzpisk ka? buk geras siandien.

4 minutes prieš, Imprint parašė:

Tave pamate skriaudėjai, pradėjo iš tavęs žvengti, pasigavo ir išmaudė sniege ir apmetė juo, ir dar ant veido skrepla dėjo.

Kiek tiesos pasakyta :D:D:D dėkui už pakelta nuotaika :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, No Life King parašė:

skersa dejas ant tu svenciu noriu sedet namie sau ramiai ir atsigerti alaus, ne blyat  kas antras loja apie tas kaledas, stfu blyaaat. 

Na aš kalėdas atšvęsiu o va per naujus dirbsiu :D  O šiaip man patinka kalėdos, nes tada galiu pizdavotis iš vaikų snukiu, kai gauna koki puodeli dovanų :D Dar kalėdos gerai, dėl dirbtinu akcijų ir žinoma gražios ir nuotaikingos aplinkos.

11 minutes prieš, EK'ON parašė:

Dekui, grisiu i LT pripisiu su hebra ir grisiu be bapkiu.

Čia taip 70% emigrantu :D

4 minutes prieš, Zaqx parašė:

Vpš poh tos kalėdos, prie pc praleidi. :D

Na jo smagios tau kalėdos, o aš už tai per jaunųjų naktį dirbsiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Imprint parašė:

Na aš kalėdas atšvęsiu o va per naujus dirbsiu :D  O šiaip man patinka kalėdos, nes tada galiu pizdavotis iš vaikų snukiu, kai gauna koki puodeli dovanų :D Dar kalėdos gerai, dėl dirbtinu akcijų ir žinoma gražios ir nuotaikingos aplinkos.

Čia taip 70% emigrantu :D

Na jo smagios tau kalėdos, o aš už tai per jaunųjų naktį dirbsiu :D

Kokios ten akcijos kaina pakelia ir paraso kad 40proc nuolaida :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, - Narkata parašė:

Nu ir komentarai optimistų "pohui tos kalėdos prie pc sėdėsiu"... Sėkmės eglutės įžiebimą Sampoj sutikt :)

Geriau jau teleportuokitės į lauką, pamatysit visai fainas pasaulis, dar grafikos geresnės nei GTA5.

Kam tas laukas.. Kai gali į gta5 moda įsikelti ir ten gyventi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
39 minutes prieš, Diggeris parašė:

Kam tas laukas.. Kai gali į gta5 moda įsikelti ir ten gyventi.

 

Pritariu. Per GTA5 tau merga nep*s proto, nereiks vergauti už grasius. Taciau geriausias pliusas, kad gali daryti ka nori ir visiems bus p*. Tačiau čia tik 0,1% kodėl gta geriau.

GTA 100 % yra geriau nei tikras pasaulis !

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-12-01 at 13:16, Imprint parašė:

Spėju tu mokykloje esi d* ir dabar apsiverkęs sėdi prie pc. Viskas buvo maždaug taip. Nuėjai į mokykla, visi iš tavęs pradėjo tyčiotis, tu sėdėjai giliame grūze. Tačiau atėjo laikas valgyti, o tu esi storas ir valgai tik bandeles iš parduotuvės, todėl ėjai jų pirkti. Tave pamate skriaudėjai, pradėjo iš tavęs žvengti, pasigavo ir išmaudė sniege ir apmetė juo, ir dar ant veido skrepla dėjo. Tu apsiverkei ir šliaužei namo. Mama davė bart, kodėl anksti grįžai ir kodėl tu šlapias. Tu ėjai maudytis ir galvojai pasikarti ant dušo kabinos. Tačiau tu ant tiek storas, kad sulūžo kabina ir neišėjo pasikarti. Tu susinervinęs, nuėjai prie kompo. Mama tau padarė karštos arbatos o tu įsijungei samp serveri. Pažaidei, atsipalaidavai ir užmiršai kas nutiko blogo. Galiausiai atėjai į supergames forumą, pamatei šita tema, perskaitei ja ir prisiminęs šita bjauria diena, apsiverkei ir tuo pačiu suvalgei pora snikersiu. Tada parašei šita pranešima, nes aš tau sužlugdžiau ir taip žlugusia diena. 

skaudi man tavo patirtis, uzuojauta tau ir tavo artimiesiems :|

P.S. 

  On 2017-12-01 at 13:23, Diggeris parašė:

Kiek tiesos pasakyta :D:D:D dėkui už pakelta nuotaika :D:D

prasom visada smagu padeti :)

 
Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Sujungti 2 pranešimai į vieną.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-12-02 at 19:43, Imprint parašė:

Pi*da koks tu genijus. Eik paverk storas gal sverio numesi, ir keli gramai numesti matysis ant taves.

Bet žiūriu labai mėgsti įžeidinėti kitus žmones? Dažniausiai pasąmonėje vyksta tokie dalykai ir žmonės įžeidinėja kitus žmones, ypač tada, kai juos realiame gyvenime įžeidinėja dar labiau, o jie bando atsigriebt ir pasirodyt internete. Nenustebčiau jei pats už to ekranėlio būtum storas su keturiom akim ir visas spuoguotas. :) Pagarbos šiek tiek visuomenei. Ne pasaulio  bamba esi. 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
29 minutes prieš, Svarainis parašė:

Bet žiūriu labai mėgsti įžeidinėti kitus žmones? Dažniausiai pasąmonėje vyksta tokie dalykai ir žmonės įžeidinėja kitus žmones, ypač tada, kai juos realiame gyvenime įžeidinėja dar labiau, o jie bando atsigriebt ir pasirodyt internete. Nenustebčiau jei pats už to ekranėlio būtum storas su keturiom akim ir visas spuoguotas. :) Pagarbos šiek tiek visuomenei. Ne pasaulio  bamba esi. 

Kiba busi baiges psicholigija, [MODERATED]. Maziau skaityk propogandos, nes tuoj aplinkui matysi tik savo atspindi.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...