Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas su Android OS


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Planuoju už kelių mėnesių pasiimti kokį android'ą, kuris būtų naudojamas pagrinde facebook'ui ir messenger'iui. Reikėtu geros kameros ir stabilaus soft'o, kad nelag'intu. Taip pat norėtųsi, kad telefonas turėtu fingerprint'ą. Pats linkęs link LG G6; patinka dizainas, interface'as, kamera. Svarsčiau apie Huawei p9/p10, bet nepatiko tai, kad tėvo p9 vos ne nuo pirkimo pradėjo lag'int. Meizu, Xiaomi ir Samsung'ų nesiūlykite, neįrodinėkite, ir neklausinėkite kodėl. Taip pat nesiūlykite iPhone'ų; jeigu nerasiu kažko padoraus iš android'ų, pasiimsiu 7 arba 10.

Taip pat norėčiau sužinoti, ar įmanoma kaip nors optimizuoti pliko android'o darbą, pvz atjungus kokius nereikalingus procesus, visam?

P.S: Būtinai normaliai argumentuokite, kodėl verta imti Jūsų pasiūlytą variantą.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Zet0x parašė:

Aš rinkčiausi SONY Z3 Z5 X ir kt. Pažįstamas jau keletą mėnesiu turi Z5 ir jokiu problemų su strigimu,greitas bei patikimas telefonas.

Tik ne Z5!!

Pardaviau pries kelias savaites,per maziau nei 2metus reikejo keisti ekrana nes telefona aktyviau naudojant jis isyla ir poto atsirasdavo demeles geltonos ir kt spalvu..

Naujesni sony telefonai to neturi (defekto sio) tai imt nebent sony xz1.

Siaip neblogas variantas butu lg v20-30,geros kameros,mikrafonai ausiniu jungtys.

Nokia neblogi,bet kadangi pats neturejes nerekomenduoju.

Samsungai tikrai ne.

HTC 10 neblogas variantas jeigu svarbu priekine kamera galine nieko ispudingo.

Siaip siulyciau pasiimti pixel paprasta arba pixel xl. Stock androidas,dazni atnaujinimai kameros neblogos super telefonas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal siektiek ne itema, bet: yra zmones kurie nusipirks apple iphone su daugybe idiotisku privilegiju mokedami premium kaina. ir ta zmoniu grupe kurie rinksis androidus del geresnio interface ir iskart void;ins garantini ji nuflashindami. ir trecioji, tie kurie megsta interface taciau nemodifikuoja siekdami islaikyti garantija savo puseje be custom os feature;u kartu pasirinkdami value price to performance-android.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

gal siektiek ne itema, bet: yra zmones kurie nusipirks apple iphone su daugybe idiotisku privilegiju mokedami premium kaina. ir ta zmoniu grupe kurie rinksis androidus del geresnio interface ir iskart void;ins garantini ji nuflashindami. ir trecioji, tie kurie megsta interface taciau nemodifikuoja siekdami islaikyti garantija savo puseje be custom os feature;u kartu pasirinkdami value price to performance-android.

idiotai ir tie kurie pirma diena savo garantinius voidina, kam pirkt is tokiu autistu gamintoju, kurie tau paprasciausiai neleidzia naudotis savo telefonu irasant i ji norima softa, kai yra OnePlus ;). btw jei nepastebejai, tai op yra prie to idijotu tipo, kuris pasiryzes moket uz tel tiek uz kiek galima pc nusipirk ir gaves ta tel su praktiskai pc specifikacijomis naudosis tik trijomis jo funkcijomis...

 

Citata

Taip pat norėčiau sužinoti, ar įmanoma kaip nors optimizuoti pliko android'o darbą, pvz atjungus kokius nereikalingus procesus, visam?

ismok internetu naudotis, android yra open source ir dar based on linux, tai gali daryt su juo absoliuciai ka nori, jei tik tam protelio pakanka ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, ProGreen parašė:

idiotai ir tie kurie pirma diena savo garantinius voidina, kam pirkt is tokiu autistu gamintoju, kurie tau paprasciausiai neleidzia naudotis savo telefonu irasant i ji norima softa, kai yra OnePlus ;). btw jei nepastebejai, tai op yra prie to idijotu tipo, kuris pasiryzes moket uz tel tiek uz kiek galima pc nusipirk ir gaves ta tel su praktiskai pc specifikacijomis naudosis tik trijomis jo funkcijomis...

 

ismok internetu naudotis, android yra open source ir dar based on linux, tai gali daryt su juo absoliuciai ka nori, jei tik tam protelio pakanka ;)

man androidas tik value for the price to performance. ir interface'as geras, apple nekenciu vien del ju sudetingo taisymo.

enthuziasto nepakeisi, idomu kas butu lietuvoje. jeigu sitie pederastai pradetu importuoti masinius ek custom loop kitus ir kitka :D

baigtusi reference gpu pirkimu ar classified/blower style aeros ir t.t. :D

na tada atsirastu prasme ir seahawk x'us 1080ti imti!

nors aisku yra lietuvoje zmogeliu su custom ek waterblocked loopintom sistemomis, mazai, bet yra.

lietuviu servisai negaletu klientams prikisinet nesamoniu daugiau niekados xd iki siol tas daroma, o pradejus importuoti tokio tipo prekes sitai su laiku pradetu reikalauti vartotoju teises uzbaigti, nes patys i rinka ileido agregata :D

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
On 27.09.2017 at 23:13, ProGreen parašė:

idiotai ir tie kurie pirma diena savo garantinius voidina, kam pirkt is tokiu autistu gamintoju, kurie tau paprasciausiai neleidzia naudotis savo telefonu irasant i ji norima softa, kai yra OnePlus ;). btw jei nepastebejai, tai op yra prie to idijotu tipo, kuris pasiryzes moket uz tel tiek uz kiek galima pc nusipirk ir gaves ta tel su praktiskai pc specifikacijomis naudosis tik trijomis jo funkcijomis...

ismok internetu naudotis, android yra open source ir dar based on linux, tai gali daryt su juo absoliuciai ka nori, jei tik tam protelio pakanka ;)

@ProGreen, kokio velnio įžeidinėji? Puiku, kad da*uja išmanai. Aš esu paprastas naudotojas ir man reikia stabilaus telefono, kad viskas suktųsi idealiai, kaip iPhone. Aš puikiai suprantu, kad Apple duhina ir priverčia pirkti vis naujus telefonus kas kelis metus. Aš sumoku didelius pinigus ir man galva visiškai neskauda, o paėmus android'ą, keliais šimtais pigesnį už iPhone'ą, aš turiu šokt su būgnu ir kažką himičinti, kam to reikia? Jeigu jau pradėjai kažką kalbėt, tai ir sakyk savo variantą. OnePlus 5 su custom rom'ų?

 

Ką manot apie Google Pixel?

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 9/28/2017 at 13:33, ES.^ parašė:

@ProGreen, kokio velnio įžeidinėji? Puiku, kad da*uja išmanai. Aš esu paprastas naudotojas ir man reikia stabilaus telefono, kad viskas suktųsi idealiai, kaip iPhone. Aš puikiai suprantu, kad Apple duhina ir priverčia pirkti vis naujus telefonus kas kelis metus. Aš sumoku didelius pinigus ir man galva visiškai neskauda, o paėmus android'ą, keliais šimtais pigesnį už iPhone'ą, aš turiu šokt su būgnu ir kažką himičinti, kam to reikia? Jeigu jau pradėjai kažką kalbėt, tai ir sakyk savo variantą. OnePlus 5 su custom rom'ų?

 

Ką manot apie Google Pixel?

na gerai, susitelkiant į tavo perspektyvą, tai jo, Pixel turėtų arčiausiai apple produktų, kas liečia kokybiškumą ir user experiance. Greit antras išeis, tai truputį palauk... OP5 pats antrą kartą nepirkčiau, nelabai sėkmingai jis startavo, nesusidarė didelė developerių bendruomenė aplink jį ir tai buvo man svarbiausias aspektas, o kas tau labiau rūpi, tai girdėjau jog kamera ne itin vykusi ir antras, berods 20 MPX, sensorius - beveik niekada nepanaudojamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), ProGreen parašė:

na gerai, susitelkiant į tavo perspektyvą, tai jo, Pixel turėtų arčiausiai apple produktų, kas liečia kokybiškumą ir user experiance. Greit antras išeis, tai truputį palauk... OP5 pats antrą kartą nepirkčiau, nelabai sėkmingai jis startavo, nesusidarė didelė developerių bendruomenė aplink jį ir tai buvo man svarbiausias aspektas, o kas tau labiau rūpi, tai girdėjau jog kamera ne itin vykusi ir antras, berods 20 MPX, sensorius - beveik niekada nepanaudojamas.

Supratau. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...