Peršokti į turinį

CS:GO Wallhaks

Hug4s

Recommended Posts

Sveiki, gal žinote iškur būtu galima atsisiusti normalu wallhacks csgo ? Kiek bandžiau tai arba neatidaro tam tikru failų, arba veikia tik iš T pusės ant CT, reikia man ju ne kad čytiinti per mm ar panašiai, tiesiog galvoju su BOT ir wh išrast kokiu normaliu wh vietu ir panaašiai, flashinimu vietu ant long,short,b site ir panašiai.

Dėkui iš anksto

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Hug4s parašė:

Sveiki, gal žinote iškur būtu galima atsisiusti normalu wallhacks csgo ? Kiek bandžiau tai arba neatidaro tam tikru failų, arba veikia tik iš T pusės ant CT, reikia man ju ne kad čytiinti per mm ar panašiai, tiesiog galvoju su BOT ir wh išrast kokiu normaliu wh vietu ir panaašiai, flashinimu vietu ant long,short,b site ir panašiai.

Dėkui iš anksto

Mes tikim :)

Nuoroda į komentarą

On 11/6/2017 at 16:20, Hug4s parašė:

Dėkui iš anksto

Eik i workshopa ir rasi kaip smoke metyt ir panasei o del wh tai ez rast galima pilna yra :D 

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...