Deal`

[email protected] admin pack "L4"

Recommended Posts

L4

Pluginai:

admin_check.amxx << parašius /admin parašys prisiungusius adminus, jei jų nėra rašys "No admins online" >>

adrenaline.amxx << kai jau būni pašautas ir neturi vilčių jau kad k1 nors nušausi, pas tave atsiranda neregėta galia, tu pradedi greitai bėgioti ir aukšciau šiek tiek šokineti, na lb smagus čia dalykas :)

Komandos::

Tik tai adminams:

amx_adrenaline (1-ON , 2-OFF) ijunkt išjunkt šitą modą

amx_adrenaline_health 1-100 čia nustatote, kai kiek jau lieka hp kad isijunktų adrenalinas :) <<

afk_kicker.amxx << iškickins žaidėjus kurie afk (nežaidzia o stovi vietoje) ir dar apsaugo nuo tyhariu <<

automatic_knife_duel.amxx >> Jei rundo gale liks 2 žaidėjai... jei vienas iš jų pabrūžins peiliu į siena 3 kartus kitam duos pasirinkti ar užbaigti round su peiliu :) <<

bullet_damage.amxx << Jei tu pataikysi į prieša tau parodys kiek tu jam DMG nuimei!

Tiesiog servo consolėje reikia įrašyti bullet_damage 1 <<

amx_plant_bonus.amxx >> Kai padėsite c4 jūs gausite pinigų

Tik nepamiršk serverio consolėje įrašyti amx_plant_bonus "150" (galite ir 16000 :D) <<

fire_in_the_hole.amxx >> Jei metate Granata rašo apačioje Fire in the Hole ir šalia raudonai HE Granata

hekd8.jpg

Jei meti FB rašo baltai Flash granata

flashqr5.jpg

Jei meti SG šalia Fire in the hole rašo žaliai Smoke granata

sgoi0.jpg <<

hpk.amxx >> Čia yra "Hing ping kicker" (Didelio lago kickintojas) jei pas kąnors bus didelis ping (lagas) jį išmes iš serverio...

Kaip visada servo consolei amx_maxping 100 (vietoi 100 galite įrašyti 50 tada kickins žmones tuos pas kuriuos lag didesnis nei 50) <<

server_restart.amxx >> jei kas nors turės serveryje ųzą jis tiesiog per Counter Strike 1.6 consolėje įrašęs amx_restart serveris restartuosis po 2 sec... (galite rašyti amx_restart "1-20" priklauso po kiek sekundžių norite kad būtų restartas...) jei norite išjungti serverį rašykit amx_shutdown 10 <<

sexy_ultimate_sounds.amxx >> Jei kanors nušausite ar padarysi HeadShot tai pasakys sex moteris :) nu patys pamatysite <<

speclist.amxx >> Rodys viršui, dešinei pusei kas jus spectatina (kas jus stebi)

denuke0001fz8fg7.jpg <<

Booster

Jis serveryje labai sumažina lagą

versija 2.6.0.0

Sekmės!

Tik nepamirškite serverio (hlds.exe) consolėje irašyti :

amx_maxping 100

amx_plant_bonus 150

bullet_damage 1

amx_adrenaline_health 5

amx_adrenaline 1

+rep

siųskis

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Yra šiokių tokių pagal mane nereikalingų pluginų,bet iš vaizdo matyti,kad darbo įdėta :)

Dalintis šį pranešimą

Guest Guest
ten klaida ar ten tikrai boosteris v2.6 nes as mates tik 2.4

Man atrodo,kad jau yra ir v2,6

Dalintis šį pranešimą

Svečias

Gal kas gali perdet sita admin packa i kita share tinklalapi nes as negaliu siustis is filefront! as noriu paziuret kas ten per 2.6 booster

Dalintis šį pranešimą

Guest Guest
jis nuripino is http://www.cszone.lt forumo!!

o gal is jo, cszone.lt nuripino? [lmao.gif] nes zn kad ten riperiai vien renkasi :lol:

Šitas admin packas stovi jau kelis mėnesius,tad renkuosi variantą,kad CsZone nukopino :) [giggle.gif]

Dalintis šį pranešimą

Šitas admin packas stovi jau kelis mėnesius,tad renkuosi variantą,kad CsZone nukopino

Tu mate ka parase [email protected] ?

eikit jus :D as nuo saves nukopinau? as ir cia ir ten idejau nevykeliai :D

Dalintis šį pranešimą

Guest Paulius

Dabar tu man irodyk kad man ce bus no-lag ka 32 slotus idesiu ir no-lag man bus kai full servas geriau nubrauk ta no-lag

Dalintis šį pranešimą

Guest Guest

Man tikrai su šitu admin pack buvo no-lag,o pas Tave ir taip ten prastai,pingas beveik visiem svyruoja ~50-100

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele