Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ieškau draugų


x-files

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, būtų smagu rasti žmogų, su kuriuo kartu galėtumėme iš bronze išlipti arba, kuris padėtų tai padaryti. Turėjau kelis promos į silver 5, bet vis nekokia komanda būdavo ar dar kažkas, tai galvoju su partneriu(-e) būtų žymiai lengviau žaisti. Dabar esu stuck in b1 su 63 LP. Regionas - eune. Dažniausiai žaidžiu kaip support, ad carry arba jungle. Maininu morganą, volibear, mf ir warwick. Tai jeigu kažkas susidomėsit, parašykit. :) AAAAI ir btw, N18. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

bet vis nekokia komanda būdavo ar dar kažkas

 

tesiog pats nenusipelnai lipt auksciau ir esi hardstuck bronze.. Galiu parekomenduot " huzzygames" jeigu supranti angliskai, daug ka paaiskina. 

:D nu ačiū. tipo, kai pati nežaidžiu dažniausiai už champus ir roles, kurie gali carryint geimą, tai labai sunku yra žaisti su tais, kurie prifeedina ar pnš. tai va, bet anyway, ačiū už rekomendaciją. aš dar kartais foxdrop žiūriu, jis irgi neblogai paaiškina viską. 

Redaguota , nario x-files
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

lbk, nu ką žinau pradėjau lošt vakar pasikėliau 7 lvl, nifiga nieko nepahimičinu, nei tie terminai nei kas galėtume pabandyt bet būtų daug klausymų: Kas čia ? ką reiškia tas  ? ką anas ? ir taip toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, x-files parašė:

:D nu ačiū. tipo, kai pati nežaidžiu dažniausiai už champus ir roles, kurie gali carryint geimą, tai labai sunku yra žaisti su tais, kurie prifeedina ar pnš. tai va, bet anyway, ačiū už rekomendaciją. aš dar kartais foxdrop žiūriu, jis irgi neblogai paaiškina viską. 

Na aš pats maininu leona support, tai specialiai bronze5 brolio account'e ištraukiau iki silverio, kaip, kad prašė. Tai tikrai tavo rolės daug maž labiausiai ir nulemia žaidimą. ;) P.S. galbūt ir padėt galėčiau, raštelk AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, x-files parašė:

:D nu ačiū. tipo, kai pati nežaidžiu dažniausiai už champus ir roles, kurie gali carryint geimą, tai labai sunku yra žaisti su tais, kurie prifeedina ar pnš. tai va, bet anyway, ačiū už rekomendaciją. aš dar kartais foxdrop žiūriu, jis irgi neblogai paaiškina viską. 

jeigu nori leisk zinot kada eisi lost , savo op.gg atsiusk , pagalesiu taip sakanta " paspectatint " tave :D galiu pazet ka jau ten tiek blogo darai kas trugdo su climb ir pan... 

EDIT: beja supportas gali labai lengvai carryint , su betkokiu role , su betkokiu champu gali pasiekt ta Challanger. Cia tas zaidimas daugiau apie decision making .

24 minutes prieš, A U G U S T A S parašė:

lbk, nu ką žinau pradėjau lošt vakar pasikėliau 7 lvl, nifiga nieko nepahimičinu, nei tie terminai nei kas galėtume pabandyt bet būtų daug klausymų: Kas čia ? ką reiškia tas  ? ką anas ? ir taip toliau.

jeigu nori gali fb numest , ant fb bunu praktiskai 24/7 :D , galetum pabraukt , galiu betkuo padet kas susyja su lolu. 

Redaguota , nario Ernestas``
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

jeigu nori leisk zinot kada eisi lost , savo op.gg atsiusk , pagalesiu taip sakanta " paspectatint " tave :D galiu pazet ka jau ten tiek blogo darai kas trugdo su climb ir pan... 

EDIT: beja supportas gali labai lengvai carryint , su betkokiu role , su betkokiu champu gali pasiekt ta Challanger. Cia tas zaidimas daugiau apie decision making .

jeigu nori gali fb numest , ant fb bunu praktiskai 24/7 :D , galetum pabraukt , galiu betkuo padet kas susyja su lolu. 

Tai įmesk savo arba pridėk mane Augustinas Prinčikaitis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

jeigu nori leisk zinot kada eisi lost , savo op.gg atsiusk , pagalesiu taip sakanta " paspectatint " tave :D galiu pazet ka jau ten tiek blogo darai kas trugdo su climb ir pan... 

EDIT: beja supportas gali labai lengvai carryint , su betkokiu role , su betkokiu champu gali pasiekt ta Challanger. Cia tas zaidimas daugiau apie decision making .

http://eune.op.gg/summoner/userName=MissPotato69 va numetu op.gg, o žaidžiu tai aš dažnai, ir dabar tuoj eisiu žaisti. :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...