Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit su pagalbos scriptu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi gal jau 2h sėdžiu ir vistiek nesuprantu kaip tai padaryti. Man reikia, kad žinutę rašytų Adminams kurie yra 2lvl arba virš jo., nes dabar taip yra, kad tai ką parašo žaidėjas pvz. /ask kaip atsiteleportuot. Man rašo per rcon kai esu prisijungęs, o man reik, kad neper rcon, o kad žaidėjas virš 2lvl matytų. Ir kad pats žmogus matytų ką parašo, nes kai jis užduodą klausimą jam tusčią nieko nerodo, o per rcon rodo.

 

 

COMMAND:ask(playerid, params[])
{
    if (sscanf(params, "s[256]", Question[playerid])) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "Naudoti: /ask [klausimas]");
    //if(QuestionAsked[playerid] == true) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "ERROR: Palauk kol gausi atsakymą į praitą klausimą!");
    if(playerDB[playerid][ParaseVipams] > gettime()) return SendClientMessage(playerid, -1, ""COL_ERROR"[KLAIDA]: {ffffff}Užduoti kitą klausimą gali tik po 30 sekundžių!");
    new string[128], string2[256], String[216], name[MAX_PLAYER_NAME];
    GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));
    format(string2, sizeof(string2), ""COL_ADMIN"Klausimas: %s",GetPlayerNameEx(playerid), Question[playerid]);
    SendClientMessageToAdmins(COLOR_GREEN, string2);
    //
    format(string, sizeof(string), ""COL_ADMIN"INFO: %s Uždavė klausimą, Naudok /answer %d kad atsakyti!",GetPlayerNameEx(playerid), name, playerid);
    SendClientMessageToAdmins(COLOR_GREEN, string);
    QuestionAsked[playerid] = true;
    playerDB[playerid][ParaseVipams] = gettime() + 30;
    return 1;
}

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, ES.^ parašė:

Ar aš neaiškiai parašiau? Iš kur tu tą SendMessageToAdmins ištraukei, jeigu komandoje tokio nėra.

Katik pakeičiau į  SendMessageToAdmins ir viskas veikia. Tik aš nesuprantu, aš anksčiau keičiau ir nieko neveikė. Stebuklas...

Redaguota , nario Litukas123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Litukas123 parašė:

Katik pakeičiau į  SendMessageToAdmins ir viskas veikia. Tik aš nesuprantu, aš anksčiau keičiau ir nieko neveikė. Stebuklas...

Stebuklų nebūna, arba veikia, arba ne. Reiškia SendMessageToAdmins siunčia paprastiems administratoriams, o SendClientMessageToAdmins - RCON administratoriams. Žiūrėk funkcijų struktūrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ES.^ parašė:

Stebuklų nebūna, arba veikia, arba ne. Reiškia SendMessageToAdmins siunčia paprastiems administratoriams, o SendClientMessageToAdmins - RCON administratoriams. Žiūrėk funkcijų struktūrą.

Aš bandžiau ir tą ir kitą. Neveikė. Dabar vėl pakeičiau kažkaip suveikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...