Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ART school


No Life King

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, No Life King parašė:

aha:D prima reikia tureti b2 anglu kalbos egza:D

anglų kalba nėra tokia sudėtinga, tik reikia norėt. :D Jau kas liečia ją, tai ją moku ko puikiausiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, chill. parašė:

anglų kalba nėra tokia sudėtinga, tik reikia norėt. :D Jau kas liečia ją, tai ją moku ko puikiausiai. 

Nu tai as irgi maniau kad moku "gerai" bet b2 gan jau aukstas, o po to eina c1/c2 o c2 isvis net anglai vos tempia:D Kaip sakiau vien pasakyti kad mokausi institute, cia jau life goal yra :D 

Siaip dabar darausi testa eng level:D

Redaguota , nario No Life King
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, No Life King parašė:

Nu tai as irgi maniau kad moku "gerai" bet b2 gan jau aukstas, o po to eina c1/c2 o c2 isvis net anglai vos tempia:D Kaip sakiau vien pasakyti kad mokausi institute, cia jau life goal yra :D 

Huh. :D Žiauru, ten tu taisyklių lempiniu yra realiai. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, No Life King parašė:

bet geras:D reikalavimai auksti o geriausiu mokiniu darbai netokie ir geri, youtubej geresniu "homemade" metosi :D Matai anglu b2, ir tureti galina notebook:D

normaliai, susipiešiam į pm geriau nes sušaudys čia įspėjimus nevaikiškai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu ką tą „art school“ laikai: ar kaip aukštąjį/aukštesnįjį mokslą, ar papamokinę veiklą.

Studijuoju škotijoje, Digital Interaction design. Labiau ne su menu susiję, nes man apskritai menas per daug abstraktus dalykas, o su dizainu. Esu tik pirmakursis, universitetas puikus, daug veiklos, paskaitos įdomios, bet labai daug naudos būtent man nesuteikia. Aš jau kelis metus prieš stojant į universitetą su grafiniu, o ypač UI, dizainu užsiiminėjau, tai kažin ar daugiau ko nors mane išmokys nei dabar konkrečiai su šia sritimi. Universitete labiau nori ne skillsų tau suteikt, o mąstymą išugdyt, kaip kuriami produktai, kokia darbo struktūra, kaip nuo minties einama prie prototipų bei galinių priduktų. Įgūdžius bet kokiu atveju turėsi išmokti pats, bet taip, jie rengia ir įvairius tutorialus, norintiems išmokti. Bet universitete susipažįstu su daug žmonių, ypač vertingos pažintys su dėstytojais, nes dažniausiai jie patys būna kieti dizaineriai, o ne vien žmonės, mokantys kitus apie tai, ką patys nelabai supranta. Jei įdomu, rašau angliškai blogą, galiu atsiųsti nuorodą paskaityti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/4/2017 at 21:12, vegal parašė:

Įdomu ką tą „art school“ laikai: ar kaip aukštąjį/aukštesnįjį mokslą, ar papamokinę veiklą.

Studijuoju škotijoje, Digital Interaction design. Labiau ne su menu susiję, nes man apskritai menas per daug abstraktus dalykas, o su dizainu. Esu tik pirmakursis, universitetas puikus, daug veiklos, paskaitos įdomios, bet labai daug naudos būtent man nesuteikia. Aš jau kelis metus prieš stojant į universitetą su grafiniu, o ypač UI, dizainu užsiiminėjau, tai kažin ar daugiau ko nors mane išmokys nei dabar konkrečiai su šia sritimi. Universitete labiau nori ne skillsų tau suteikt, o mąstymą išugdyt, kaip kuriami produktai, kokia darbo struktūra, kaip nuo minties einama prie prototipų bei galinių priduktų. Įgūdžius bet kokiu atveju turėsi išmokti pats, bet taip, jie rengia ir įvairius tutorialus, norintiems išmokti. Bet universitete susipažįstu su daug žmonių, ypač vertingos pažintys su dėstytojais, nes dažniausiai jie patys būna kieti dizaineriai, o ne vien žmonės, mokantys kitus apie tai, ką patys nelabai supranta. Jei įdomu, rašau angliškai blogą, galiu atsiųsti nuorodą paskaityti.

Na art school, abejoju ar gali buti papamokine veikla xD Ne burelis visgi "school" :D 

Kas art kas ne neverrta gincytis, nes pasikti suda jau skaitosi "art" xD 

aha, prasiusk bloga, butu idomu pamatyti :D;) @vegal

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...